Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nie pomogła wygrana, spadamy do III ligi. Siarka Tarnobrzeg – Skra Częstochowa 2:1 (fotoreportaż oraz video HD)

Maj 19, 2019 4:20 PM

Najgorszy z możliwych scenariuszy jednak się wydarzył. Mimo wygranej ze Skrą Częstochowa 2:1 Siarka spada z II ligi, a utrzymuje się w niej Olimpia Elbląg, która bramkę na wagę ligowego bytu strzeliła Elanie w Toruniu w doliczonym czasie gry. Siarka nie tylko żegna się z rozgrywkami na szczeblu centralnym, traci również 800 tys. zł premii z Pro Junior System.

Obok Siarki z II ligi spadają ROW Rybnik, Ruch Chorzów i Rozwój Katowice. Do I ligi awansują zaś Radomiak Radom, Olimpia Grudziądz i GKS Bełchatów.

SIARKA TARNOBRZEG – SKRA CZĘSTOCHOWA 2:1 (0:1)

0:1 – Krzysztof NAPORA 21′

1:1 – Kacper WEŁNIAK 67′

2:1 – Kacper WEŁNIAK 69′

Siarka: 30. Hieronim Zoch – 98. Jakub Głaz, 23. Dawid Kubowicz, 14. Sebastian Duda, 99. Kamil Woźniak (24, 9. Krzysztof Ropski) – 51. Maksymilian Sitek (82, 45. Paweł Mróz), 31. Tomasz Wełnicki, 7. Kamil Radulj, 20. Grzegorz Płatek (46, 81. Kacper Wełniak), 88. Marcin Wodecki – 11. Mateusz Janeczko (87, 16. Eryk Galara).

Skra: 1. Mikołaj Biegański – 16. Konrad Gerega (73, 23. Dawid Niedbała), 2. Konrad Poprawa, 27. Mariusz Holik, 24. Oktawian Obuchowski – 17. Krzysztof Napora (74, 20. Bartosz Skowron), 5. Kamil Zalewski, 26. Adam Olejnik, 7. Piotr Nocoń, 22. Dominik Marek – 9. Damian Nowak (70, 28. Michał Kieca).

żółte kartki: Kubowicz, Sitek, Wełniak, Głaz – Holik, Skowron, Kieca.

sędziował: Damian Gawęcki (Kielce)

źródło: 90minut.pl

video: Agnieszka Nycz, Piotr Morawski

 

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA II LIGI W SEZONIE 2018/19 ZA 90MINUT.PL

97 Responses to Nie pomogła wygrana, spadamy do III ligi. Siarka Tarnobrzeg – Skra Częstochowa 2:1 (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Gość Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:23

    Mam nadzieję ,że zarząd i trener wybiorą honorowe wyjście

    • Banbryla Odpowiedz

      19 maja 2019 at 16:31

      Sepuku

      • Banbryla Odpowiedz

        19 maja 2019 at 16:33

        Treneżyny przez ż kuta..y jebane. Won na zawsze z klubu.

    • Kibic Odpowiedz

      20 maja 2019 at 07:54

      Już to widzę jak prezes,zarząd i trenerzy podają się do dymisji.W Katowicach może i tak ale nie w Tarnobrzegu.

  2. sympatyk Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:25

    Korupcja w polskiej piłce trwa dalej…

  3. Gość Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:29

    To 800000 z pro junior poszło się …. Cały sport w tym mieście upada

    • Zigi Odpowiedz

      21 maja 2019 at 22:36

      No, niecały proszę zobacz na ping ponga. Można!!!

  4. Bytovia Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:30

    Jeszcze można liczyć na układy pod stolikiem z licencjami

  5. AlkoHolik Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:35

    Tylko Ping-pong.Zdrowie!!!

  6. Kako Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:36

    prezes out. Zminę trenera trzeba było zrobić w przerwie między rundami, żeby nowy trener miał czas na przygotowanie drużyny i ewentualnie dokoptował kilku grajków.

  7. HEH Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:37

    Sami sobie są winni taka prawda dali przysłowiowej „dupy” w tym sezonie, szkoda że spadli ale jak najbardziej zasłużenie. Są inne drużyny którym się pozostanie należało w tej lidze widać nie stać Tarnobrzega już nawet na drużynę w drugiej lidzie :)

  8. Kako Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:37

    Jeszcze można liczyć na układy pod stolikiem z licencjami.
    Tylko co wtedy? Kasy z pro juniora nie dostaniemy(chyba że jestem w błędzie) a kasa w klubie pusta albo i na minusie.

  9. Ja Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:40

    W końcu wracamy tam gdzie nasze miejsce. Trzecioligowe miasto powinno mieć drużynę w max 3 lidze podkarpacko buraczanej. Stalowa czy Mielec to rozumiem, ale nasz czarnobrzeg… Teraz jesteśmy tam gdzie nasze miejsce

  10. max Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:41

    Nic, nie wiem co teraz będzie. Na utrzymanie pracuje się sezon. Tak podsumowując matematycznie to największa wtopa rundy to u siebie ze Zniczem, prowadzić 2:0 i zremisować to. Z innej beczki zabrakło nam punktu do utrzymania, ten jeden punkt straciliśmy w Boguchwale w ostatnich sekundach po fatalnej interwencji bramkarza. Co do dzisiejszego dnia to od teraz toruńskie rogale smakują jak gówno – wiadomo dla czego.

  11. AlkoHolik Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:44

    Nie obrażaj Elany GAMONIU!!!

