Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Grzegorz Kiełb: Jestem niewinny. Szanuję dzisiejszą decyzję sądu ale się z nią nie zgadzam (video HD)

Maj 20, 2019 4:59 PM

Sąd wydał wyrok w sprawie oskarżonego o korupcję Grzegorza Kiełba uznając go winnym popełnionego czynu. Wyrok nie jest prawomocny, po uzyskaniu jego uzasadnienia prawnicy byłego prezydenta Tarnobrzega będą składać apelacje.

„Sąd uznaje Grzegorza Kiełba za winnego zarzucanego mu czynu stanowiącego przestępstwo z artykułu 228 paragraf 1 Kodeksu Karnego i za to:

  • Po pierwsze : na podstawie artykułu 228 paragraf 1 KK skazuje Grzegorza Kiełba na karę 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności
  • Po drugie: na podstawie artykułu 33 paragraf 1 i paragraf 3 KK wymierza Grzegorzowi Kiełbowi karę grzywny w wysokości 150 stawek dziennych, ustalając wysokość 1 stawki dziennej na kwotę 100 zł (15 tys. zł – przyp.red)
  • Po trzecie: Na podstawie artykułu 41 paragraf 1 KK i artykułu 43 paragraf 1 KK orzeka wobec Grzegorza Kiełba tytułem środka karnego zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych w jednostkach administracji rządowej i samorządu terytorialnego na okres 6 lat
  • Po czwarte: na podstawie artykułu 63 paragraf 1 i paragraf 5 KK zalicza Grzegorzowi Kiełbowi na poczet orzeczenia kary pozbawienia wolności okres rzeczywistego pozbawienia wolności w sprawie od dnia 21 lutego 2018 roku godzina 11.44 do dnia 17 lipca 2018 roku godzina 16.55, przyjmując że jeden dzień rzeczywistego pozbawienia wolności równa się jednemu dniu kary pozbawienia wolności
  • Po piąte: zasądza od Grzegorza Kiełba na rzecz skarbu państwa tytułem kosztów sądowych opłatę w wysokości 3 tysiące 300 zł oraz poniesione wydatki w sprawie w kwocie 190 zł”

Ze względu na utajnienie części dowodów w tej sprawie, uzasadnienie wyroku również było niejawne.

- Jestem niewinny. Szanuję dzisiejszą decyzję sądu ale się z nią nie zgadzam – powiedział po ogłoszeniu wyroku G. Kiełb

foto&video: Piotr Morawski

33 Responses to Grzegorz Kiełb: Jestem niewinny. Szanuję dzisiejszą decyzję sądu ale się z nią nie zgadzam (video HD)

  1. Ja Odpowiedz

    20 maja 2019 at 17:12

    Masz rację. Odwołaj się to sąd wyższej instancji dorzuci rok gratis i 5 tysięcy

  2. miasto Odpowiedz

    20 maja 2019 at 18:00

    Jak ma resztki honoru to złoży rezygnację z funkcji w Radzie Miasta.Wyrok uprawomocni się pod koniec kadencji a i tak powinien zwrócić diety.

  3. Jerzy Odpowiedz

    20 maja 2019 at 19:10

    Ty byś pewnie zwrócił nie ?

    • miasto Odpowiedz

      20 maja 2019 at 19:27

      tak. bo nie jestem nie nachapaną swiną przy korycie jak grzegorz k. On sobie myśli że zostanie i może znów ktoś przyniesie łatwą kasę do przytulenia. Łapówkarz całe życie będzie łapówkarzem. Do pierdla z takimi!

      • obywatel Odpowiedz

        20 maja 2019 at 20:22

        Liczyłbym się ze słowami kolego „miasto”. Niegrzecznie kogoś publicznie lżyć.

        • miasto Odpowiedz

          20 maja 2019 at 22:49

          Dzwoń na policję służbisto

    • minerał Odpowiedz

      20 maja 2019 at 19:45

      a ty nie bo mamy następnego honorowego ,to i rezultaty w miasta mają żródła.

