Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zwycięstwo na inaugurację. Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz 2:1 (fotoreportaż oraz video HD)

Sierpień 11, 2019 8:37 PM

Dwie bramki Krzyśka Ropskiego strzelone w odstępstwie dwóch minut dały pierwsze ligowe zwycięstwo tarnobrzeskiej Siarce. Mecz z sandomierską Wisłą rozegrany został dzisiaj, w Tarnobrzegu.

W spotkaniu sędzia pokazał dwie czerwone kartki, w 48 minucie z boiska zszedł Hubert Wojsa z Wisły za niesportowy faul. Z kolei w 84 minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Kuba Głaz z Siarki.

SIARKA TARNOBRZEG – WISŁA SANDOMIERZ 2:1 (2:1)

0:1 – Krzysztof ZAWIŚLAK 33′

1:1 – Krzysztof ROPSKI 41′

2:1 – Krzysztof ROPSKI 43′

WISŁA: Pietras – Konefał (74′ Franczak), Kolbusz (86′ Michalski), Wilk, Wojsa – Piątkowski, Jeziorski, Tyl, Kmiotek, Zawiślak (74′ Czerwiak) – Piechniak (54′ Dakhnovskiy

SIARKA
: Zoch – Lenartowski, Świderski (64′ Fornek), Ropski, Duda, Gębalski (39′ Mróz, 84′ Kowalik), Sulkowski, Kapuściński ( 89′ Kapuściński), Kasperkiewicz, Kargulewicz, Głaz

W czwartek 15 sierpnia Siarka zmierzy się w Zabierzowie z Jutrzenką Giebułtów zaś za tydzień podejmie w Tarnobrzegu Sokoła z Sieniawy. Z kolei Wisłę w czwartek czeka mecz w Sandomierzu z rezerwami Korony Kielce, w niedzielę zaś Wiślacy pojadą do Hutnika do Krakowa.

video: Piotr Morawski, Agnieszka Nycz

BRAMKI

SKRÓT

KONFERENCJA

KOMENTARZ KRZYŚKA ROPSKIEGO

foto: Agnieszka Nycz

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 1 KOLEJKI III LIGI,W GRUPIE 4: Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm 1:0, Wisła Puławy – Jutrzenka Giebułtów 3:0, Korona II Kielce – Podlasie Biała Podlaska (11.09), Hutnik Kraków – Wólczanka Wólka Pełkińska 1:2, Wisłoka Dębica – Podhale Nowy Targ 0:0, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik 3:1, Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1, Stal Kraśnik – Motor Lublin 2:1

22 Responses to Zwycięstwo na inaugurację. Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz 2:1 (fotoreportaż oraz video HD)

  1. noi Odpowiedz

    11 sierpnia 2019 at 21:05

    Podziękujcie bramkarzowi Wisły za te dwie bramki, bo ewidentnie mógł się lepiej zachować przy obu. Z taką grą jak w pierwszej połowie nie wróżę nic dobrego.

  2. Patryk Odpowiedz

    11 sierpnia 2019 at 21:25

    Czy na poziomie III ligi nadal jest wymagana weryfikacja przy kasach jak w II lidze?

  3. ww Odpowiedz

    11 sierpnia 2019 at 21:36

    o meczu nie będe się zbytnio wypowiadał ale powiem tylko tyle że zero pkt możemy „zawdzieczać” bramkarzowi. jego „super wyjścia” spowodowały że dwa balony cienias Ropski umieścił w bramce. pierwsza bramka to piłka leciała do siatki ” 5 minut ”

    a teraz z innej beczki.

    to jest zgroza, żenada i nadaje sie do telwewizji żeby przed meczem na poziomie 4 ligi organizacja pod tytułem ” sprzedaż biletów ” była na poziomie ….. gorzej niż beznadziejnym!!!!

    Klub Siarka Tarnobrzeg , który zasmakował w poprzednich latach „ligi i organizacji” wystawia w dniu meczu dwa po jednej i dwa po 2 stronie okienka do sprzedazy biletów. hehehehehe

    panienki w kasach spisują pesel a jakże ( jak by to była ekstrakpa czy 1 liga ), po czym pytają sie o miejsce, po czym przyjmują walutę i wydają, wszystko trwa jakieś 5-7 minut dla indywidualnego klienta, drugie tyle jak przyjdzie sprzedać tzw, family bilet i od takie realia że wchodzi sie na stadion w Tarnobrzegu w 30 minucie gdzie za tobą jeszcze z 40 osób chętnych do wejścia na mecz!!!! hehehehe, żenada, amatorszczyna sięgajaca zenitu!!! a macię się za taaaaaaaaką metropolię i mega zorganizowany Klub a takie Sokolniki Was biją na głowę! tyle w temacie!

    pierwszy i ostatni raz tam moja noga powstała

    • niggas Odpowiedz

      12 sierpnia 2019 at 08:15

      nie zepsujesz samopoczucia prezesa,który zastał siarkę drewnianą a zostawi murowaną :)
      poza tym dla kogo miały się uwijać skoro na derbowym meczu była lediwe garstka kilkuset osób ?

