Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Bronisław Komorowski w Tarnobrzegu. Były prezydent RP spotkał się z mieszkańcami miasta (fotoreportaż oraz video HD)

Maj 16, 2019 6:15 PM

Wczoraj w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Bronisławem Komorowskim. Były prezydent RP odwiedził nasze miasto w ramach Klubu Europejskiego, na zaproszenie europosłanki Elżbiety Łukacijewskiej.

Trwające nieco ponad godzinę spotkanie miało charakter otwarty, były prezydent mówił m.in. o zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego, przede wszystkim jednak odpowiadał na pytania, zadawane przez zgromadzonych w sali kameralnej TDK.

Ze spotkania z Bronisławem Komorowskim przeprowadziliśmy transmisję na żywo, retransmisja w całości w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

41 Responses to Bronisław Komorowski w Tarnobrzegu. Były prezydent RP spotkał się z mieszkańcami miasta (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Ols Odpowiedz

    16 maja 2019 at 19:14

    Z tym co kazał brak kredyty i zmieniać pracę ten od ciepłej wody w krainie,obrońca żyrandola,orła z czekolady, kpiny z szogunem w Japonii a ha

  2. maniek Odpowiedz

    16 maja 2019 at 19:38

    Na takie spotkania chodzą byli poplecznicy z ugrupowań pod egidą POKO , nowoczesnej , sld i szmalcowników . Głupot to ja nie słucham , bo co ten człowiek ma do powiedzenia , lepiej niech zamilknie . Swoje już zrobił , oczyścił pałac prezydencki , jak brac przykład z takiej osoby . TYLKO WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. wyborca Odpowiedz

    16 maja 2019 at 20:37

    Taczki już przygotowane!

  4. Wierny Odpowiedz

    16 maja 2019 at 20:41

    Kiedy będzie dostępna relacja z tego spotkania?

    • smile Odpowiedz

      16 maja 2019 at 21:10

      Włącz teraz tv….właśnie leci bajka… :) :) :)

  5. Darek Odpowiedz

    16 maja 2019 at 22:49

    A prezydent będzie ?

  6. Zygmunt Prawdomówny Odpowiedz

    17 maja 2019 at 02:54

    …tylko po co?

  7. Babka Odpowiedz

    17 maja 2019 at 22:43

    Chowajcie AGD, bo wyniesie.

  8. Irys Odpowiedz

    17 maja 2019 at 22:44

    A Szogun też będzie?

  9. Basia Odpowiedz

    18 maja 2019 at 07:30

    Czy Komorowski wie że ten życzliwy dla niego Bozek trzyma z Pisem To jak to wyglada przed Komorowskim i mieszkańcami.Jest tylko jedna odpowiedź Pomieszanie z poplataniem

  10. Pracownik Odpowiedz

    18 maja 2019 at 09:19

    Oglądałem zdjęcia. W pierwszych rzędach pan ponoć prezydent z małżonką, z tyłu siostra, a reszta no to co tu dużo mówić, PZPR, komuchy, zero młodzieży. Do tego doprowadziliście Tarnobrzeg.

  11. obiektywny Odpowiedz

    18 maja 2019 at 10:42

    To już go nigdzie nie chcą oglądać, ani słuchać…to do Tarnobrzega przyjechał.

  12. Duma Odpowiedz

    18 maja 2019 at 10:45

    w Stalowej odpowiednio potraktowano lukaciejewska i bronka nikt nie chciał z nimi na ulicach rozmawiać jeszcze im dogadawali uczcie się tarnobrzezanie jak radzi się ze szkodnikami

  13. nadużycie Odpowiedz

    18 maja 2019 at 12:12

    Nie życzę sobie aby prezydent Bożek witał i wręczał prezenty w imieniu wszystkich mieszkańców JA ani takich gości nie witam ani nie obdarowuję.

    • obywatel Odpowiedz

      19 maja 2019 at 14:17

      W pełni podzielam pogląd – cwaniak prezydento nie daje ze swoich (chyba)
      niech nierób nie rozdaje kasy cudzej na prywatne spotkania z nieukiem
      co pisać poprawnie nie potrafi.

  14. farsa Odpowiedz

    18 maja 2019 at 12:32

    Skompromitowany Bull poucza tumanów w tbg jak głosować w wyborach do P.E i jak ON(„autorytet”) będzie głosował.

  15. tarnobrzezanin Odpowiedz

    18 maja 2019 at 12:35

    a ja specjalnie na złosć zagłosuje na PIS i Tomasza Porbe

    • rada Odpowiedz

      18 maja 2019 at 15:17

      Tu nie jest miejsce dla złości, tylko racjonalności i prawdziwych intencji kandydatów.