  4. Bolo Odpowiedz

    20 maja 2019 at 21:02

    Komuś powinno wyrosnąć trzecie oko z tyłu głowy bo 10 miesięcy szybko minie i co dalej?

    • tuja Odpowiedz

      20 maja 2019 at 22:33

      10-msc ,czy 6 lat ?|- ja życzyłbym miastu i mieszkańcom ;Nigdy takich person

    • tuja Odpowiedz

      20 maja 2019 at 22:40

      10-msc czy 6-lat ? Ja życzyłbym miastu i mieszkańcom -NIGDY takich person.

    • mery Odpowiedz

      20 maja 2019 at 22:53

      nie 10-msc, ale 6 lat, a ja życzyłabym miastu i mieszkańcom NIGDY takich person!!

  5. tuja Odpowiedz

    20 maja 2019 at 22:44

    jakie 10-msc, nie ma miejsca dla takich person – NIGDY!

  6. maniek Odpowiedz

    20 maja 2019 at 23:00

    A w spółdzielni jest pracownikiem , tatko L . dał mu stanowisko . Lokatorzy płacą na niego , Bronią go ci , którzy na niego głosowali jako osobę „CZYSTĄ” z lepkimi rekami . Uważam ,ze na następnej radzie BYŁEMU wygaszą mandat . Przy odwołaniu , może jeszcze będzie o nowym przybytku za ! mln złotych, Sprawa TTBS z niedopilnowaniem rozliczeń i swoimi w zarządzie .

  7. mer Odpowiedz

    20 maja 2019 at 23:01

    NW24 cenzuruje wpisy!!!!WOLNOŚĆ SŁOWA!!!DEMOKRACJA!!

    • Maranatha Odpowiedz

      20 maja 2019 at 23:04

      Ssij.

      • mer Odpowiedz

        20 maja 2019 at 23:09

        Margines intelektualny i społeczny ma tu piorytet?

  8. Boss Odpowiedz

    21 maja 2019 at 04:04

    Tak, tak złóż apelację- mam nadzieję że otrzymasz wyższy wyrok np 5 lat ( i to będzie moja osobista satysfakcja)

  9. bob Odpowiedz

    21 maja 2019 at 07:38

    A Darek z Iwonką rechotają po kontach z kulturą k.mać.

  10. kinga Odpowiedz

    21 maja 2019 at 07:56

    sprawa jest niejednoznaczna , ale kara jest niewspółmiernie za duza do sprawy i do tego co się dzieje w Polsce w wielu innych przypadkach , jego jedyna wina jest to że zaatakował układ starego kaliniaka , póki co najlepiej wyszedł na tym WB bo teraz przytula co miesiąc te 20 , które raz pobrane przez kiełba będą mu się już odbijały czkawką całe życie

    • Olo Odpowiedz

      21 maja 2019 at 08:34

      Wygląda na to ,że jedbak wziął. Sam sobie jest winien. Poczekajmy na apelację.

    • nietak Odpowiedz

      21 maja 2019 at 09:02

      „zaatakował układ” ? — w taki prymitywny absurd nikt nie uwierzy i porównanie łapówki do nawet bardzo wygórowanej pensji świadczy o jego autorze, jego świadomości i moralności komuszej (jakże często prezentowanej tu jako jego obrońców)

  11. Wow Odpowiedz

    21 maja 2019 at 09:09

    Wyrok to jedno a prowokacja radnego przy udziale innych ma charakter polityczny nie kryminalny.To się udało bo podłożem była nienawiść osób z którymi Kielb się rozstał Nie należy w tej całej sprawie zapominać o.tych .i innych którzy nie dostali od Kielba synekura.To oni są beneficjentami wczorajszego wyroku.
    Na apelację nie ma co liczyć bo machina ruszyła i był areszt A może tego czego nie odtajniome to twarde dowody.Przy utajnieniu dowodów trudno o jednoznaczną ocenę wyroku. Ale moralnie mieszkańcy mają prawo do własnego osądu.
    Dlatego ci którzy kierują się nienawiścią do Kielba niech zamilkną.

