Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Trwa akcja ratunkowa nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Do akcji wkraczają nurkowie

Czerwiec 16, 2019 4:33 PM

Niepokojące informacje znad Jeziora Tarnobrzeskiego. Nurkowie szukają osoby, która najprawdopodobniej zaginęła w wodach akwenu.

Z informacji które otrzymaliśmy od Straży Miejskiej, poszukiwana osoba pływała rowerkiem wodnym wraz ze znajomymi. Niestety doszło do wywrotki. Jedna z pływających osób najprawdopodobniej nie wróciła na brzeg.

Na miejsce zostali wezwani nurkowie.

Do tragicznego zdarzenia doszło nie od strony plaży, lecz po drugiej stronie jeziora.

AKTUALIZACJA: tutaj

foto: archiwum

2 Responses to Trwa akcja ratunkowa nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Do akcji wkraczają nurkowie

  1. Janusz Odpowiedz

    16 czerwca 2019 at 22:46

    Kolejna tragedia nad Jeziorem Tarnobrzeski. Pięć osób na rowerku (sic) i topielec. Będzie więcej . Jak patrzę na niektórych pseudo plażowiczów, a nazywając niektórych po imieniu bydłem, to i tak szczęśliwie dzień minął. Niektórzy zachowują się jak ostatnia nierogacizna – napie – d – lić się browarem do oporu i w wodę. Chamskie zachowania, darcie ryja, zaśmiecenie, zasranie, zaszczanie, przekleństwa i chamstwo na tronie. Do tego jeszcze dochodzi skandaliczna wręcz organizacja wjazdu na jezioro. Kolejny urwa rok. Urzędasy z miasta, nic was rozumu nie nauczy. Półtorej godziny oczekiwania na wjazd, w upale. N I E W Y O B R A Ż A L N E. Panie Bożek. Masz Pan szansę jako pierwszy prezydent miasta coś w tej sprawie zmienić i to jeszcze przed szczytem sezonu. Miej Pan odwagę. Zrób Pan coś. I prośba. Na Boga. Nie zdawaj się pan na swoich urzędników bo oni 7 lat organizowali funkcjonowanie jeziora i za każdym razem wdepnęli w gówno ciągnąć za sobą użytkowników jeziora. NA BOGA. Tylko nie urzędasy. Nie mają bladego pojęcia i są najgorszym sortem urzędnika. Bo nawet na błędach się nie uczą . Zatrudnij Pan na chwilę specjalistów od organizacji ruchu. Pomogą, a na pewno nie zaszkodzą. Burdel, chamstwo, śmiecie, bydło, nierogacizna, brak służb porządkowych, sobiepaństwo, grille, ogniska w każdym miejscu i o każdym czasie. To jezioro dzięki Miastu to równia pochyła. Mam propozycję : jak nie umiecie, to ogłoście przetarg na zarządzanie jeziorem. Może zgłosi się jakaś firma , która ma doświadczenie i nie zna mentalności urzędników z TBG. Jak raz, w przeciwieństwie do „Miasta” może będzie umiała ogarnąć cały ten burdel. Jedno jest pewne. Gorzej tego nie zorganizuje..

  2. Janusz Odpowiedz

    16 czerwca 2019 at 22:50

    Kolejna tragedia nad Jeziorem Tarnobrzeski. Pięć osób na rowerku (sic) i topielec. Będzie więcej . Jak patrzę na niektórych pseudo plażowiczów, a nazywając niektórych po imieniu bydłem, to i tak szczęśliwie dzień minął. Niektórzy zachowują się jak ostatnia nierogacizna – napie – d – lić się browarem do oporu i w wodę. Chamskie zachowania, darcie ryja, zaśmiecenie, zasranie, zaszczanie, przekleństwa i chamstwo na tronie. Do tego jeszcze dochodzi skandaliczna wręcz organizacja wjazdu na jezioro. Kolejny urwa rok. Urzędasy z miasta, nic was rozumu nie nauczy. Półtorej godziny oczekiwania na wjazd, w upale. N I E W Y O B R A Ż A L N E. Panie Bożek. Masz Pan szansę jako pierwszy prezydent miasta coś w tej sprawie zmienić i to jeszcze przed szczytem sezonu. Miej Pan odwagę. Zrób Pan coś. I prośba. Na Boga. Nie zdawaj się pan na swoich urzędników bo oni 7 lat organizowali funkcjonowanie jeziora i za każdym razem wdepnęli w gówno ciągnąć za sobą użytkowników jeziora. NA BOGA. Tylko nie urzędasy. Nie mają bladego pojęcia i są najgorszym sortem urzędnika. Bo nawet na błędach się nie uczą . Zatrudnij Pan na chwilę specjalistów od organizacji ruchu. Pomogą, a na pewno nie zaszkodzą. Burdel, chamstwo, śmiecie, bydło, nierogacizna, brak służb porządkowych, sobiepaństwo, grille, ogniska w każdym miejscu i o każdym czasie. To jezioro dzięki Miastu to równia pochyła. Mam propozycję : jak nie umiecie, to ogłoście przetarg na zarządzanie jeziorem. Może zgłosi się jakaś firma , która ma doświadczenie w zarządzaniu turystyką i nie zna mentalności urzędników z TBG. Jak raz, w przeciwieństwie do „Miasta” może będzie umiała ogarnąć cały ten burdel. Jedno jest pewne. Gorzej tego nie zorganizuje..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>