  16. tarnobrzezanin Odpowiedz

    18 maja 2019 at 14:40

    Tylko lista nr 4

  17. Janek Odpowiedz

    18 maja 2019 at 16:08

    Bull nie zaskoczył. Nie miał pojęcia ani o jeziorze tarnobrzeskim ani o kopalni siarki. Dlaczego Bożek witał go w imieniu wszystkich mieszkańców?

  18. ciekawski Odpowiedz

    18 maja 2019 at 16:23

    A kto to był?….o kim Wy mówicie?… :) :) :)

  19. Anka Odpowiedz

    18 maja 2019 at 16:27

    nie widać radości na twarzach tych ludzi

  20. HEH Odpowiedz

    18 maja 2019 at 17:36

    Porażająca publika! Młodzież dzieci hehehe

  21. Janek Odpowiedz

    18 maja 2019 at 17:50

    Lukacijewska sprowadziła Nitrasa, Bolka, teraz bulla. Co tak się czepila Tarnobrzega? W Jaśle czy Rzeszowie poznali się na tej pani. Niech powie dlaczego glosowala przeciw s7.

  22. wyborca Odpowiedz

    18 maja 2019 at 20:03

    Nie można zostawić losu naszych dzieci i wnuków w rękach komunistów!!!

  23. Gość Odpowiedz

    18 maja 2019 at 20:03

    A jacyż to liderzy PIS u zaszczycili to miasto swoją obecnością? Jakoś nie kojarzę….

    • notes Odpowiedz

      18 maja 2019 at 20:51

      Bo zhańbione(N.M,G,K) miasto odwiedzają zhańbieni bohatyry(bolek ,bul)

    • Janek Odpowiedz

      19 maja 2019 at 15:01

      Był min. Poręba, Sagatowska. Ale nadwisla czy echo nie raczył zauważyć. Brakowało miejsc i tej pseudo inteligencji na czele z Bozkiem.

  24. Historia Odpowiedz

    18 maja 2019 at 21:21

    U nas trzeba znaleźć jakąś młoda osobe 25 30 lat zapisać do PiSu niech podlize się prezesowi wygra wybory i mamy jak w raju przykład pewnego miasta w województwie

    • dwója Odpowiedz

      18 maja 2019 at 21:34

      Twoje wykształcenie jest ponad podstawowe??

  25. też belfer Odpowiedz

    18 maja 2019 at 22:03

    Widziałem w echu że Rejczel posadziła swojego syna żeby ksiązki Komorowskiego sprzedawał. Jakbym był ojcem dzieciaka tobym obił jej twarz za wplątywanie dziecka w politykę. A jak koledzy w szkole będą się z niego śmiać !!! Rejczel poświęci wszystko nawet rodzinę żeby gdzieś się wepchnąć !

    • obserwator Odpowiedz

      18 maja 2019 at 22:20

      biedni, nieszczęśliwi ludzie…

    • bank Odpowiedz

      18 maja 2019 at 23:31

      Ja bym prognozował klapę finansową tego „biznesu” i konsekwencje dla tej „mamusi”od tego synka.

  26. maniek Odpowiedz

    18 maja 2019 at 22:49

    Ciekawa i wymierająca śmietanka komunistycznego Tarnobrzega , popleczników POKO i być może KODowców . Najbardziej uprzywilejowani to witający Bronka , elita popleczników z POKO , na końcu przysypiająca grupa wiernych fanów , zawsze i wszędzie robiąca statystyki na spotkaniach. Nie byłem na spotkaniu bo nie lubię chodzić na dwulicowców ale może ogół wie czy była mowa o AGD. Młodzież tarnobrzeska olewa takie spotkania z komuchami i przyszłymi szmalcownikami, bo dla władzy ważniejsze spotkania niż sprawy miasta, bo czego tam się można było dowiedzieć , było judzenie głosowania na POKO.