    • Bergjsx Odpowiedz

      12 sierpnia 2019 at 10:58

      Dlatego u nas bilety można kupić w przedsprzedaży przez kilka dni przed meczem żeby unikać stania w takich kolejkach.

  4. wół Odpowiedz

    11 sierpnia 2019 at 21:38

    Pierwsza kolejka ma swoje prawa – taki wstęp. Faworyt może przegrać a skazany na pożarcie wygrać. Cieszą 3 punkty. Cieszy powrót Sulkowskiego. Ropski jak Ty mi chłopie dzisiaj zaimponowałeś, tylko żeby się nie skończyło na tym meczu. I myślę że się nie skończy bo to czego mi brakowało ostatnio to wrzuta w pole karne i wykończenie. Do tej pory Siarka grała w polu karnym kombinacyjnie i nic z tego nie wynikało. Myślę że mimo słabego ale wygranego meczu się będziecie rozkręcać.

  5. KS Piotr Odpowiedz

    11 sierpnia 2019 at 21:47

    Bóg był dzisiaj z Wami Siarkowcy ale zawsze tak nie będzie…Weźcie sìe w garść chłopcy.Amen

    • Kibic z szalikiem Odpowiedz

      12 sierpnia 2019 at 17:36

      Na wieki wieków i zapraszamy księdza na następny mecz !

  6. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    11 sierpnia 2019 at 23:30

    Po pierwsze, gratulacje za zwycięstwo – ostatecznie liczą się 3 pkt i dobrze, że zostały w Tarnobrzegu.
    Po drugie, gratulacje dla Krzyśka Ropskiego – sam go wiele razy krytykowałem, przeszłości nie zmienimy, ale jeśli wyciągnął odpowiednie wnioski i będzie strzelał dla Siarki to będę trzymał za niego kciuki bardzo mocno, wierzę, że te gole były dla niego również przełomowe :)
    Po trzecie, niestety zgadzam się z przedmówcami, że w obu bramkach pomógł bramkarz Wisły Sandomierz (bardzo niepewny punkt tej drużyny), martwi stracona bramka i ogólna organizacja naszej gry, w szczególności defensywy, niestety nadal uważam, że na chwilę obecną zespół nie jest dobrze przygotowany na ewentualną walkę o czołowe pozycje w III lidze, ale miejmy nadzieję, że czas będzie działał na naszą korzyść i chłopcy będą się zgrywać coraz lepiej.

    Szkoda tylko, że rezerwy tak słabo zaczęły (porażka 0:3 z Bukową Jastkowice).

  7. wstyd Odpowiedz

    12 sierpnia 2019 at 08:42

    pierwsza krytyka należy się prezesowi ale to jest możliwe że kasierki maja słabe doświadczenie ale kibice na tym cierpią a tutaj nie będę chwalił drużyny bo na 20 min dobrej gry to troche zamało i skoro sie gra w przewadze to się dobija przeciwnika

  8. Sauron Odpowiedz

    12 sierpnia 2019 at 09:02

    Do ww. Ropa dwa gole strzelił, prawda?! Więc taki cienias nie jest. A Ty na jednej nodze przyjechałes? W TBG różne cuda się dzieją, ale żeby nogi Powstawały?!

  9. adi Odpowiedz

    12 sierpnia 2019 at 11:18

    Organizacja i sprzedaż biletów na mecze Siarki w 2 lidze była na takim samym słabym poziomie jak w tą niedzielę , kibice z TBG o tym wiedzą i kupują karnety na całą rundę lub bilety wcześniej w przedsprzedaży . Ludzie zarządzający KS Siarka nie widzą problemu a na pewno więcej kibiców by przyszło na mecz jak by to funkcjonowało lepiej . Co do sportowego poziomu meczu to już dawno nie było u nas tak miernej jakości gry zespołu , pierwsza połowa dramat brak myśli przewodniej jak zdobywać teren tylko laga w przód , tylko bramki Ropy cieszą . Miejmy nadzieję ,że się polepszy na razie poziom okręgówki .

  10. 9. Odpowiedz

    12 sierpnia 2019 at 11:32

    Wynik cieszy, Ropski wreszcie znalazł na siebie sposob(lub koledzy z drużyny na niego znaleźli) kibicowsko niestety poniżej oczekiwań, chyba wielu sezonowców poobrażało się na Siarkę za spadek, kasjerki(ja kupiłem na tygodniu ale i wtedy to zajęło sporo czasu i tu ciekawostka-dałem paniom pieniądze, kartę a jedna mnie pyta czy przyszedłem po bilety? No raczej nie po bułki) mocno zamulone tak jak i gra zespołu, ogólnie jaka liga taka teraz gra i organizacja, szkoda bo na następnym meczu będzie jeszcze mniej ludzi.

