Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Konkursy na dyrektorów rozstrzygnięte. Niemal zerowa konkurencja

Czerwiec 14, 2019 12:13 PM

Wczoraj w tarnobrzeskim magistracie rozstrzygnięto konkursy na dyrektorów dwóch przedszkoli i szkoły podstawowej. Tylko w przypadku stanowiska dyrektora przedszkola nr 5 do konkursu stanęło dwóch kandydatów, w pozostałych dwóch placówkach, chętni nie mieli konkurencji.

Dyrektorem szkoły podstawowej nr 10 ponownie został wybrany Paweł Paradowski, któremu kończy się bieżąca kadencja. Z kolei w przedszkolach nr 5 i 9 zmiany na stanowisku wynikają z tego, że dyrektorki Przedszkola nr 5 i Nr 9 przechodzą w bieżącym roku na emeryturę.

Nowym dyrektorem przedszkola nr 5 został Paweł Cieśla, zaś szefować przedszkolem integracyjnym nr 9 będzie Gabriela Pełka.

W/w osoby będą zajmowały stanowiska dyrektorów poszczególnych placówek w trakcie 5–letnich kadencji rozpoczynających się od dnia 1.09.2019 r.

W skład komisji konkursowej weszli: przewodniczący (przedstawiciel organu prowadzącego tj. prezydenta Tarnobrzega) oraz członkowie (2 przedstawicieli organu prowadzącego tj. Prezydenta Miasta Tarnobrzega, 3 przedstawicieli Kuratora Oświaty, 2 przedstawicieli Rad Pedagogicznych poszczególnych szkół, 2 przedstawicieli Rad Rodziców poszczególnych szkół, 1 przedstawiciel ZNP, 1 przedstawiciel NSZZ „Solidarność).

źródło: UM Tarnobrzeg

11 Responses to Tarnobrzeg: Konkursy na dyrektorów rozstrzygnięte. Niemal zerowa konkurencja

  1. Ewa Odpowiedz

    14 czerwca 2019 at 15:26

    He he widocznie to nie jest żaden prestiż być dyr szkoły w tbg skoro chętnych brak

  2. Pracownik Odpowiedz

    14 czerwca 2019 at 15:28

    Tomek w urzędzie a brat w przedszkolu :-) Bracia Cieślowie się urządzili :-)

    • Zdzichu Odpowiedz

      15 czerwca 2019 at 13:47

      ale boly nie ?

      • Pracownik Odpowiedz

        15 czerwca 2019 at 15:38

        Nie boli. Śmiechu warte.

  3. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    14 czerwca 2019 at 16:38

    Chętnych brak, bo już w momencie ogłoszenia konkursu wiadomo kto wygra :) Dyr. SP 10 startował kiedyś w wyborach do RM z list PO. Dyrektor Przedszkola nr 5 startował do RM ostatnio z listy Prezydenta. A Pani dyr. Przedszkola nr 9 jest żoną działacza PO w Tarnobrzegu. Dziękuję za uwagę:)

  4. Marcin Odpowiedz

    14 czerwca 2019 at 19:28

    Pani pełka jest rozwódką, więc nie pieprz głupot

  5. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    14 czerwca 2019 at 20:53

    OK, była żona, a nazwiska piszemy z wielkiej litery :)

  6. Tarnobrzezanka Odpowiedz

    15 czerwca 2019 at 15:36

    Byłej żonie to jedyne co może zrobić były mąż to ZASZKODZIC ????????????

  7. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    15 czerwca 2019 at 22:37

    A dlaczego ma szkodzić? Dzieci wspólne, trzeba na nie łożyć :)

  8. Belfer Odpowiedz

    16 czerwca 2019 at 14:06

    Pensje dyrektorów w polskich szkołach są żenująco niskie. Bardzo często zwykły nauczyciel któremu wpadnie kilka nadgodzinek zarabia więcej niż dyrektor, a odpowiedzialność niesamowita i praca 24 na dobę.
    Dodatki dyrektorskie zależą od widzimisię burmistrzów i prezydentów, wójtów którzy zazwyczaj jadą po bandzie, ale sami przyznają sobie dodatki specjalne w wysokości kilku tysięcy. Tylko współczuć tym desperatom którzy się decydują na stołek dyrektorski. Dobre: zwykły nauczyciel może zarobić więcej niż dyrektor- he,he,he

  9. ewa Odpowiedz

    16 czerwca 2019 at 18:35

    ojojojoj nie przesadzalabym z ta odpowiedzialnoscia i praca po 24 godz Maja po kilku zastepcow oni sa od pokazywania sie na imprezach