Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

20 strażaków gasiło pożar domu w Zabrniu

Listopad 29, 2019 10:37 PM

6 zastępów straży pożarnych uczestniczyło w działaniach ratowniczo-gaśniczych związanych z gaszeniem pożaru budynku mieszkalnego, który powstał 28 listopada w Zabrniu.

Po dojechaniu na miejsce strażacy zastali płonący drewniany budynek mieszkalny. Pożar był rozwinięty, a płomienie wydostawały się na zewnątrz. Strażacy przystąpili do gaszenia pożaru, jednocześnie rozpoznali, że czworo mieszkańców ewakuowało się z budynku przed przybyciem pierwszych zastępów nie doznając żadnych obrażeń. Strażacy w trakcie działań gaśniczych wynieśli z płonącego budynku dwie rozgrzane butle z gazem propan-butan, które zostały schłodzone. W wyniku pożaru spaleniu uległo wnętrze oraz dach obiektu.

W działaniach ratowniczo-gaśniczych uczestniczyło łącznie 6 zastępów – 20 strażaków, w tym 2 zastępy z JRG nr 2 w Stalowej Woli, 2 zastępy z JRG w Tarnobrzegu, 1 zastęp OSP Grębów oraz 1 zastęp OSP Furmany.

Opracowanie: bryg. Jacek Widuch, KM PSP w Tarnobrzegu
Zdjęcia: sekc. Marek Górz, KM PSP w Tarnobrzegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>