  12. wina jest w zespole Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:47

    teraz szkoda tego punktu z pogonia co piłka wylodowała na poprzece radom tez mógł pomoc i wygrac z górnikiem a elana na to wyglada ze sztame z olimpia bo by jak zalezało jej na awansie to by tego meczy nie odpusciła ale to jest gdybanie bo i stalowa mogła pomoc

  13. Banbryla Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:49

    A miał przyjść duży sponsor kto wie jakby było za rok, teraz co już nie przyjdzie.

  14. KS Piotr Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:51

    TADEUSZ MÓWIŁ:Dajcie im szansę a będzie im dane.Dzìękujemy za wiarę jednak awans się nie udał. PIOTR – „Tylko nie mów nikomu”.Gratulujemy Olimpii i łączymy się z bólem z pięknym „kiedyś” wojewódzkim miastem.Amen!

  15. maniek Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:52

    Uważam, że Elana nie mając forsy na grę w 1 lidze podłożyła się Olimpii zagrożonej tak jak Siarka spadkiem . Trudno , poziom sportowy i poziom rządzenia tym miastem idą w parze .Nie ma co wylewać łez było gówno a teraz ono będzie bardziej śmierdziało , bo na nic nie ma pieniędzy . Niema rada i pozostali rajcowie miasta wolą chodzić na spotkania z POKO i szmalcownikami a co z tego wyniknie zobaczymy , ale już widać , że nic się nie dzieje , upadek będzie bardzo szybki .

  16. info Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:53

    GDYBY gryf przegrał ze zniczem to utrzymalibysmy się Stalowa i tak pomagała mimo że grała juniorami to wygrała z gryfem 3-1

  17. Stalowiak Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:56

    szkoda siarki mam nadzieję że spotkamy się kiedyś wyzej niz w 2 lidze trzeba po prostu odsiac wrogów klubu i ulożyć wszytsko od nowa tak jak w Stalowej Woli oddłuzenie klubu budowa stadionu z kompleksem treningowym sponsorzy i mozna walczyć mam nadzieję że u was bedzie podobnie

  18. KS Piotr Odpowiedz

    19 maja 2019 at 16:57

    Gdyby nie było nienawiści w tym kraju… I społecznego podziału…To wszystkie komentarze stwierdzające prawdę o tym mieście byłyby puszczane przez szanownego moderatora…A tak mamy to co chce szanowna strona…Broń Boże takich od Diabła…!

  19. sdfg Odpowiedz

    19 maja 2019 at 17:13

    szkoda wszystkiego, teraz to już nie ważne. kiedy zagramy znów w II lidze oj chyba nie prędko

  20. finał Odpowiedz

    19 maja 2019 at 17:15

    Jaka Praca taka płaca teraz w towarzystwie Ruchu płyniemy na brzuchu

  21. Kibic Odpowiedz

    19 maja 2019 at 17:21

    Nareszcie wracaja na swoje miejsce !!! A w nastepnym sezonie to juz wyjazd do Koniczynki Ocice , Wisanu oraz najdluzszy wyjazd do Nowej Deby !!!! Teraz bedzie zmiany nazwy na Czarnobrzeg ….!!!!

  22. Siarka89 Odpowiedz

    19 maja 2019 at 17:23

    nie wiem czy to prawda ale w klubie głownie nastawiali sie na kasę z pro juniora a zadłużenie nie wiem czy nie wystepuje ale zarzad działa jak były zarzad Stalowki przelecimy na juniorach dostaniemy kasę a jak plan poszedł sie rypac to o mały włos klub nie ogłosił upadłosci

  23. Gość z TBG Odpowiedz

    19 maja 2019 at 17:27

    Czy to tylko przypadek, że mecz elany (świadomie z małej litery) zakończył się 4 minuty później niż Siareczki? Przecież powinny się wszystkie zacząć o tej samej godzinie – tyczy się to również godziny rozpoczęcia drugiej połowy.

    Nie zmienia to jednak faktu, że sami piłkarze są winni temu spadkowi – gdyby nie seria przegranych, gdyby nie stracone głupio punkty nie byłoby miejsca na kalkulacje i przekręty

    • adi Odpowiedz

      20 maja 2019 at 12:20

      Moim zdaniem 90% winy za spadek ponoszą nasi piłkarze popatrzcie na tabelę 2 ligi Siarka aż 17 porażek najwięcej w całej lidze to jak tu się utrzymać ? i w niedziele też nie było widać żeby im strasznie zależało w meczu ze Skrą o wygraną szczególnie w pierwszej połowie a dlaczego tak grali sami wiedzą najlepiej . Panowie naprawdę sztuką było spaść w tym sezonie do 3 ligi a wy to zrobiliście …

  24. KS Piotr Odpowiedz

    19 maja 2019 at 17:32

    Tylko Bóg wie co było przyczyną tego niepowodzenia…Amen!

  25. Janusz Odpowiedz

    19 maja 2019 at 17:50

    Elbląg miał zostać a Siarka spaść więc Elana dała sobie strzelić w ostatniej minucie wiedząc że Siarka wygrywa ale w 3 lidze będą mecze z Motorem Lublin i Stalą Rzeszów no i mniejsze koszty organizacyjne.

  26. Kur Miejski Odpowiedz

    19 maja 2019 at 18:14

    Gadu Gadu, Siarka spadła i teraz sprawdzian dla pana Dziedzica (prezesa).
    Czekamy na jakiś raport i uzasadnienie. Dymisja lub nie (i dlaczego nie)!

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

      19 maja 2019 at 18:16

      Panie prezesie, co dalej?!

    • Dżungla Odpowiedz

      19 maja 2019 at 18:17

      Panie prezesie, źle Pan rządzi. Co dalej? Odda pan stanowisko dla dobra klubu czy wybierze pan comiesięczną pensję z KS Siarka?

