Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

LIVE: Siarka II Tarnobrzeg – Stal II Stalowa Wola. Zapraszamy na transmisję

Czerwiec 15, 2019 12:04 PM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję derbowego starcia rezerw Siarki Tarnobrzeg z rezerwami Stali Stalowa Wola. Będzie to mecz 31 kolejki klasy okręgowej (grupa Stalowa Wola I).

Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 16 czerwca br., na boisku przy ul. Zwierzynieckiej. Początek godz.11

AKTUALNA KLASYFIKACJA KLASY OKRĘGOWEJ (STALOWA WOLA) ZA 90MINUT.PL

LIVE

22 Responses to LIVE: Siarka II Tarnobrzeg – Stal II Stalowa Wola. Zapraszamy na transmisję

  1. Ważne Odpowiedz

    15 czerwca 2019 at 12:47

    po co oni wgl graja jak i tak nie awansuja przez naszego Mourinho

  2. Prawnik Odpowiedz

    15 czerwca 2019 at 13:16

    Wystarczy remis i liga okręgowa wygrana :) Fajnie byłoby oglądać nasze rezerwy w IV lidze, więc mam nadzieję, że w przyszłym sezonie obie nasze drużyny (I i II) będą rozgrywać mecze na stadionie miejskim (bo nie wyobrażam sobie IV ligi nadal na Zwierzyńcu).
    Powodzenia Panowie jutro w walce o awans! ;)

  3. Andrzej Odpowiedz

    15 czerwca 2019 at 14:29

    Prawnik przecież rezerwy nie awansują do 4. ligi, muszą być dwie klasy rozgrywkowe różnicy

    • coolfon Odpowiedz

      15 czerwca 2019 at 14:40

      No to pierwsza drużyna nie spadnie :D

    • Prawnik Odpowiedz

      15 czerwca 2019 at 15:13

      Nie muszą być, dopuszczalna jest również sytuacja, kiedy pierwszy zespół występuje w III lidze, a rezerwy w IV lidze. Zapoznałem się też z przepisami i również one dopuszczają taką możliwość. Zresztą najlepszy przykład z praktyki to na przykład Pelikan Łowicz z obecnego i poprzedniego sezonu – pierwszy zespół występuje w III lidze (grupa I), a rezerwy – Pelikan II Łowicz występuje w IV lidze (grupa łódzka).
      Nie wiem kto rozpuszcza te brednie o 2 klasach rozgrywkowych różnicy, ale wystarczy zapoznać się z przepisami i ewentualnie zapytać prawnika. Rozumiem, że kibice tego nie muszą wiedzieć, ale kompetentne zarządy profesjonalnych klubów powinny posiadać taką wiedzę obowiązkowo.
      Dlatego jeśli Siarka II wygra okręgówkę to głównie od kompetencji prezesa klubu będzie zależało, czy kolejny sezon zagramy w IV lidze, bo też trzeba pewną rzecz zrobić, by tam się znaleźć. No, ale w Siarce chyba powinni wiedzieć takie rzeczy?

  4. Janiko Odpowiedz

    15 czerwca 2019 at 16:20

    Prawnik….ale ty jestes glupi…oj jaki glupi.

    • Prawnik Odpowiedz

      15 czerwca 2019 at 16:27

      Stać Cię na jakieś argumenty ad rem czy tylko na atak ad personam, który w dodatku wypełnia znamiona art. 216 § 2 Kodeksu Karnego? Do merytorycznej dyskusji jestem chętny, ale jeśli komentarze w tym tonie będą się powtarzać, podejmę przeciwko Tobie adekwatne kroki prawne.

      • gość Odpowiedz

        15 czerwca 2019 at 19:38

        Masz rację. Też znalazłem taki przykład. W okręgu mazowieckim w IV lidze gra Piaseczno grupa południowa. W okręgówce Warszawa II grają rezerwy. Myślę , że tu problemem będą finanse a raczej ich brak. Swoją drogą to świństwo wobec tych chłopaków jak wymigają się z awansu….

  5. Ważne Odpowiedz

    15 czerwca 2019 at 20:32

    Nie awansują tak myślę bo to są dodatkowe koszty a pozatym w Stalowej już mówią że awansowali

  6. Stalowiak Odpowiedz

    16 czerwca 2019 at 12:50

    Awans jest nasz sialalala !!!! Zagrać pierwsza drużyna ze Zdziarami i Witaj 4 ligi

    • art Odpowiedz

      16 czerwca 2019 at 14:12

      Takiś pewny? ,,Ciekawe” co napiszesz jak Stalowa Wola przegra w Ździarach?

  7. Janiko Odpowiedz

    16 czerwca 2019 at 14:41

    A kiedy to baranie Stalówka gra w Zdziarach.Prawnik

    No jesteś glupi

    • art Odpowiedz

      16 czerwca 2019 at 15:02

      Czemu mnie obrażasz? Kiedy gra Stalówka w Ździarach? 22 lub 23 czerwca wg. informacji ze strony 90minut.

  8. Stalowiak Odpowiedz

    16 czerwca 2019 at 14:44

    23 czerwca Wieprzec i Wtorek raczej nie odpuszcza pozatym klub już ma ugadanych juniorów z Podkarpacia dla rezerw Za pewne zagrają Mistrzykiem Mrozinskim Jopkiem Fidziukiewiczem teoretycznie Zdziary mają małe szanse ale różne rzeczy mogą sie dziać

    • art Odpowiedz

      16 czerwca 2019 at 15:07

      Ok. Właśnie nie o teorię, a o praktykę chodzi :) teoretycznie Siarka nie miała prawa spaść w tym sezonie, ale praktyka pokazala co innego. Pozdrawiam

  9. miro Odpowiedz

    16 czerwca 2019 at 14:53

    prawnik ma racje! Pelikan gra w III lidze a jego rezerwy w IV lidze grupa łódzka! O co tu chodzi?!

  10. Odpowiedz Odpowiedz

    16 czerwca 2019 at 14:58

    Może chodzić o interpretację Wojewódzkiego związku piłki nożnej pozatym Siarka nie będzie grać w 4 lidze bo nie ma pieniędzy na to aby dwie drużyny grały w 3 i 4 lidze

    • krejzol Odpowiedz

      17 czerwca 2019 at 08:55

      jak to ? to miasto nie da naszym menadżerom ?

  11. Odpowiedz Odpowiedz

    16 czerwca 2019 at 15:09

    Chodzi o regulamin na stronie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej mówi on o różnicy 2 poziomów rozgrywkowych a z kolei Łódzki Związek PN nie ma takiego przepisu dlatego rezerwy Pelikana grają w 4 lidze

    • Prawnik Odpowiedz

      16 czerwca 2019 at 16:37

      Niczego takiego nie zawiera regulamin IV ligi i niższych klas rozgrywkowych na sezon 2018/2019, obowiązujący na obszarze działania Podkarpackiego ZPN. A regulamin na sezon 2019/2020 nie został jeszcze uchwalony (zapewne nastąpi to w lipcu, tak jak to było w przypadku obecnego sezonu).

  12. Janiko Odpowiedz

    17 czerwca 2019 at 08:34

    Stalówka owszem gra teraz ze Zdziarami ale i siebie ..baranie.A wy już nie szukajcie możliwości gry siatki bo nie wiadomo czy pierwszy zespół będzie grał a wy tu o drugim poprzycie

  13. Janiko Odpowiedz