Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Długodystansowcy rywalizowali na Jeziorze Tarnobrzeskim (fotoreportaż oraz vidoe HD)

Wrzesień 6, 2019 3:48 PM

W atmosferze pełnej wzajemnej życzliwości i zdrowej sportowej rywalizacji na Jeziorze Tarnobrzeskim odbyły się po raz trzeci Długodystansowe Zawody Pływackie im. Józefa Salika. Z wodami akwenu śmiałkowi mierzyli się w ostatnią sobotę wakacji.

W zawodach wystartowali pływacy z UKS „Delfin”, „Delfin Masters” oraz sympatycy pływania z Warszawy, Sandomierza, Mielca ,Rzeszowa, Stalowej Woli i Ropczyc. Młodzi (do 16 lat) uczestnicy zawodów rywalizowali na dystansie 1000 metrów, pozostali na dwukrotnie dłuższym.

Wyniki zawodów:

  • I kategoria młodzież

- Dziewczęta

1 miejsce Malec Wiktoria – Mielec z czasem 8:40,68
2 miejsce Kokoszka Patrycja – Mielec z czasem 9:47,58
3 miejsce Nowak Monika – Warszawa z czasem 10:03,18
4.miejsce Zięba Marcelina – Tarnobrzeg 10:26,13
5. miejsce Błażejczak Otylia Tarnobrzeg 10:51,19
6 miejsce Jochaniak Aleksandra – Tarnobrzeg 11:53,59
7.miejsce Rękas Kinga – Tarnobrzeg 12:40,95
8. miejsce Jaworek Maria Tarnobrzeg 13:00,13
9.miejsce Bajer Magdalena – Tarnobrzeg 14:50,27

- Chłopcy

1 miejsce Żuczek Paweł – Mielec z czasem 8:37,18
2 miejsce Kalita Jakub – Tarnobrzeg z czasem 9:56,04
3 miejsce Szczepan Piotr – Tarnobrzeg z czasem 9:58,96
4.miejsce Brzozowski Szymon – Tarnobrzeg 10:21,99
5 miejsce Skwara Bartłomiej – Tarnobrzeg 10:24,24
6 miejsce Majewski Igor – Tarnobrzeg 10:28,07
7. miejsce Kutyna Bartosz – Tarnobrzeg 10:55,05
8. miejsce Dąbrowski Jakub – Tarnobrzeg 11:54,04
9. miejsce Płaneta Maksymilian _ Tarnobrzeg 11:54,70
10. miejsce Szklarz Ksawier – Tarnobrzeg 12:38,35
11. miejsce Kubik Hubert – Tarnobrzeg 13:00,67
12. miejsce Bajer Nikodem – Tarnobrzeg 14:50,27

  • II KATEGORIA OPEN

- Kobiety

1 miejsce Nowak Maja – Warszawa 23:05,13
2 miejsce Gładysz Agata – Tarnobrzeg 26:17,91
3 miejsce Błażejczak Zuzanna – Tarnobrzeg 27:13,92
4 miejsce Rozmus Angelika – - Tarnobrzeg 27:15,47
5 miejsce Osmala Renata – Tarnobrzeg 27:54,76
6 miejsce Skwara Kamila – Tarnobrzeg 27:58,83
7 miejsce Meksuła Marta – Tarnobrzeg 29:41,20
8 miejsce Król Marta – Tarnobrzeg 1:00,39,55

- Mężczyzn

1 miejsce Malec Mikołaj – Mielec z czasem 19:44,43
2 miejsce Śliwa Michał – Ropczyce z czasem 24:36,87
3 miejsce Skulski Szymon – Tarnobrzeg 25:32,45
4 miejsce Guściora Maciej – Tarnobrzeg 25:34,55
5 miejsce Ślęczka Krzysztof – Tarnobrzeg 26:17,62
6 miejsce Płaneta Maciej – Tarnobrzeg 26:44,05
7 miejsce Szklarz Mateusz – Tarnobrzeg 26:47,47
8 miejsce Ciszewski Hubert Stalowa Wola 26:47,74
9 miejsce Szklarz Artur – Tarnobrzeg 34:34,75
10 miejsce Biernat Artur – Sandomierz 36:39,35
11 miejsce Strumiński Adam – Tarnobrzeg 40:51,39
12 miejsce Dusak Jerzy – Tarnobrzeg 42:36,82

info: UKS Delfin Tarnobrzeg

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>