  27. As Odpowiedz

    19 maja 2019 at 18:21

    Dla tego klubu brak prawie miliona to katastrofa

  28. W Odpowiedz

    19 maja 2019 at 18:27

    Ważne że rezerwy wygrywają ☺☺

  29. Historia Odpowiedz

    19 maja 2019 at 18:29

    Kij z wygranej rezerw jak i tak nie awansują że względu na spadek 1 drużyny awanuja rezerwy Stali

  30. Mietko Odpowiedz

    19 maja 2019 at 18:30

    Jeszcze będzie utrzymanie….Bytovia spadła do 2 ligi i najprawdopodobniej nie przystąpi do rozgrywek…w takim przypadku ..z 2 ligi spadają 3 zespoły…!!!

    • Ja Odpowiedz

      19 maja 2019 at 19:04

      Puknij się w czerep

  31. Mietko Odpowiedz

    19 maja 2019 at 18:33

    Pod dużym znakiem zapytania stoi bowiem przyszłość Bytovii. Latem poprzedniego roku wycofał się z niej główny sponsor, ale pomimo to drużyna do samego końca walczyła o swój byt. Niestety, po spadku ten rysuje się w czarnych barwach. „Stawką tego meczu nie będzie tylko utrzymanie. To spotkanie o być albo nie być naszego klubu” – powiedział w rozmowie z portalem weszlo.comprezes bytowian, Janusz Wiczkowski.

    Jeżeli więc sprawdzi się najgorszy scenariusz, Bytovia nie będzie w przyszłym sezonie rywalizować z Widzewem. To dobra informacja zarówno dla łodzian, którzy stracą konkurenta w walce o awans, jak i dla drużyn starających się o utrzymanie. Wszystko wskazuje bowiem na to, że w bieżących rozgrywkach z II ligi spadną nie cztery, a trzy zespoły.

  32. helena Odpowiedz

    19 maja 2019 at 19:10

    Dziś mija 6 miesięcy prezydentury Darka Bożka:
    - wzrost cen śmieci,
    - likwidacja koszykówki,
    - odwołanie ze stanowiska dyrektora MOPR kontrkandydatki w wyborach,
    - trzeci prezes w TTBS,
    - nadzór sądowy nad spółką,
    - decyzją prokuratury wstrzymanie postanowienia wydanego przez Darka ws. wycinki drzew na cmentarzu,
    - spadek piłkarzy do 3 ligii

    • maciek Odpowiedz

      19 maja 2019 at 20:07

      Utrata dofinansowania do remontu ulicy Mickiewicza – „sukces goni sukces”, do tego zero jakichkolwiek działań przy obwodnicy, inwestycji zero za to pełno fotek ze spotkań, uśmiechy spojrzenia i tak jeszcze 4,5 roku podbijania emeryturki … :(

      • As Odpowiedz

        19 maja 2019 at 20:35

        Podziękuj mlecznemu jankowi i malemu fiatowi

  33. misiek Odpowiedz

    19 maja 2019 at 19:19

    Niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy co znaczy spadek do 3 ligi. W walce z Motorem i Stalą Rzeszów nie mamy szans. Jeżeli nie zmieni się zasada awansów to jest 3-4 liga na ładne parę lat, o ile nie spadniemy do IV, bo utrzymać się w tamtej lidze będzie jeszcze ciężej niż w 2.

    • Maranatha Odpowiedz

      19 maja 2019 at 19:24

      Ale za to co za emocje na wyjazdach do Daleszyc lub Wólki Pełkińskiej.

      • wert Odpowiedz

        19 maja 2019 at 23:05

        Daleszyce spadają, nie gorączkuj się
        pojedziecie po sąsiedzku do Dębicy i Sandomierza o ile i Wisła się utrzyma
        ponadto będzie Hutnik Kraków, KSZO Ostrowiec, Wisła Puławy, Avia Świdnik więc nie srać żarem! Nie ma końca świata! W 2 lidze nie ma takich firm jak w 3! taka prawda,A Siarka ślizgała się od spadku już 3-4 lata
        utrzymaliśmy się kiedyś przy zielonym stoliku jak Resovia nie dostała licencji więc kiedyś karma musiała wrócić i to sie należało Siarce! tyle w temacie więc nie płakać obsrańce
        Co ma powiedzieć taki Motor Lublin?! stadion na ekstraklase! kasy multum bo i sponsor jest, zawodnicy w Motorze z przeszłością ekstraklasy ( Bonin , Brzyski ), miasto 450 tyś mieszkańców a dalej się kopią po czole w 3 lidze! Siarka – nie srać żarem, dosłownie

        • szczery Odpowiedz

          19 maja 2019 at 23:35

          dodam jeszcze awansujący z 4 ligi lubelskiej Hetman Zamość. Będzie jeszcze Stal Rzeszów więc akurat pomyślcie szczerze i rozsądnie czy dla Siarki grając z tymi drużynami to jakaś ujma?! Nie sądzę

  34. Historia Odpowiedz

    19 maja 2019 at 20:35

    Niestety ale miasto Bytów doszło do porozumienia z Bytovia i da potrzebne1,5 miliona odnośnie licencji to wszyscy dostaną

    • aa Odpowiedz

      19 maja 2019 at 23:10

      ehhhh…. smucisz się z czyjegoś szczęścia?!
      „gratualcje”

  35. Mietko Odpowiedz

    19 maja 2019 at 21:06

    Jeśli chodzi o Spadki to poczekamy zobaczymy jak to się wszystko okaże Gdy Zbysiu ogłosi kto ma a kto nie ma Licencji  chodzi tu o Bytovie która ma Długi po Jaja lepiej żeby sobie zaczęła układać od niższych lig/

    • ks Odpowiedz

      19 maja 2019 at 23:12

      zobaczysz jakie dłuuuugi Siarka będzie miała jak sianka z pro junior nie wypłacą. ojjj zobaczysz!

