Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Tragedia na Wisłostradzie. W wypadku zginęło malutkie dziecko (zdjęcia)

Maj 15, 2019 1:02 PM

Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło w Tarnobrzegu na Wisłostradzie. Kierująca samochodem osobowym czołowo zderzyła się z ciężarówką. W wypadku zginęło dziecko będące pasażerem osobówki. Zablokowana jest droga wojewódzka nr 871 w kierunku Mielca. Policjanci kierują na objazdy.

Do wypadku doszło około godz. 11.30 w Tarnobrzegu na Wisłostradzie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem, przejechała przez pas zieleni i czołowo zderzyła się z ciężarówką jadącą w kierunku Tarnobrzega. Na miejscu zginęło około roczne dziecko, będące pasażerem osobówki, kierująca została ranna. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Droga wojewódzka nr 871 w kierunku Mielca jest zablokowana. Samochody ciężarowe będą kierowane na objazd na Sandomierz, a osobowe na Chmielów – Ocice. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 16.

źródło: Policja

foto: Mateusz Chmielowiec

23 Responses to Tarnobrzeg: Tragedia na Wisłostradzie. W wypadku zginęło malutkie dziecko (zdjęcia)

  1. Marek Odpowiedz

    15 maja 2019 at 14:13

    gdzie jest odwodnienie na tej drodze? Zawsze po większych opadach kałuże zajmują prawie jeden pas szczególnie te wewnętrzne. Nie dziwię się, że kobieta straciła panowanie wjeżdzając w taka kałuże !!!!!!!

  2. Halina Odpowiedz

    15 maja 2019 at 14:27

    Czy dziecko było prawidłowo zapięte w foteliku?

  3. obserwator Odpowiedz

    15 maja 2019 at 14:29

    droga smierci po deszczu,lub w trakcie

  4. galadyn Odpowiedz

    15 maja 2019 at 14:35

    Odległość rozbitej osobówki od ciężarówki to jakieś 100m. Jakim cudem po czołówce takie odległości rozbitych samochodów?

    • słup Odpowiedz

      15 maja 2019 at 14:52

      tam działają siły fizyczne nie cuda – „znawco”.

      • galadyn Odpowiedz

        15 maja 2019 at 14:56

        …ale „słup” z Ciebie:)

  5. Delf Odpowiedz

    15 maja 2019 at 15:18

    Prawda jest taka że podczas deszczu i po na drodze stoja kałuże.Ale niestety tak to jest jeśli drogę robiła firma który pierwszy raz podjęła się wykonać takie zlecenie i widać brak doświadczenia oraz kiepskie wykonanie.Nie zmienia to faktu że zawsze musimy zachować szczególną ostrożność podczas jazdy przy takiej pogodzie. Pytanie z jaką prędkością jechały te samochody przez zdarzeniem bo zniszczenia są bardzo duże.Wielki smutek i żal z powodu śmierci dziecka któremu już zycia nic nie zwróci i tragedia dla całej rodziny i kierowcy TIR-a

  6. maniek Odpowiedz

    15 maja 2019 at 18:41

    a drogę odebrano za czasów Jana Mleczarza a ciemny lud Jana wybrał do Rzeszowa

    • takowo Odpowiedz

      15 maja 2019 at 23:18

      Kłamco -POprawiał i punkty wyborcze zdobył N.Mastarenko

  7. owen Odpowiedz

    15 maja 2019 at 19:28

    To prawda, że jezdnie na Wisłostradzie są niebezpieczne, zwłaszcza w czasie deszczu. Nie znam się na szczegółach technicznych ale kiedyś kilku kierowców rozmawiało o tym, ze te jezdnie są źle wyprofilowane. Ciągle dochodzi tam do wypadków i co jakiś czas niestety śmiertelnych. Moja znajoma nie tak dawno, jadąc z przepisową prędkością, nagle wpadła tam w kałużę, której po prostu (jak twierdzi) nie było widać. W jej przypadku skończyło sie na solidnym poślizgu i wielkim strach, miała też szczęście, że akurat nic nie jechało ani za nią ani przed nią. A tutaj….straszna tragedia. Żal wszystkich, i dziecka i kobiety i tego kierowcy ciężarówki. Biedny, pewnie robił co mógł aż sam się wywalił. Okropne!