    • nietak Odpowiedz

      21 maja 2019 at 09:56

      Jaka prowokacja ? Wziął pieniądze ,wsadził do kieszeni i nikt nie zaprzecza. A winę zakrywają w prowokację i politykę i jeszcze w NIENAWIŚĆ.To takie płytkie i absurdalne – szukanie miłości do łapownika i nieudolnego prezydenta (skutki jeszcze długo będą widoczne)Bezczelnie startując jeszcze do władz miasta. Nie będę milczał w tej sprawie nie zależnie co jego pupile sobie życzą.

      • Tak Odpowiedz

        21 maja 2019 at 11:57

        Do Nie tak To właśnie tacy jak Ty niespełnienia pitycznie wiecznie malkontenci spragnieni władzy latali czekający w korytarzu władzy najbardziej się cieszą że wreszcie ktoś urządził urzędującego prezydenta
        A swoją drogą z tekstu wynika że jesteś wiecznym żołnierzem Adasiu i Marianku.

        • nietak Odpowiedz

          21 maja 2019 at 13:00

          Personifikujesz(to oznaka prostactwa) wypowiedż tak trafnie jak używasz pisowni polskiej.Te „pitycze” ambicje z własnego przykładu -żenada.

          • Tak

            21 maja 2019 at 13:05

            Zabolało Wydawało się że ciemny lud tarnobrzeski nic nie trybi.

          • nietak

            21 maja 2019 at 13:38

            Zabolało? hahaha – jeśli o to chodziło ci ,to potwierdzasz opinie nie o „ludzie tarnobrzeskim” ale o tobie!!!

  12. Niewinny Odpowiedz

    21 maja 2019 at 10:08

    kołek urabiał Prezydenta kilka miesięcy robił za dupowłaza podniecony mówił że młody zdolny.

    • taki Odpowiedz

      21 maja 2019 at 10:15

      no to pogratuluj kołkowi skuteczności a twojemu „Prezydentowi”złóż wyrazy współczucia i pogardy za niedorozwój intelektualny.

  13. Duda Odpowiedz

    21 maja 2019 at 13:52

    Powiedział że wziął, to wziął, mógł nie brać, tylko pożyczyć w banku na kampanię,. Prawo dla Wszystkich, bez względu na stanowisko. Jeszcze reklamę zrobił miastu, miasto lapowkarzy, szemranych interesów, czy z tego mamy slynac jako miasto?.

  14. _Adam Odpowiedz

    21 maja 2019 at 18:48

    A ten co dawał łapówke też powinien zostać ukarany.

  15. Pedziwiatr Odpowiedz

    21 maja 2019 at 21:34

    Grzesiu Kielbiu lapowkarzu !!! Jak ty jestes niewinny to Weronika Rosati jest cnotliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. zorientowany Odpowiedz

    22 maja 2019 at 09:36

    Grzesio był wyjatkowo słabym prezydentem, nie miał woli bycia politykiem w dobrym tego słowa znaczeniu. Uwikłany w różne zależności i wpływy osób i inreresów. Lubił szpan i kobiety oraz mamonę, jak sie okazuje. Został wystawiony i wypromowany przez znanego prezesa spółdzieni do realizacji jego celów. Słaby i chwiejny charakter , brak poszanowania osób z którymi pracował charakteryzował jego na szczęście krótki epizod bycia prezydentem tego miasta. Przypomnieć można wiele życzliwych mu osób, których wykorzystał , oczerniał i nawet nie przeposił. Taki był ten prezydent. Zasłużył na karę za lepkie ręce. Ale to nie jest zadośćuczynienie za krzywdy które wyrzadził wielu osobom.