  36. muminek Odpowiedz

    19 maja 2019 at 21:10

    Spadliśmy. Jeszcze dziś rano się łudziłem, nie, to złe słowo, wierzyłem, że to wszystko się dobrze skończy. Byłem przekonany, że wygramy a Olimpia nie wygra. Nie udało się, choć swoje zrobiliśmy. Niestety – za późno. Smutno. Po prostu smutno. To był fatalny sezon, chciałbym o nim szybko zapomnieć ale tak się nie da. Zawsze zapamiętam z niego kilka migawek, chwil. Ten piękny początek, wspaniałe i wygrane derby ze Stalą, kapitalne gole Radulj z Ruchem i Grudziądzem, imponująca postawa i liderowanie tabeli, potem kompletnie dla mnie niezrozumiały zjazd, porażki w kiepskim stylu z drużynami, które kończą sezon tak jak my: w strefie spadkowej lub tuż nad nią. Wydawałoby się: niezłe zimą transfery, dobra gra w sparingach i słaba wiosna. Klęska w Katowicach, smutne pożegnanie z trenerem Gąsiorem, porażka w ostatniej minucie w Boguchwale, trochę wlanej nadziei w sercach po meczach z Gryfem i Elblągiem, gol Radiego w końcówce meczu z Resovią, fajny mecz z Widzewem i potem dramatyczna porażka w Stargardzie – dla mnie chyba jednak kluczowa w całej tej smutnej batalii o utrzymanie. No i dzisiaj. To nic nie dające zwycięstwo i widok chłopaków łapiacych się za głowę po informacji o golu w Toruniu.
    Spadamy wszyscy: piłkarze, trenerzy działacze, spadamy też my: kibice. Piłkarze zawiedli na boisku, nie dali rady, nie udźwignęli ciężaru jaki na nich spoczywał. Trenerzy przygotowali zespół tak a nie inaczej, popełniali błędy i tyczy się to zarówno trenera Gąsiora jak i trenera Komornickiego oraz reszty sztabu. Przegrał prezes, bo transfery okazały się jednak nieudane, kilka decyzji może spóźnionych a kilka niezrealizowanych. Przegraliśmy my – kibice. Oczywiście są tacy jak nijaki Grobelski, który uprawiał szyderkę na profilu, miał solidną polewkę i był aktywny tylko po porażkach. Szkoda, że jeszcze niedawno probował kopać w rezerwach (bo grą bym tego nie nazwał). Jakiś absurdalny komentarz zostawił jeden z byłych piłkarzy. Oni mają swoje pięć minut. Najbardziej szkoda mi tych, którzy przychodzili na każde spotkanie, niezależnie od klasy rywala i liczby szalikowców w młynie gości. Znam ich twarze doskonale. Nie znajdziecie ich tutaj na facebooku bo w większości go nie mają. Chodzili na czwartą ligę i chodzili teraz. I będą chodzić na stadion po spadku trzeciej ligi.
    Bo dla nich, dla mnie też, Siarka to coś więcej niż klub. Dlatego nie mam zamiaru bluzgać tutaj na nikogo, nikogo nie będę obrażał. Każdy, powtarzam, każdy w klubie, chciał drugiej ligi, chciał utrzymania. Po prostu nie wyszło. Inni okazali się lepsi, mieli więcej szczęścia. Piłkarze też zdają sobie sprawę, że zjebali. Byłem w szatni po meczu. Zapamietam ten widok i ciszę na długo. Oni w większości wyjadą z Tarnobrzega, ale znam ich, i w większości, jeśli nie wszyscy – przeżyli mocno te niepowodzenia. I ten spadek. Pewnie dla wielu z nich to też ostatnie mecze w drugiej lidze.
    Teraz trzeba ochłonąć i pamiętać, że piłka to jednak nie wszystko. Wrócić do życia, wylogować się na jakiś czas. Odstresować. Życie – także to piłkarskie, toczy się dalej. Te najciekawsze – prawdopodobnie bez nas. Wracamy do trzeciej ligi, choć będę się upierał, że nasze miejsce jest w drugiej. Ale przyjdzie nam teraz rywalizować z zespołami z Sieniawy, Wólki Pełkińskiej, może derby z Wisła Sandomierz, KSZO, może Motor i Stal Rzeszów, Hutnik Kraków. Znam takich co się będą cieszyć z tego obrotu sprawy. Ja się nie cieszę. Sytuacja jest trudna i być może przyjdzie nam czekać na kolejny awans bardzo długo. Los kibica Siarki nigdy nie był łatwy. Z trzeciej ligi będziemy się przyglądać jak Mielec walczy o Ekstraklasę, jak Stalowa z nowym stadionem może powalczy o powrót na zaplecze ekstraklasy. To będzie trudny czas i test dla nas wszystkich. Zobaczymy kto jest z klubem na dobre i na złe. Tylko wysoka frekwencja może sprawić, że ludzie odpowiedzialni za pewne kwestie zrozumieją, że piłka nożna jako cotygodniowa rozrywka jest potrzebna, że Siarka jest potrzebna, że my, mieszkańcy miasta, potrzebujemy czegoś więcej niż Dni Tarnobrzega raz do roku, Dramy Teatralnej raz do roku, że w Tarnobrzegu nie może zostać ze sportowych ofert tylko ping pong, na którego przez cały sezon przyszło tylu ludzi co pewnie na nasz mecz z Siedlcami. Nie ma już kosza, nie ma siatkówki. Oby ten los nie spotkał też piłki. Sławek Strzałka jedna z najwazniejszych postaci w Siarce

    • As Odpowiedz

      19 maja 2019 at 21:36

      A nie uważasz, że w klubie potrzebne są duże zmiany , może nawet mała rewolucja ,że stara formuła się po prostu wyczerpała?

