Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Transmisja XII Uroczystej Sesji Rady Miasta Tarnobrzega

Maj 22, 2019 10:09 AM

Dzisiaj na godzinę 13.00 zwołana została XII Uroczysta Sesja Rady Miasta Tarnobrzega, która odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2

O godzinie 12:00 w kościele OO. Dominikanów zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Miasta i Mieszkańców.

Program:

1.  Otwarcie sesji.
2.  Wystąpienia okolicznościowe.
3.  Wręczenie Medalu „Sigillum Civis Virtuti”.
4.  Przyznanie tytułu „Honorowy Obywatel Miasta Tarnobrzeg”.
5.  Wręczenie Medalu „Zasłużony Tarnobrzeżanin”
6.  Prezentacja „8 wspaniałych”.
7.  Zamknięcie sesji.
8.  Występ artystyczny.

22 Responses to Transmisja XII Uroczystej Sesji Rady Miasta Tarnobrzega

  1. cyk Odpowiedz

    22 maja 2019 at 11:07

    medale,wyróżnienia itp. a miasto upada. Czy wy sobie z nas żartujecie?

    • Zigi Odpowiedz

      22 maja 2019 at 18:40

      Pewnie zasłużyli sobie, tak ciężko pracują dla miasta to im się należy, a co se będą żałować????

  2. John Odpowiedz

    22 maja 2019 at 11:17

    Kur…a kretyni

    • magda Odpowiedz

      23 maja 2019 at 06:54

      smutna prawda o skretyniałym miescie

  3. radamiasta Odpowiedz

    22 maja 2019 at 12:50

    bawimy się , Uroczysta sesja ,dni Tarnobrzega ,Dzień matki, Dzień dziecka itd a robota nie zając

  4. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    22 maja 2019 at 13:29

    Wszystkim niezadowolonym przypominam przepisach ustawy o referendum lokalnym:

    Art. 5. 1. W sprawach odwołania organu stanowiącego jednostki samorządu terytorialnego przed upływem kadencji rozstrzyga się wyłącznie w drodze referendum przeprowadzonego na wniosek mieszkańców, o którym mowa w art. 4.
    1a. Wniosek mieszkańców gminy, o którym mowa w ust. 1, może dotyczyć odwołania rady gminy i wójta (burmistrza, prezydenta miasta) albo odwołania jednego z tych organów.
    (…)
    2. Wniosek mieszkańców, o którym mowa w ust. 1 i 1a, może zostać złożony PO UPŁYWIE 10 MIESIĘCY OD DNIA WYBORU ORGANU albo 10 miesięcy od dnia ostatniego referendum w sprawie jego odwołania i nie później niż na 8 miesięcy przed zakończeniem jego kadencji.

    Obecny prezydent został zaprzysiężony 19 listopada 2018 r., zatem wniosek będzie można składać już we wrześniu 2019.

  5. Samarytanin Odpowiedz

    22 maja 2019 at 13:40

    Przyznają sobie wzajemnie ordery i wyróżnienia.

    Bawią się chłopaki (i dziewczyny).

    Orkiestra do tańca już gra, Titanic sobie powolutku tonie.

  6. A po nas i potop Odpowiedz

    22 maja 2019 at 19:42

    Nigdy nie wybaczę mu tego że pozwolił na upadek Siarki. Zaorać to miasto bo już nic tu nie ma poza lidlami, biedronkami i szkołami w których za parę lat zostaną tylko nauczyciele bez dzieci.

  7. zosia Odpowiedz

    22 maja 2019 at 21:27

    Obejrzałam relację i jestem zdruzgotana poziomem. Pan przewodniczący dukał jak drugoroczny gimnazjalista, pam wiceprezydent chodził po scenie porozpinany w tym swoim dziwnym kelnerskim stroju. Tych ludzi lepiej publicznie nie pokazywać bo chwały miastu nie przynoszą.

  8. Ważne Odpowiedz

    22 maja 2019 at 22:09

    Kolej a zła wiadomość Bytovia zagra wiosną w 2 lidze miasto Bytów wesprze klub finansowo

  9. upadek Odpowiedz

    23 maja 2019 at 06:51

    Bozkowi odmawiają wyróżnień i odznaczeń Ci wczoraj wyróżnieni z łapanki.Poziom mniej niż zero.Krzesla puste W pierwszym szeregu dwie wystrojone urzędniczki zastepca wreszcie sie pojawił i lans na scenie.
    Rada dla przewodniczącego do każdej sesji w tym uroczystej należy się przygotować .
    Na deser tej sesji Kalinka a u boku Pekar zadowoleni jak nigdy.
    Ogółem płakać się chce.

