Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Spotkanie Sejmiku Tarnobrzeskich Przedsiębiorców (zdjęcia oraz video)

Czerwiec 11, 2019 2:09 PM

Zainaugurowano spotkanie Sejmiku Tarnobrzeskich Przedsiębiorców Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej hotelu Evva.

Szczegóły w materiale video.

27 Responses to Spotkanie Sejmiku Tarnobrzeskich Przedsiębiorców (zdjęcia oraz video)

  1. Gates Odpowiedz

    11 czerwca 2019 at 19:35

    Rudy się uaktywnił w swoim stylu , ale jego wizerunek egzekutywy PZPR nie rokuje sukcesu ani nawet nie progresu.Spotkania ,zagadywanie do pań i biesiady to jego domena. Bożek z kim ty się ustawiłeś?Tarnobrzescy przedsiębiorcy nie rozwiną miasta oni ledwo dyszą .

    • obywatel Odpowiedz

      12 czerwca 2019 at 12:09

      Stępień przedsiębiorca – HA HA HA HA HA ……………..
      Ten komunistyczny aparatczyk przybudówki PZPR i przędsiębiorczość
      - człowiek który całe życie na posadach utrzymywanych z kasy podatników
      (jako związkowiec, jako poseł, jako radny i zatrudniany – wybierany do rad spółek samorządowych czy państwowych).

    • helena Odpowiedz

      12 czerwca 2019 at 17:35

      Rudy łącznikiem Bożka z przedsiębiorcami, na to ma sens… Ten fajtłapa nawet gospodarzem nie potrafi być na własnym spotkaniu, tylko wspiera się emerytem, który ma tyle wspólnego z przedsiębiorczością co Rejczel z urodnością.

      Chłopcy zaprosili ministrów od inwestycji, po co? Przecież nikt normalny nie uwierzy, że liczy na przyjazd ludzi z PiSu, którzy odpowiadają za wydatkowanie miliardów z funduszy europejskich. Chodziło żeby powiedzieć, że się zaprosiło, a Ci nawet nie odpisali.

      Biedactwo ten nasz prezydent, nawet na podpisanie Czwórmiasta ze Stalowej przyjechała jedynie wiceprezydent. I tak będzie całą kadencję, nikt nie pokaże się z takim zawodnikiem jak Bożek bo nie lata on w ich wadze. Zostaje wam Drausowa z Kolbuszowej, która ma interes żeby lansować się w Tarnobrzegu i zgarnąć głosy na jesieni do sejmu. Tylko czyim kosztem? Pisowskiego kandydata z NASZEGO miasta. A potem będzie jak zwykle płacz, że Tarnobrzeg znów nie ma posła…

  2. lolek Odpowiedz

    11 czerwca 2019 at 20:26

    Panie Bożek Tarnobrzeskich Przedsiębiorców NIE MA ! Każdy normalny przeniósł działalność do normalnego miasta lub do gminy Grębów lub Nowa Dęba – bo i podatki mniejsze i śmieci tańsze i nikt nie straszy płatnymi parkingami ! Tarnobrzeg został zaduszony i już nigdy się nie odrodzi.

    • obywatel Odpowiedz

      12 czerwca 2019 at 12:12

      Ale jest okazja do lansu, zapewne do wypicia i zjedzenia na koszt podatników,
      bolszewickiej i politycznej prapagandy.
      Ciekawe kto płąci – chyba nie mieszkańcy miasta za to ?????