  27. Tropiciel idiotologii Odpowiedz

    18 maja 2019 at 23:53

    Zawsze zastanawiało mnie iż ci co mają najwięcej do powiedzenia o „prawdziwym patriotyźmie”, mienią się „prawdziwymi Polakami”, zamknięci są na opinie innych.Można Bula nie lubić, ale powinno się go posłuchać. Także Polaka. Współobywatela. Bo Polska wykuwa się w polemice. Bo Polska nie pozbędzie się ni stąd ni zowąd tych którzy myślą inaczej. Dotyczy to każdego obozu politycznego. Ale pokrzykując, szafując hejtem idioci posługują się zbitką bez jakiejkolwiek merytorycznej treści i brylują bezwstydnie chwaląc się brakiem mózgu.
    Zatem pozwolę sobie skierować przesłanie do idioty Mańka (i innych Obsrywatorów czyli do wszystkich „prawdziwych patriotów”) :

    Chcesz być bardziej antykomunistyczny od swoich antykomunistycznych znajomych i brylować w towarzystwie większym od nich, własnym antykomunizmem? Tych kilka porad sprawi, że pod wrażeniem twojego antykomunizmu pospadają z krzeseł.Lecimy:
    1. Wyrzeknij się wszelkich możliwych świadczeń socjalnych, a przede wszystkim zrezygnuj z ubezpieczeń zdrowotnych i za każdą wizytę u lekarza płać tyle ile od ciebie żądają.
    2. Zrezygnuj z prawa do emerytury, bo to jeden z najgroźniejszych reliktów komunizmu.
    3. Dobrowolnie obniż sobie pensję, by twój szef nie musiał ponosić tak strasznych kosztów związanych z zatrudnianiem ciebie i dobrowolnie wydłuż sobie czas pracy, rezygnując z wszelkich dni wolnych od pracy i urlopów (to relikty komunizmu). Publicznie pal kodeks pracy, bo to relikt komunizmu. Spal i wyrzuć umowę o pracę, bo to wymysł komunistów.
    4. Dobrowolnie podnieś sobie czynsz za wynajmowane mieszkanie, by właściciel domu w którym mieszkasz nie cierpiał nędzy. 5. Jeśli pochodzisz ze wsi, albo mieszkasz na wsi i posiadasz ziemię, która weszła w twoje posiadanie w wyniku komunistycznej reformy rolnej, to czym prędzej zwróć tę ziemię jaśniepanu i przenieś się wraz z rodziną do czworaków. Przy okazji uczcisz bohaterów – żołnierzy wyklętych, którzy ze szczególnym upodobaniem walczyli z komunistami przeprowadzającymi reformę rolną i dającymi chłopom ziemię. 6. Jeśli za komuny za darmo zdobyłeś jakiekolwiek wykształcenie, to czym prędzej zwróć świadectwa i dyplomy, by nie karmić komunizmu czerpiąc dla siebie cokolwiek z jego zdobyczy. 7. Pod żadnym pozorem nie korzystaj z pomocy społecznej, bo to rujnuje budżet twojej kapitalistycznej ojczyzny i utrudnia jaśniepanom bogacenie się.
    8. Pluj każdego dnia na portrety swoich dziadków i rodziców, bo ci zdrajcy narodu przyczynili się swoją pracą do budowy komunistycznego państwa.
    9. Krzycz „precz z komuną” nawet jeśli u władzy od 25 lat będzie burżuazja i kler, a ustrój państwowy będzie kapitalistyczny. To tak na wszelki wypadek, żeby komuna wiedziała, że jej nienawidzisz.
    Jeśli jeszcze coś mi się przypomni, to nie omieszkam o tym wspomnieć, by dopomóc ci w tym, aby twój antykomunizm był jeszcze lepszy.  

    • obserwator Odpowiedz

      19 maja 2019 at 09:05

      Znowu nie wziąłeś leków…

      • Gość Odpowiedz

        19 maja 2019 at 09:42

        On w przeciwieństwie do ciebie pisze merytorycznie i z sensem

        • klin Odpowiedz

          19 maja 2019 at 12:19

          merytoryka i sens to dla ciebie i tego „towarzysza tworzącego” idiotyzmy- obce pojęcia . A ten powyżej ma ułatwione zadanie bo idiotyzmy ma we własnej mózgowicy.

  28. mieszkaniec Odpowiedz

    19 maja 2019 at 12:44

    Takie było duże zainteresowanie,….że zrobiono to w małej sali… :) :) :)

  29. Do pisu Odpowiedz

    19 maja 2019 at 15:52

    Zmienię tych pustaków na polecenie partii PiS
    .Zleccie to bardziej sensownym ludziom A zwolnijcie z obowiązku Kamilla Adasia Marianka Krzysia i Wiesia.

    • edukacja Odpowiedz

      19 maja 2019 at 16:14

      1)Jesteś w błędzie dla tych którzy są i tak nie możesz być dla nich konkurencją (do pięt im nie dorastasz) 2)Nauczyć się było chociaż poprawnie formułować zdania bo żenujący poziom przedstawiasz.