Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

V etap 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków dotarł do Tarnobrzega (zdjęcia)

Lipiec 10, 2019 1:07 PM

Estończyk Norman Vahtra z grupy Cycling Tartu wygrał ostatni etap z Tarnobrzega do Krosna 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Drugi w klasyfikacji generalnej był Patryk Stosz z CCC Development, a trzeci Holender Jason van Dalen z Metec TKH.

Mieszkańcy Tarnobrzega po raz trzeci mogli dopingować kolarzy ścigających się w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim Solidarności i Olimpijczyków. W 2016 r w mieście nastąpił start honorowy oraz start ostry kolarzy, za który magistrat zapłacił 3.813,98 zł. Z kolei w 2017 r kolarze wjechali do Tarnobrzega od strony Sandomierza, zaś lotna premia miała miejsce na ul. Mickiewicza – koszt tego wydarzenia wyniósł 4.815,00 zł.

W bieżącym roku zapłaciliśmy najmniej czyli 2.650,00 zł. Dzięki tej kwocie w minioną sobotę z placu Bartosza Głowackiego nastąpił Start Honorowy kolarzy, którzy po przejechaniu pętli przez miasto wystartowali z rynku do właściwego etapu.

Tradycyjnie ściganiu kolarzy towarzyszy Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”, krzewiący pasję do rowerowej aktywności wśród najmłodszych. Wyścigi te odbywają się we wszystkich miastach które znalazły się na trasie wyścigu seniorów. W Tarnobrzegu rywalizacja najmłodszych odbyła się na placu Bartosza Głowackiego.

foto: internauta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>