      • osa Odpowiedz

        19 maja 2019 at 21:44

        pewnie marzy ci się jakiś stołeczek – tylko nie mów nikomu

  37. KS Piotr Odpowiedz

    19 maja 2019 at 21:28

    Co do Sławomira się „zgodzę” znam go bardzo dobrze.Co do pechowych wyników i „pecha” absolutnie NIE! Wszystko było pod Siarkę (dar od Boga).Mieli wszystko (wyniki układały się nieprawdopodobnie po naszej myśli).Zasłużony spadek bez 2 zdań.Oczywiście wielka szkoda bo to koniec sportów w „Tbg-u”(Ping-pong mistrzostwo świata i czapki z głów) zresztą jak wszystkiego od dawna(I tego nie ma co ukrywać).Dzięki Sławko za książkę i wierzę że zostaniesz z Siarką na dobre i na złe.Amen

  38. Szkoda Odpowiedz

    19 maja 2019 at 21:36

    I tak nie dostalibyśmy licencji brak oświetlenia boiska ze sztuczną murawa a cena takiego to ok 1 mln złotych szkoda że tak to się kończy ale to kolejna faza upadku miasta niestety

    • mietek Odpowiedz

      19 maja 2019 at 22:04

      To teraz już w II lidze takie cyrki będą ???? Boniek to już całkiem na głowe upadł. Co go to obchodzi kto i gdzie trenuje. Piłka powinna być dla wszystkich, boisko dwie bramki i jazda. Najważniejsze widzę to otoczka bo wyniki polskiej piłki są odwrotnie proporcjonalne do tej niby super infrastruktury gdzie kelner, dostawca pizzy czy pomoc dentystyczna z Luxemburga ogrywa mistrza Polski. Innymi słowy Ch… d… i kamieni kupa.

  39. Rysiek z klanu Odpowiedz

    19 maja 2019 at 22:00

    Panie Sławku. Napisz Pan jeszcze co zrobiono w klubie aby ściągnąć kibica na stadion. Bilet za darmo dzisiaj. Autokar darmowy do Łęcznej za frekwencję na A1 A2, panie za 1 zł w dzień kobiet. Napiszę tylko – żenada, żenada, żenada i więcej nic. Piszesz Pan o frekwencji potrzebnej na meczach, to napisz Pan od ilu lat się o tym mówi lub totalnie olewa kibica nie proponując w zamian za wydruk kawałka papieru przypominającego to co wisi w sanitariatach nic. Wstyd taki bilet pokazać innym . Wstyd taki bilet przyrównać do sezonów sprzed kilku lub kilkunastu lat. Plakat z info o meczu spotkać w mieście to granica cudu. Jakieś informatory o meczu, o zawodnikach, o klubie – nie ma, nie było i pewnie nie będzie. biznes to nie tylko śniadanie, czy jak to się tam zwie, ale również wyjście naprzeciw z zachętą do zwykłego obywatela który być może zaufa i przyjdzie na stadion. Było coś takiego w ostatnim czasie ? Napisz Pan tak od siebie po ludzku, jak kibic do kibica. Myślisz Pan o Mielcu czy Stalowej.Powiem krótko – nie te planety, pomimo kłopotów ze stadionem w STW.A co do tych co chodzą i będą chodzić – z roku na rok będzie ich ze względu na wiek coraz mniej. Młodzi szukają nie tylko atrakcji z nijaką oprawą i poziomem, ale potrzebuja coś więcej za cenę biletu. Szacunek za książkę i wiarę w to co Pan robi.

  40. wierny kibic Odpowiedz

    19 maja 2019 at 22:31

    Brawo dla tego Pana z postu powyżej. A teraz coś ode mnie, w tym klubie nie ma nikogo obecnie kto mógłby pchnąć temat i powalczyć o pieniążki, a swoją drogą skąd. Nie ma w mieście takich fanatyków, którzy mogliby być poważnymi sponsorami a nawet jakby się znaleźli to nikt nie chce utrzymywać nierobów i kombinatorów z własnej kieszeni. Ot i cała prawda.

    • podudka Odpowiedz

      19 maja 2019 at 22:39

      Utarg z bazaru i „akcje” nie wystarczą nawet na 3 ligę.

  41. pomysł Odpowiedz

    19 maja 2019 at 22:37

    W stalowej zrobili czystki i grając na wyjazdach praktycznie cały sezon zajęli 6 miejsce razem z Pogoniom tu trzeba pomocy władz samorządowych a konkretnie zmiany prezydenta Sławek Strzałka byłby odpowiednim kandydatem

    • kww Odpowiedz

      19 maja 2019 at 23:22

      głąbie, nie Pogoniom a Pogonią!
      ch….ste panie, co za analfabeci, ufffff…

  42. Szkoda Odpowiedz

    19 maja 2019 at 22:43

    Nie wiadomo czy licencję na 3 dostaniemy bo sytuacja finansowa nie jest rewelacyjna a pozatym od nowego sezonu do 3 ligi wchodzą bardziej rygorystyczne kryteria dot infrastruktury jeśli byśmy dostali licencję to na pewno z nadzorem finansowym

  43. Rene Artois Odpowiedz

    19 maja 2019 at 22:55

    Siarka ma nieodpłatnie czy tam za jakieś symboliczne grosze udostępniony stadion wybudowany za ciężkie miliony z pieniędzy podatników i utrzymywany przez miasto. Ta jakie kurna bilety jeszcze? Na każdy mecz wejście dla mieszkańców powinno być za darmo. Zwłaszcza w III (a tak naprawdę w IV) lidze. Od przyjezdnych kasę co najwyżej mogą sobie pobierać. Chcą zarabiać na biletach to niech sobie kupią albo zbudują własny stadion!