  3. cenzor Odpowiedz

    11 czerwca 2019 at 20:32

    Panie Bożek najpierw posprzątajcie chodniki skwery i ulice w tbg bo to jest rozpacz nędzy jaki syf a potem bij pan pianę na spotkaniu które nic i tak nie da, Już czwórmiasto powstało w blasku fleszy i co …… a no klops

  4. nitka Odpowiedz

    11 czerwca 2019 at 22:02

    Bardzo merytoryczne spotkanie, była nawet Rejczel ze swoim smartfonem. Mnie osobiście brakowało tylko Konia w stroju szerszenia. Brawo Urząd Miasta i nasz prawdziwy Prezydent menadżer po socjologii w Stalowej Woli

  5. John Odpowiedz

    11 czerwca 2019 at 22:52

    Elita urzednicza , smietanka , chodzacy intelekt , teraz to nabiora wiatru w zagle , co za niedorozwoje , umyslowe kalectwo ,

  6. OLO Odpowiedz

    12 czerwca 2019 at 00:33

    Czy wszyscy łosie i beznadziejni komentatorzy na tym forum, zdają sobie sprawę z tego, że bez współpracy Lokalnych Przedsiębiorców z Miastem i Prezydentem i odwrotnie, w żaden sposób do niczego dobrego nie dojdzie, a wręcz przeciwnie ???
    Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że siedząc i pierdząc na kanapie (pisząc tego typu komentarze), narzekając na to, że płytka chodnikowa wystaje itp. i pisząc tego rodzaju chore wpisy, demotywujecie energicznych, młodych i inteligentnych ludzi do działania na rzecz Naszego Miasta? Zgadnijcie z czyjego cycka się żywicie ? Z 500+ ? Może z podatków właśnie tych przedsiębiorców, którzy na wasze 500+ płacą wszelkie daniny publiczne do Tarnobrzega, Urzędu Skarbowego i Budżetu Państwa. Patologia nierobów i frustratów ma zawładnąć Tarnobrzegiem ???
    Ogarnijcie się i weźcie do pracy. Przede wszystkim nauczcie się obserwować i cierpliwie czekać na efekty !!! Którzy z Was brali udział w tym sejmiku ??? Kto z Was jest przedsiębiorcą ??? Kto z Was cokolwiek zrobił na rzecz Miasta ??? Chętnie poczytam o Waszych zajefajnych osiągnięciach… i włożeniu chociaż odrobiny wysiłku dla dobra Tarnobrzega. Z tego co czytam to wyłącznie ciskanie jadem i obrzucanie błotem Was interesuje… Bardzo to słabe, oj baaardzo…

    • Dzikowianin Odpowiedz

      12 czerwca 2019 at 07:18

      Pani Bożeno trzeba jednak przyznać, że bardzo słabe i nie przygotowane to było. Po pierwsze – początek Stępnia z gośćmi którzy się nie pojawili to wręcz żenada, jak miał na celu ośmieszyć Bożka i pokazać,że nikt z nim się nie liczy to mu się udało. Jak już chciał mieć ministra na „sejmiku” to powinien termin dostosować do niego a nie wylewać żale na spotkaniu. Po drugie – konkretów zero. Po trzecie – idę o zakład, że w urzędzie szykują podwyżkę podatków więc przedsiębiorcy bardzo się z tego ucieszą. W końcu to oni mają wspierać a nie miasto ich.

    • Olo Odpowiedz

      12 czerwca 2019 at 10:11

      Ja jednak myślę ,że 500+ to za kredyty też idzie. Jeszcze nasze wnuki będą je spłacać. Jeszcze nigdzie na świecie taka korupcja wyborcza w średniej perspektywie nie doprowadzila do niczego dobrego .

      • serwis Odpowiedz

        12 czerwca 2019 at 11:04

        żeby myśleć to trzeba mieć do tego „przyrząd” a ty masz tylko taki do paplania głupot .Dlaczego polacy uciekali np. do Angli i żyli z socjalu?