    • tarnobrzeżanin Odpowiedz

      23 maja 2019 at 12:34

      Odmawiają? Nie siej zamieszania lub podaj konkretny przykład( kto odmówił?)
      A swoją drogą wyróżnieni zasłużyli sobie na wyróżnienia swoją pracą.
      Przewodniczący, pierwszy raz w takiej roli, więc o stres nietrudno. Myślę, że sam rozważy, co może zmienić lub poprawić, choć każdy może mieć inny odbiór.
      Para zadowolonych nikomu nie przeszkadzała.
      Płacz też nie jest szkodliwy, proponuję sobie ulżyć. Miłego dnia.

      • Tarnobrzezanin II Odpowiedz

        23 maja 2019 at 12:48

        Trochę dystansu do krytyki Ja rozumiem że wszystko jest okey i wara innym od naszego stołu Pańskiego.My jesteśmy okey nie popełniamy błędów i proszę nas kochać
        Taki jest przekaz urzędników Bożka.

        • tarnobrzeżanin Odpowiedz

          23 maja 2019 at 20:04

          Nie jestem urzędnikiem. Dystans wskazany dla wszystkich. A z mojego wpisu nie wynika, że wszystko ok. Trudno jednak czepiać się wszystkiego, choć jak widać można. Niektórzy tym żyją. Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi.

      • echo Odpowiedz

        23 maja 2019 at 12:49

        Zgoda , jednak w przypadku przewodniczącego-nie jego ,jąkanie, zastanawianie się nad użyciem danego słowa i głośne sapanie nie jest pierwszy raz

        • Lusia Odpowiedz

          23 maja 2019 at 15:02

          Przewodniczący obecnie nie da rady tak jak nie dał rady jeden z poprzednich przewodniczących. Całą kadencję dukał , wprowadzał chaos ,ale 4 latka za dietkę przetrwał.

    • dumny mieszkaniec Odpowiedz

      23 maja 2019 at 16:15

      Wszystko na nie! a co? bądźmy prawdziwymi Polakami, wieczne narzekanie. Ludzie zacznijcie wreszcie angażować się w życie naszego miasta. Ileż można wysłuchiwac tego biadolenia?! Że nie można świętować, przyznać medalu, orderu? Niby dlaczego? Jasne żyjmy wiecznie ze skwaszoną miną, nie cieszmy się z niczego. Pan Przewodniczący świetnie sobie radzi w swojej roli. Sesje prowadzone są ze spokojem, WRESZCIE! Braku przygotowania nie widać, a każdemu który tak twierdzi proponuję stanąć na scenie i poprowadzić taką uroczystość.

      • wstyd Odpowiedz

        24 maja 2019 at 10:08

        Nie każdy niepotrafiący średnio płynnie ,dukający i sapiący chcę zostać przewodniczącym i na siłę prezentować takie walory narażając na uszczerbek wizerunku miasta

  10. B.Ch Odpowiedz

    23 maja 2019 at 15:49

    Brawo i gratulacje dla dr Adama Wójcika.

    WIELKI SZACUN!

  11. mniej dumny mieszkaniec Odpowiedz

    23 maja 2019 at 22:50

    A ja mam nadzieję, że Pan Przewodniczący ma na tyle oleju w głowie żeby zdać sobie sprawę z tego że zupełnie nie nadaje się do tej roli. Niech dalej prowadzi sesje robocze ale na scenę niech nie wychodzi bo kompromituje siebie i miasto. A po co skoro takie prowadzenie można oddać innym. Piszę bez cienia złośliwości po prostu nie ma co robić na siłe rzeczy do których nie jest się stworzonym.

    • Zuzu Odpowiedz

      24 maja 2019 at 05:05

      Myślę, że nie każdy musi być wyszczekany i przebojowy według obecnych trendów. Mnie osobiście Przewodniczący RM wstydu nie przynosi, byli dużo gorsi. Jak ma głos oddać komuś innemu, to komu?

      • XXX Odpowiedz

        24 maja 2019 at 08:42

        To Ty się wstydź ,ze bronisz czegoś co się nie da obronić.