  44. tajemniczy_don_pedro Odpowiedz

    20 maja 2019 at 08:02

    10 lat zmarnowanych milionowych środków,wyprzedaży majątku i na końcu powrót do punktu wyjścia,dla akcjonariuszy helikoptery i prestiż a dla kibiców wstyd i hańba.
    piękny dorobek doświadczonych działaczy.

  45. As Odpowiedz

    20 maja 2019 at 08:17

    No właśnie , co na to akcjonariusze . Czekamy na oficjalny komunikat zarządu i rady nadzorczej.

    • tajemniczy_don_pedro Odpowiedz

      20 maja 2019 at 08:35

      serio czekasz na to co do powiedzenia mają dziedzic,mastalerz,major bednarczyk,kłos,dybus i reszta ?
      a jak sądzisz czego oni mogą oczekiwać jak nie kolejnych kilkuset tysięcy złotych od bezradnych miasta i prezydenta skoro dostawali co najmniej tyle co roku ?
      znasz kogoś kto łatwo rezygnuje z łatwej kasy,którą mogą do woli wydawać bez żadnej kontroli ?

  46. Szkoda Odpowiedz

    20 maja 2019 at 08:39

    W Stalowej klub dostaje kasę ale miasto ma nad wszystkim kontrolę żeby to się tylko nie zakończyło jak w Wiśle Kraków

  47. KS Odpowiedz

    20 maja 2019 at 11:41

    Utrzymanie zawaliliś vs Pogoń Siedlce lub też vs Znicz Pruszków, szkoda bo w tym smutnym jak piz&@ nic już nie cieszy.

  48. walt Odpowiedz

    20 maja 2019 at 14:22

    kiedyś te wielkie prezesy i doświadczeni działacze odgrażali się mi,że Barcelony tu nie będzie.
    jak powiedzieli tak zrobili.

    spryciarze.

  49. wiemwiem Odpowiedz

    20 maja 2019 at 17:06

    Wstałem dziś rano,wyszedłem na ulice Tarnobrzega i jak Tarnobrzeg istniał tak istnieje .Spadek ze spowodował katastrofy.Nawet wydaje mi sie ze jakiś kamieni z serca spadł mieszkańcom .No i koszty będą mniejsze.Świat sie nie zawalił i wszystkie obskurnosci ,dziury w drogach,lumpy na rynku i ciuchlandy nadal stoją jak stały.Wiec spoko.

  50. Rysiek z klanu Odpowiedz

    20 maja 2019 at 17:23

    Walt, o większego trudno zucha jak był prezes Wacław S. Mówię Ci jak on mnie wtedy zaimponował na tym zebraniu. Długofalowe dążenie do celu i wyniki przyszły. Jak on mnie wtedy zaimponował. Szkoda tylko byłych wychowanków tułających się po różnych gminach, szkoda bazy pod zwierzyńcem, szkoda pasjonatów piłki kopanej w TBG. Ci akurat niewiele a w zasadzie nic nie mogą zrobić.

    • walt Odpowiedz

      20 maja 2019 at 18:23

      szkoda-nie szkoda.to se już ne vrati.

      kibice owszem mogą,mogą przestać być zakładnikiem spółki akcyjnej.
      i mogą wymagać od prezydenta czy od rady miasta.takiego a nie innego ich zachowania.

      jak dla mnie jeśli spółka sama się utrzyma to może grać nawet w ekstraklasie.
      tylko poddaję w wątpliwość szanse na to,szkoda bo instytucjonalnie Klub wbrew opowiastkom niczego nie zyskał.wydano masę kasy,wydrenowano przy okazji sporo środków na szkolenie młodzieży i kilka lat później znowu wraca się do punktu wyjścia.
      a owszem cały majątek klubowy czy jego resztki radośnie wyprzedano ale przecież wiadomo,kto kupował udziały w spółce i szachuje resztę :)

      kibice to powinni się martwić co będzie dalej jeśli nie uda się pozostać przy zielonym stoliku i gdyby jednak władze miasta nie dały klubowi wyłączności na trenowanie młodzieży i żywej gotówki na granie na jesieni.
      czy wówczas spółka nie posłuży jako narzędzie nacisku i to stricte politycznego ?
      szkoda tym bardziej,że jest tam kilka majętnych osób bez których i tak trudno sobie takie inicjatywy w naszym podupadającym miasteczku wyobrazić.trzeba oddać,że brakło bardzo niewiele więc może i tym razem szczęście się uśmiechnie i wszystko zostanie po staremu.są tacy,którym na tym mocno zależy i mają dość silne karty w ręku jeśli wspomni się jak bezlitośnie kiwali np. skazanego dziś eksprezydenta.
      nie powiem,żeby nie były to zresztą ciekawe zmagania czy się uda czy jednak już tym razem nie.
      już widzę te nagłówki,że prezydent Bożek niszczy lokalną piłkę bo przestał być frajerem dającym kasę i nie mającym nic do powiedzenia.