    • John Odpowiedz

      12 czerwca 2019 at 11:24

      Zmotywowani energiczni ludzie o godzinkesobie dzien pracy skrocili skrocmy im o 5 godzin moze to ich jeszcze bardziej zmotywuje , trzymam kciuki sa wspaniali

  7. Rob Odpowiedz

    12 czerwca 2019 at 04:54

    To chyba UM zywi sie z cycka przedsiebiorcow czyt. z podatkow a przedsiebiorca sie zywi dzieki pracownikom ktorym najlepiej placilby mniej bo tylko on ma rachunki nikt inny. Prawda jest taka ze od wyborow nic sie nie dzieje i tylko slychac, poczekajmy dajvie pracowac i tak do wyborow? Juz PO odsunieta od wladzy twierdzi ze wszystko mieli zrobic tylko 8 lat to za malo zeby zmiany nastapily.

  8. DresKod Odpowiedz

    12 czerwca 2019 at 08:08

    Koszula z krótkim rękawem na spotkaniach tego typu .ŻENADA. Czy nie ma nikogo kto podpowiedziałby jak należy się ubierać na wydarzenia „urzędowe” niezależnie od temperatury. Ale największym hitem jest koszula z krótkim rękawem i krawat.

  9. DresKod Odpowiedz

    12 czerwca 2019 at 08:11

    Pomijając dokonania jedynie prezydent Bożek ubrał się właściwie.

  10. Olo Odpowiedz

    12 czerwca 2019 at 10:15

    O jakiej przedsiebiorczosci my tu rozmawiamy? Tyle lat po wybudowaniu w Parku Technologicznym jeszcze w pytę wolnych powierzchni do wynajęcia jest. Swoją drogą to zastanawiające ,że po kilka złotych za metr chętnych nadal brakuje. Pomijam ,że zamiast parku technologicznego są tam głównie magazyny.

    • obywatel Odpowiedz

      12 czerwca 2019 at 12:07

      Jaki park technologiczny – te punkty co tam są nic nie mają z technologią współnego a tym bardziej to co się tam robi.
      Wyrzucona kasa podatników w błoto a jedynie kto na tym zarabia to tych paru gościu opłącanych i wybieranych przez miejskich urzędasów.
      Jak wygląda technologia i takie parki to wystarczy pojechać do Mielca, Stalowej Woli a nie bredzić .

  11. ks Odpowiedz

    12 czerwca 2019 at 15:53

    przedsiębiorczość w wykonaniu urzędu (mogą ale nie muszą) to wystawianie karnych opłat za dzień opóźnienia w zapłacie za fakurę nawet niewielką w wysokości 40 EUR liczy się tylko kasa…..

  12. helena Odpowiedz

    12 czerwca 2019 at 17:22

    Rudy łącznikiem Bożka z przedsiębiorcami, na to ma sens… Ten fajtłapa nawet gospodarzem nie potrafi być na własnym spotkaniu, tylko wspiera się emerytem, który ma tyle wspólnego z przedsiębiorczością co Rejczel z urodnością.

    Chłopcy zaprosili ministrów od inwestycji, po co? Przecież nikt normalny nie uwierzy, że liczy na przyjazd ludzi z PiSu, którzy odpowiadają za wydatkowanie miliardów z funduszy europejskich. Chodziło żeby powiedzieć, że się zaprosiło, a Ci nawet nie odpisali.

    Biedactwo ten nasz prezydent, nawet na podpisanie Czwórmiasta ze Stalowej przyjechała jedynie wiceprezydent. I tak będzie całą kadencję, nikt nie pokaże się z takim zawodnikiem jak Bożek bo nie lata on w ich wadze. Zostaje wam Drausowa z Kolbuszowej, która ma interes żeby lansować się w Tarnobrzegu i zgarnąć głosy na jesieni do sejmu. Tylko czyim kosztem? Pisowskiego kandydata z NASZEGO miasta. A potem będzie jak zwykle płacz, że Tarnobrzeg znów nie ma posła…

  13. Maranatha Odpowiedz

    12 czerwca 2019 at 18:36

    Lanie wody, tego typu spotkania Ameryki nie odkryją i nie ma szans na to by utworzyć tu jakiekolwiek biznesowe Eldorado.