  11. kibic Odpowiedz

    12 sierpnia 2019 at 13:59

    powiem tak jako normalny kibic ze Stalowej Woli sprzedaż biletów w kasach jest tragiczna u nas wpadli na pomysł sprzedaży biletow online drukujesz i masz i wchodzisz po co utrudniaćc jak można ułatwić kupno biletów

  12. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    12 sierpnia 2019 at 16:08

    No w Tarnobrzegu już parę lat temu kibice sygnalizowali potrzebę stworzenia systemu sprzedaży online. Niestety – podobnie jak wiele innych ciekawych inicjatyw oddolnych – pomysł ten został zignorowany przez klub.
    Zakup w kasach niestety tyle trwa, należy spisać wszystkie dane i wprowadzić je do systemu. Wynika to z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i podobnie jest na innych stadionach w Polsce, gdy ktoś kupuje bilet po raz pierwszy i to jeszcze tuż przed meczem. Dlatego dziewczyny w kasach są tu najmniej winne.

  13. bb Odpowiedz

    12 sierpnia 2019 at 17:03

    Wynik dużo lepszy niż gra zespołu. Brak dobrych skrzydłowych (pomocników)był bardzo widoczny. 2 asysty boczni obrońcy brawo. Mam nadzieje że Janeczko zrobi różnice jak wróci.
    Nie wiem jak to bedzie wyglądało w przyszłości, ale jeżeli oddajemy pole w meczu u siebie z zespołem walczącym do ostatniej kolejki o utrzymanie w 3 lidze to nie jest dobrze.

  14. sympatyk Odpowiedz

    12 sierpnia 2019 at 19:19

    Bardzo się cieszę, że Krzysiu Ropski strzelił dwie, zwycięskie bramki. W dalszym ciągu trzymam tezę, że w 3 lidze chłopak ma zadatki na króla strzelców. Oby tak dalej.

  15. Siarkowiec Odpowiedz

    12 sierpnia 2019 at 20:17

    Brawo Chłopaki! Oby tak dalej. Wierzymy w Was. Tylko zwycięstwo w czwartek.

  16. OtCo Odpowiedz

    13 sierpnia 2019 at 08:32

    Takich czasów dożyliśmy, że Wisła Sandomierz nas ciśnie. Niech nikt mi nie mówi(a, są takie osoby w/przy klubie!!) , że nie ważny styl tylko wynik, bo wiecznie bramkarze rywali nie będą nam robić podobnych prezentów, zawodnicy przeciwnych drużyn nie będą tak nieskuteczni jak Wiślacy a Krzysiu Ropski z całą sympatią co mecz nas nie uratuje. Do biletów online były przymiarki już trochę lat temu, czemu nie wyszło jeden Dziedzic i sp. wie. Do kobiet w kasie owszem można się przyczepić bo nawet stałych bywalców z kk obsługując zamulają.

    • hehe Odpowiedz

      13 sierpnia 2019 at 12:21

      a co to UJMA?! , że Wisła Sandomierz Was ciśnie!
      hehehe
      aleś szlachcic, woow

      • pyk Odpowiedz

        13 sierpnia 2019 at 13:27

        Oczywiście biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia obydwu klubów.

  17. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    13 sierpnia 2019 at 13:28

    Zestawienie par I rundy PUCHARU POLSKI na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola
    Termin 28.08.2019 r. środa godz.16.00

    1 San Kłyżów -LZS Żabno
    2 Łęg Kopcie -Stal Nowa Dęba
    3 Płomień Trześń – Słowianin Grębów
    4 Huragan Zdziechowice – Olimpia Pysznica
    5 PKS San Stalowa Wola – Jeziorak Chwałowice
    6 Advit Łętownia – Sokół Kamień
    7 Czarni Lipa – Tanew Wólka Tanewska
    8 Sokół Sokolniki – LZS Furmany ( zgoda Furman mecz w Sokolnikach )
    9 KS Łukowa – Pogoń Leżajsk
    10 LKS Brzyska Wola – Wolny los
    11 Bukowa Jastkowice – Stalowa Wola II PSA
    11.09.2019 godz.16.00
    12 LZS Jarocin – Siarka II Tarnobrzeg
    13 Transdzwig Stale – Stal Gorzyce
    14 ŁKS Łowisko – Unia Nowa Sarzyna
    15 PUKS Jelna – MKS Sokół Nisko
    16 LZS Ździary – Siarka Tarnobrzeg
    21.08.2019 r. godz. 17.00

    Ważniejsze zmiany Regulamin Rozgrywek Pucharu Polski 2019/2020 .

    1 . Czas trwania 2 x 45 .
    2 . Zgodnie z paragrafem 4 pkt. Regulaminu jw. Komisja Gier jako organ prowadzący rozgrywki – ustala w sezonie 2019/2020 w przypadku remisu w normalnym czasie gry rzuty karne ( nie ma dogrywki) .
    3 . Nie obowiązuje przepis o młodzieżowcu .
    4. 6 zmian w trakcie meczu .