  51. Blondas Odpowiedz

    20 maja 2019 at 17:45

    Jak prezesem klubu był Ciszewski to sytuacja w klubie była stabilna a na koniec sezonu zawsze była czołówka lub środek tabeli a jak przyszedł Dziedzic to zaczęły się problemy dlatego ten gość i zarząd powinni zostać odwołani w trybie natychmiastowym.Zresztą jak obejmował fotel prezesa to obiecywał znaleźć sponsora strategicznego i walkę o 1 ligę.

  52. yyyyy Odpowiedz

    20 maja 2019 at 17:55

    Dzień po spadku i taka cisza ???? Co to kur… jest. Dziedzic i reszta powinny się już tłumaczyć ze wszystkiego. Za… ebali i tego już nie odwrócimy. Ale wyjaśnienia się należą i roszady jakieś. A tak cicho cicho siedzimy to i gówno z tego będzie.

    • Olo Odpowiedz

      20 maja 2019 at 18:17

      Jesteśmy w czarnej du..e. Mamy spółkę akcyjną. Wymyślił to narcyz. Miasto i kibice nie ma nic do gadania.Oni rządzą a przecież sami się nie zwolnią. Jedyna szansa ,żeby miasto kasę odcięło , to może to wymusi jakieś zmiany. Inaczej droga w dół.

      • Siarka89 Odpowiedz

        20 maja 2019 at 19:09

        SPOŁKA AKCYJNA I MIASTO MOGĄ WSPOŁPRACOWać przykład stalowa wola

  53. wiemwiem Odpowiedz

    20 maja 2019 at 18:27

    Wyszedłem dzis na ulice z domu i….Tarnobrzeg jak istnial tak istnieje.Nie ma końca świata i wszyscy tak jak dawniej kreca sie po ulicach tego grajdoła jak przed meczem.Wiec wszystko gra.Miasteczko nawet odzylo bo i wiecej pieniędzy będzie w budżecie i koszty wyjazdów mniejsze bo do Polanca nie jest daleko.A ciuchlandy jak stały tak stoją a i biedronka pełna.Wiec…wszystko gra.Nie ma konca swiata.

  54. Szkoda Odpowiedz

    21 maja 2019 at 06:30

    Oj na Twitterze gorąco o naszej siarce o Starciu Kucharski Boniek mówi cała Polska ale nie ładne ze strony rudego że jedzie publicznie w internecie po siarce

    • Olo Odpowiedz

      21 maja 2019 at 10:27

      Ale tylko w kontekście wyboru trenera. Nie znalazłem natomiast nigdzie informacji o ewentualnych problemach Bytowii z licencją. Mam wrażenie ,że jest to trochę tak jak z tym tonącym co brzytwy się chwyta.

  55. filuteksmierdzacy Odpowiedz

    21 maja 2019 at 11:03

    - Tydzień temu usłyszałem, że Siarka spadnie, bo komuś nie pasuje, żeby otrzymała pieniądze z Pro Junior System. Puszczałem to mimo uszu i wierzyłem w chłopaków – mówi Ryszard Komornicki, trener piłkarzy Siarki Tarnobrzeg, którzy spadli z 2 ligi.

    Sądziłem, że gdy Siarka pokona Skrę Częstochowa, to na bank utrzyma się w 2 lidze. Wyprzedzi Olimpię Elbląg, bo ta przegra na wyjeździe z Elaną Toruń, mającą szansę na awans. Byłem naiwny?

    • Staszek Odpowiedz

      21 maja 2019 at 12:08

      Tak. Byłeś naiwny.

      Przez PJS chcieli też z 1 ligi spuścić Wigry Suwałki, które wygrały ostatni mecz na wyjeździe z Rakowem (awans do ekstraklasy) po golu w 91 minucie. Nie przewidzieli gola bramkarza Bytovii (spadek już pewny przed meczem) w 97 minucie meczu z GKS Katowice, który pociągnął do 2 ligi ze sobą Gieksę.

  56. krejzol Odpowiedz

    21 maja 2019 at 12:24

    ciekawe ilu Siarkowców wie o dzisiejszym walnym stowarzyszenia ?

    kłopoty innych ? bardziej bym się martwił trupami jakie wylecą z szafy prezesa bo już się mówi,że pół miliona klub jest w plecy a pewnie wyjdzie tego więcej.

    więc jak się nie zlituje Bożek (a byłby frajerem jak ktoś słusznie napisał gdyby się zlitował) to wspaniały okres geszeftu zakończy się wnioskiem o upadłość i marzenie i powołanie doświadczonego działacza jak nazywał go prezydent od jajecznicy się wypełni.

    ależ będzie płacz i to pewnie kierowany w stronę magistratu a nie światłego zarządu i składu dumnych akcjonariuszy.

    • Olo Odpowiedz

      21 maja 2019 at 17:57

      Po co to było , nie mogło dalej miasto jak w stalowej mieć wpływ na wszystko? Tu miasto zostało tylko dojną krową bez wpływu na nic….A architektem tych zmian w przeszłości był jajecznica.

    • neo Odpowiedz

      21 maja 2019 at 23:01

      Gdyby się okazało cudem że zostajemy w II lidze to bym jeszcze na miejscu prezydenta rzucił kasą ale ostatni raz i zamkną worek z pieniędzmi raz na zawsze. Niech właściciele ruszą cztery litery i sami zdobywają pieniądze.

  57. A po nas i potop Odpowiedz

    21 maja 2019 at 17:42

    Czy tylko ja odnoszę wrażenie że nasz prezydent cieszy się z tego spadku. Chyba jest mu to na rękę będzie więcej na utrzymanie szkół bez dzieci.

