Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

LIVE: Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz. Transmisja meczu w internecie

Sierpień 10, 2019 4:13 PM

Podobnie jak było w II lidze tak i w III lidze z meczów Siarki Tarnobrzeg będą przeprowadzane transmisję. Relacje LIVE odbywać się będą za pośrednictwem platformy TVCOM. Koszt – 10 zł.

Link do transmisji niedzielnego meczu Siarki Tarnobrzeg z Wisłą Sandomierz tutaj

16 Responses to LIVE: Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz. Transmisja meczu w internecie

  1. KS Piotr Odpowiedz

    10 sierpnia 2019 at 16:43

    Szkoda że nie 50 zł(lepiej przeznaczcie to na remont Kościoła…)Ludzie opanujcie sìę.Bądźmy po prostej dobrej wiary,pieniądze to nie wszystko!Amen

  2. kasa nie wszystko Odpowiedz

    10 sierpnia 2019 at 17:13

    dla ciebie to duzo ale sa ludzie za granica i zapłaca te pieniadze aby obejrzec ten mecz i troche wpłynie kasy do klubu ale mam nadzieje ze przesył live bedzie dobry a jak beda nazekania to niech sie wycofaja i niech ktoś inny to przejmie bo w tamtym roku była ponoc padaka ze strasznie cieło to w tedy powiem ze za duzo oczekuja

  3. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    10 sierpnia 2019 at 17:16

    Bilet na mecz kosztuje 12 zł, więc 10 zł za transmisję live wysokiej (mam nadzieję) jakości to dobra stawka, zwłaszcza że na stadion nie wniesiesz sobie nawet wody mineralnej, nie mówiąc o np. piwie.

    • Jasiu Fasola Odpowiedz

      10 sierpnia 2019 at 23:03

      Na meczach się nie bywa to się nie wie, że można kupić w bufecie piwko w kubeczku. Kolega tutaj za dużo trolluje, a anonimowy to już nie jest.

      • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

        11 sierpnia 2019 at 12:13

        Jasiu Fasola chyba nie zrozumiał istoty opisywanego przeze mnie problemu.
        Jasne, można kupić piwo, ale w jakiej cenie i jakiej jakości (podobnie jak i inne produkty). A na stadion wody mineralnej i wielu innych „potencjalnie niebezpiecznych” rzeczy wnieść nie można. Dziwne, że telefony komórkowe można mieć, przecież też można rzucić z trybun takim telefonem (idąc tym tokiem myślenia).
        A z definicją pojęcia „trolling” to się proszę lepiej zapoznać i doedukować, bo najwyraźniej nie rozumiesz, na czym to działanie polega. Cytując za (niestety) Wikipedią: „Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia. Nie każda bowiem kontrowersyjna, poruszająca trudne zagadnienia i mogąca kogoś bulwersować wypowiedź jest formą trollingu.”.
        I nikt nie jest anonimowy w Internecie, Ty również. Nie wiem czemu miał służyć Twój komentarz, ale potwierdza tylko on tezę, że poruszanie niektórych kwestii jest po prostu dla niektórych osób niewygodne.
        Zatem podsumowując, zauważyłem jedynie, że lepiej opłaca się kupić dostęp do transmisji za 10 zł i sobie obejrzeć mecz w domu, niż iść na stadion, zapłacić 12 zł i nie mieć możliwości konsumpcji niektórych rzeczy. A idąc dalej, dla mnie to jest sygnał, że bilety na III ligę są za drogie, a w porównaniu z innymi drużynami naszej grupy III ligi – chyba najdroższe.
        Nie rozumiem więc jaki masz problem z moim komentarzem. Każdy ma prawo wyrażania swoich opinii, a to co napisałem jest prawdą.

  4. Piotr Odpowiedz

    10 sierpnia 2019 at 17:16

    Rozumiem II liga ale III wystarczy popatrzeć na Wisłę Sandomierz transmisje w necie prowadzi nadwisla24.pl i na stadion wejściówki tańsze a dzieciaki maja za darmo wejście do 12 roku… Chyba coś nie tak zarządowi się pomieszało my SPADLIŚMY a nie awansowalismy do I ligi… ????????

    • 9. Odpowiedz

      10 sierpnia 2019 at 18:48

      To sobie gamoniu oglądaj Wisłę a od Siary wara pastuchu bo nic ci wielce nie pasuje, a tak w ogóle to smierdzisz tym nawiedzony gejem ze stalowej co się tu produkuje pod 10 nazwami…

      • Piotr Odpowiedz

        11 sierpnia 2019 at 14:39

        Sam jesteś niedouczonym gejem że stalowej… buraku… Jak chodziłem na siarke to palcem w głównie mieszales…

        • 9. Odpowiedz

          13 sierpnia 2019 at 13:29

          A skąd ty gejuchu możesz wiedzieć ile ja chodzę na Siarkę?, stul dziób i się więcej nie ośmieszaj.

  5. Kibic Odpowiedz

    10 sierpnia 2019 at 21:53

    Nikt nikogo nie zmusza do oglądania transmisji. Nie pasuje idź na mecz. Transmisje są dla emigracji. Prawdziwy kibic idzie na stadion. Czy to tak ciężko pojąć?

  6. HEH Odpowiedz

    11 sierpnia 2019 at 14:00

    Wstyd że za 3 ligę 12 zł wołają :D

  7. scheryff Odpowiedz

    11 sierpnia 2019 at 20:03

    Wygrały chociaż ten mecz ?

  8. skład Odpowiedz

    11 sierpnia 2019 at 20:40

    tak 2:1 ale mecz zaczoł sie 32 a w 45 sie skonczył takim graniem 45 min to zamało

  9. ToDobrze Odpowiedz

    11 sierpnia 2019 at 20:45

    10 zł za taką amatorkę xD

  10. pershing Odpowiedz

    12 sierpnia 2019 at 11:22

    to siarka gra w jednej lidze z wisłąsandomioerz ??!! ale kino ))