Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ruszają bezpłatne badania profilaktyczne – zbadaj układ krążenia, prostatę i wątrobę.

Listopad 13, 2019 9:44 PM

Prezydent Miasta Tarnobrzega wraz z Przychodnią Specjalistyczną oraz Laboratorium ALAB zaprasza mieszkańców na bezpłatne badania profilaktyczne. Tym razem pod lupę bierzemy układ krążenia, wątrobę i prostatę.

Jesienna akcja bezpłatnych badań nakierowana będzie na profilaktykę kardiologiczną, wirusowe zapalenie wątroby typu C oraz profilaktykę raka prostaty. Wszystkie badania odbywać się będą w przychodni Specjalistycznej w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza 34.

Akcję rozpocznie 16 listopada Biała sobota kardiologiczna adresowana do osób 50+, czyli urodzonych przed rokiem 1969. W dniu badania w godzinach 8.00 – 12.00 będzie można wykonać lipidogram, pomiar ciśnienia tętniczego, EKG, a także skorzystać z konsultacji kardiologicznej. WAŻNE: obowiązuje wcześniejsza rejestracja – tel. 504 692 100.

Bez wcześniejszych zapisów i bez ograniczeń wiekowych, czyli do wszystkich mieszkańców Tarnobrzega kierujemy zaproszenie na bezpłatne testy anty-HCV w kierunku wirusowego zapalenia wątroby typu C. Z badania będzie można skorzystać w dniach pracy przychodni i laboratorium przez cały miesiąc, od 18 listopada do 18 grudnia 2019 r., w godz. 10.00 – 11.00.

Kolejna propozycja bezpłatnych badań adresowana jest do mężczyzn w wieku 50+ (urodzonych przed 1969 r.). W dniach 25-29 listopada 2019 r. w godzinach 10.00 – 11.00 w ramach profilaktyki raka prostaty wykonywane będą bezpłatne pomiary stężenia PSA we krwi. Rejestracja na pomiary nie obowiązuje.

Info: UM Tarnobrzeg

2 Responses to Ruszają bezpłatne badania profilaktyczne – zbadaj układ krążenia, prostatę i wątrobę.

  1. John Odpowiedz

    14 listopada 2019 at 23:04

    Przemyślałem sprawę, nie będę postepował źle. Hejt jest czymś strasznym i przepraszam za swoje zachowanie.

  2. ANNA Odpowiedz

    14 listopada 2019 at 23:06

    NIE POLECAM TEJ PRZYCHODNI NAJGORSZEMU WROGOWI,LEKARZE TAM PRACUJĄ CHYBA ZA KARE,NIEPRZESTRZEGAJĄ GODZIN PRACY,CIĄGŁE SPUŻNIENIA,NP.LUDZIE CZEKAJĄ Z MALYMI DZIEĆMI W KOLEJCE OKOLO GODZINY,ŻEBY SIĘ DOWIEDZIEĆ ŻE LEKARZA NIEBĘDZIE BO SOBIE WOLNE WZIĄŁ.TAK SIĘ POSTEPUJE Z NIEMOWLĘTAMI?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>