  58. Ważne Odpowiedz

    21 maja 2019 at 18:45

    Kacper Wełniak w Stali Stalowa Wola oficjalnie

  59. Ważne Odpowiedz

    21 maja 2019 at 21:18

    Szkoda że Siarka nie potrafi tak promować zawodników drugi po Sekulskim najlepszy transfer ze Stali

  60. Ważne Odpowiedz

    21 maja 2019 at 21:26

    Zostajemy w drugiej lidze brawo !!!!!! Gks Katowice ogłosił upadłość likwidację sekcji pilkarskiej mezczyzn

    • Gość Odpowiedz

      21 maja 2019 at 23:38

      Bzdura. Tam właścicielem jest miasto a to worek bez dna. Szkoda ,że u nas tak nie jest.

  61. tratata Odpowiedz

    22 maja 2019 at 09:33

    Jak mozna byc tak naiwnym aby wierzyc ze taki klub jak GKS Katowice zlikwiduje sekcje pilki nznej i wycofa z centralnej ligi II druzyne?No jak?Takie gadki typu rozwiazemy klub,brak sukcesow itp to stara gadka .Taki bat na klub.Koncem konca bedzie moze w mniejszym stopniu dofinansowanie.To samo bedzie z Bytowia.Kto by wiedzial o jakims Bytowie gdyby nie pilka nzna.?
    Bytów – miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie bytowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Bytów, położone na Pojezierzu Bytowskim, nad rzekami Borują oraz Bytową i jeziorem Jeleń.Liczba ludności: 16 983

  62. WojtekJu Odpowiedz

    22 maja 2019 at 12:30

    Wczoraj odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia MKS Bytovia Bytów. Nasz klub chce powalczyć o II ligę!

    Przewodniczącym Walnego Zebrania tradycyjnie został wybrany wiceprezes Dariusz Kiedrowski. Prezes Janusz Wiczkowski przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu w roku 2018 oraz sprawozdanie finansowe. Na podstawie przeprowadzonej kontroli Komisja Rewizyjna nie wniosła uwag do sprawozdania finansowego i wystąpiła z wnioskiem o udzielenie Zarządowi absolutorium. Walne Zebranie jednogłośnie udzieliło Zarządowi absolutorium za rok 2018. Po części formalnej prezes Wiczkowski przedstawił obecną sytuację klubu. Po długiej dyskusji i rozważaniu kilku wariantów uznano, że mimo trudnych warunków Bytovia powalczy o start w II lidze. Członkowie Walnego Zebrania zobowiązali Zarząd do przygotowania montażu finansowego na przyszły sezon, a także wystąpienie do Burmistrza i Starosty o pomoc finansową.

    Rozpatrzono również decyzję Zarządu o oddaniu się do dyspozycji Walnego Zebrania. Na chwilę obecną stwierdzono, że rezygnacja i wybór nowych władz w chwili obecnej wiązałaby się ze zbyt dużym ryzykiem i zdecydowano, że obecny Zarząd będzie funkcjonował w obecnym składzie do najbliższego Walnego, które zostanie zwołane w trybie nadzwyczajnym najprawdopodobniej w czerwcu. Wówczas to zdecydują się dalsze losy Stowarzyszenia.

    To dobry czas, aby wszyscy zainteresowani (działacze, kibice, przedsiębiorcy, władze miasta i powiatu) odpowiedzieli sobie na pytanie, czy chcemy dalej piłki nożnej w Bytowie, na jakim poziomie i co możemy wszyscy razem zrobić.

    • Ks100 Odpowiedz

      22 maja 2019 at 14:24

      Ok ale czy na dzień dzisiejszy licencja MKS na drugą ligę jest czy jest zagrożona czy wszystkie dokumenty złożone i nie ma tematu.

  63. Kako Odpowiedz

    22 maja 2019 at 15:47

    Pyatanie czy Siarka dostanie licencję nawet na 3 ligę z długiem jaki posiada. Niech się prezes pochwali swoimi osiągnięciami i przedstawi jakie jest zadłużenie spółki na dzień dzisiejszy. Akcjonariusze niech się zrzucą a nie kolejny raz spółka ogląda się w stronę miasta. Miasto może dać ale na szkolenie dzieciaków a nie rodzice muszą płacić za treningi.

  64. Gość Odpowiedz

    22 maja 2019 at 15:55

    Obawiam ,że kolejny raz miasto ugnie się przed szantażem i wszystko pozostanie po staremu. Tymczasem jest niepowtarzalna okazja ,żeby wreszcie zmienić ten skostniały układ ciągnący w dół.Nie sądzę ,żeby akcjonariusze chcieli sypnąć kasą ,żeby powalczyć o awans. Część z tych osób weszła w to na wyraźną sugestię narcyza. Ta część nie chodzi na mecze i nie interesuje się klubem. Tacy ludzie powinni sami zrezygnować jak nie chcą się angażować w klub w przyszłośći w żaden sposów.

  65. Pedziwiatr Odpowiedz

    27 maja 2019 at 23:41

    Byl juz PRO-GASIOR ktory gral trampkarzami i nic z tego a teraz bedzie nowy program PRO-USZCZANY -JUGO !!!!!!

  66. wierny kibic Odpowiedz

    28 maja 2019 at 07:48

    Dla mieszkańców miasta i kibiców!!! Pan trener, który pojawił się z nikąd zainkasował 30 000 zł za kilka kiepskich meczy i… wyjechał do nikąd…

    Niektórzy ludzie cały rok tyrają w fabrykach na takie kwoty, klub najwyraźniej jest bardzo bogaty jeszcze…