  14. Olo Odpowiedz

    13 czerwca 2019 at 09:06

    Ale tłumy.Stepien zbiera kasę z rady nadzorczej Kopalni W ramach tej kasy zorganizował spotkanie Tłumów nie było Pojawił sie natomiast przedsiębiorca z Gorzyc Wójt Leszek .
    Oj Boże trochę litości z co to za pomysły radosne.

  15. brzoza Odpowiedz

    13 czerwca 2019 at 11:39

    Pomijając mizerię merytoryczną spotkania, to prezydentowi – jeżeli chce uratować wizerunek,na gwałt jest potrzebny porządny PR-owiec, który zapobiegł by takiej katastrofie jak ta na początku spotkania kiedy to prowadzący wymieniał osoby, które nie przybyły. Spotkanie z biznesem gdzie liczy się skuteczność i pewność, a tu zaczynamy od żali i informacji kto nie przybył…co to było? Wodzirej zawiódł, tylko, że to nie był bal, a ponoć spotkanie z biznesem.
    Swoją drogą tego biznesu w mieście jest więcej, gdzie oni wszyscy byli?
    Czy potencjalni uczestniczy dostali chociaż wcześniej agendę tego spotkania? Ktoś się wysilił?

  16. Ważne Odpowiedz

    13 czerwca 2019 at 14:20

    A TAK TO SIE ROBI PROFESJONNALNIE https://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=21894

  17. ar-on Odpowiedz

    14 czerwca 2019 at 14:43

    Panie Stępień, bardzo dobrze poprowadził Pan spotkanie. Widać doświadczenie. Niewątpliwie jest Pan autorytetem a kto mądry wie, ile Pan dla regionu przez długie lata zrobił. Pozdrawiam serdecznie.
    Wreszcie ktoś mądry przynajmniej w tej inicjatywie obok Bożka uffff

  18. mieszaniec Odpowiedz

    15 czerwca 2019 at 02:43

    Bardzo ładny i przekonujący wstęp Pana Prezydenta jednak oglądając całość dostępnego spotkania mam wrażenie, że Pan Prezydent chyba kolejny raz postawił nie na tego konia co potrzeba. Nie wiem
    na jakiej podstawie przedsiębiorcy byli zapraszani jednak nie widziałem tam nikogo kto się w jakiś sposób pozytywnie wyróżnia na tle Tarnobrzega. Pomijając żenującą „konferansjerkę” Pana Stępnia i nieodzywającego się Pana Przewodniczącego w stroju plażowym to chyba jedynymi osobami kompetentnymi byli przedstawiciel ARP i TARR.
    Tarnobrzeg w porównaniu do innych miast tej wielkości i statusu jest w tragicznej sytuacji gospodarczej. Mimo iż powierzchniowo to
    duże miasto to wpływy z podatków od nieruchomości i pośrednio z VAT,CIT i PIT są bardzo małe. Dlaczego? Bo nie ma tu żadnego biznesu skutecznie przeganianego od wielu lat. Handel i usługi? Tarnobrzeg to w tym momencie jedyne miasto tej wielkości, w którym nie ma nowoczesnego centrum handlowego lub nie jest budowane. Przemysł? Prawie nie istnieje mimo iż Tarnobrzeg to 86 km2 czyli pierwsza 40-dziestka miast. Dlaczego? Bo nie ma planów , uzbrojenia itp. Galeria handlowa? Od wielu lat blokowana przez jedną osobę jak pies ogrodnika. Może warto jednak wpierw zainwestować w coś co realnie zatrzyma mieszkańców jak nowe miejsca pracy niż bzdety typu ogródki czy pseudo imprezy?

    • gość Odpowiedz

      15 czerwca 2019 at 09:37

      I ty się grubo mylicz. Jedne z najwyższych w kraju podatki od nieruchomości to dwadzieścia kilka procent budżetu.