  8. Ja Odpowiedz

    15 maja 2019 at 20:55

    A nasz prezydent był na miejscu zdarzenia? To dziwnie że nie ma go na zdjęciach. Przecież to dobra okazja do lansu. U tenisistek był z tortem a na Wisłostradzie nie? Dziwne

    • Darek Odpowiedz

      15 maja 2019 at 21:05

      Oczywiście że się spieszylem ale sie wróciłem bo miałem pilny telefon w sprawie dofinansowania Wislostrady i.innych.

    • Mieszkaniec Odpowiedz

      15 maja 2019 at 21:07

      Z tortem to był również na swięcie 3 maja Cukiernia ma ruch tej kadencji.Moze komisja rewizyjna sprawdzi ile kasy na te torty poszły.

  9. Moon Odpowiedz

    15 maja 2019 at 20:57

    Wisłostrada po solidnym deszczu – prędkość max 50km/h. Niestety ale woda zalega na jezdni i jest bardzo bardzo niebezpiecznie.

    • Maranatha Odpowiedz

      15 maja 2019 at 23:23

      Chyba na łysych oponach. Jeżdżę regularnie tamtędy w różnych warunkach. Wiem gdzie trzeba uważać i zwolnić do mniej niż setki przy dobrych warunkach. Normalnie to trasę się robi nie zdejmując z buta 110 przy małym ruchu i elek.

  10. Słowo Odpowiedz

    15 maja 2019 at 21:06

    Oczywiście przykro mi z tego powodu ale dużo osób mówi o kałużach o zle wyprofilowanej jezdzi to prawda, ale z drugiej strony sam poruszam się tą drogą często i w moim przypadku nigdy wjeżdżając w kałużę z większą prędkością nie miałem problemów ale tylko z powodu jednej rzeczy w aucie,a dokładniej opony. większość kierowców nie patrzy na to ale proponuje zakupić nowe opony i na prawdę przekonacie się że woda jest milion razy lepiej odprowadzana i nie ma efektu pośligu czy też jazdy po lodzie.

  11. Anonim Odpowiedz

    15 maja 2019 at 21:34

    Czy wiadomo w czy kobieta żyje ? Bo z tego co słyszałam to również ,zmarla w szpitalu .

  12. Dawid Paściak Odpowiedz

    15 maja 2019 at 22:30

    Zna ktos ta dziewczyne?boje sie ze to moja kolezanka z przedszkola…apeluje o powazne odpowiedzi.

    • Ja Odpowiedz

      16 maja 2019 at 19:49

      Chłopczyku zostaw internet. Dzieci w przedszkolu nie powinny odwiedzać takich stron

  13. Nic nie wiecie Odpowiedz

    15 maja 2019 at 22:51

    1. Nie dziwne że sie zdarzyła czołowo skoro siedziala tyłem so kierunku jazdy… ( uderzyła tyłem auta ) jak zwykle informacje od zwykłego przychodnia.
    2. Tak żyję
    3. Najpierw trzeba znać prawdę a nie pisać głupoty

  14. Stefan Odpowiedz

    15 maja 2019 at 22:59

    Byłem pezy tym wypadku powiem krótko zderzenie tyłem auta i po uderzeniu w tira odbiło sie auto. Dziękuję jak kolega wyzej napisał nic nie wiecie a piszecie.

    • Ja Odpowiedz

      16 maja 2019 at 19:51

      Nie dziw się Stefan. Taki poziom naszych pismaków tarnobrzeskich jest po prostu i nic na to nie poradzisz

  15. Zygmunt Prawdomówny Odpowiedz

    17 maja 2019 at 03:02

    CZY OBIE JEZDNIE NIE POWINNY BYĆ ODDZIELONE OD SIEBIE BARIERAMI ZDERZENIOCHŁONNYMI, A NIE TYLKO TRAWNICZKIEM???