Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Przywitanie Nowego Roku 2020 w Tarnobrzegu. Zamiast fajerwerków wyrzutnie iskier i konfetti

Grudzień 3, 2019 10:15 AM

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w bieżącym miejski Sylwester w Tarnobrzegu odbędzie się bez pokazu sztucznych ogni. Jak co roku mieszkańcy miasta będą mogli wspólnie przywitać Nowy Rok na placu Bartosza Głowackiego.

- Tegoroczny Sylwester będzie odbywał się na Placu Bartosza Głowackiego. Od godziny 22.00 dla tarnobrzeżan zgromadzonych na Placu będzie grał DJ, wprowadzając ich w taneczny nastrój – informuje NW24.pl Wojciech Lis, rzecznik UM Tarnobrzeg.

- O północy planowane jest złożenie życzeń noworocznych przez prezydenta miasta. Zabawa taneczna przewidziana jest do godziny 2:00 – dodaje.

Podobnie jak w ubiegłym roku nie będzie pokazu sztucznych ogni. O północy wystrzelą wyrzutnie iskier oraz konfetti. Planowany koszt organizacji Sylwestra to kwota 17.000 zł brutto.

26 Responses to Przywitanie Nowego Roku 2020 w Tarnobrzegu. Zamiast fajerwerków wyrzutnie iskier i konfetti

  1. mol ksiązkowy Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 10:24

    A ja w sylwestra będę czytał ksiązki

  2. noszkoszka Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 10:51

    „Podobnie jak w przyszłym roku nie będzie pokazu sztucznych ogni.”
    hmm ciekawe to już wiemy, że w przyszłym roku nie będzie sztucznych ogni ;-)

    • wasyl don roma Odpowiedz

      3 grudnia 2019 at 16:10

      Aleś elokwętny

  3. Robert Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 10:55

    Konfetti będzie w kolorach tęczy ? Bo nie wiem czy przyjść na plac o północy.

  4. Fotograf alimenciarz pijak Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 12:52

    Taka impreza bedzie darek z krosna jedna wyplate na nia przeznaczy . a tak serio to jak mieszkancy choinke ubiora to potem niech sami ja rozbieraja !!! Dj szczytynski zagra za 7 tys ?

  5. HEH Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 13:04

    Jak sie chce wydawać tyle pieniędzy na zbędne „nowe ozdoby” to nie dziwne że potem nie styknie na fajerwerki … WSTYD

    • Tentego Odpowiedz

      3 grudnia 2019 at 13:33

      A ja jestem dumny, że w moim mieście nie będzie fajerwerków!

    • Zosia Odpowiedz

      3 grudnia 2019 at 15:43

      Z tym wstydem o co chodzi? Wstydzisz się siebie, czy kogo? Wstydzisz się, że nie kumasz prostego tekstu? Już nie wiecie bidoki do czego się przyp.. No macie problem.. Bożek z Krosna, to tvn przyjmuje reklamacje.. Włącz myślenie jeden z drugim…

  6. Protazy Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 15:55

    Będę grał w grę.

  7. Heja Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 16:56

    Po co organizować, przecież jesteśmy biedni – miasta nie stać na Wersal.

    • Janusz Odpowiedz

      3 grudnia 2019 at 20:03

      Tak jest, świetny pomysł. Udawajmy, że nie ma Sylwestra. To nam zapewni doskonałą reklamę w skali kraju.

  8. iwatbg Odpowiedz

    4 grudnia 2019 at 12:44

    Wyrzutnie iskier oraz konfetti zamiast fajerwerków! Świetny pomysł!

  9. Bolek Odpowiedz

    5 grudnia 2019 at 23:10

    Ale jestem zawiedziony – liczyłem na wyrzutnię rakietową!

  10. art Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 16:47

    Szanowna Redakcjo. Czy wpis o nicku niejakiego – niby – długo będzie tutaj na stronie?

  11. Heja Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 19:50

    Dobrze się ubierz bo będziesz miał selfi

  12. Janusz Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 20:02

    Koniecznie zjedz coś czerwonego, na przykład paprykę oraz żółtego, na przykład kukurydzę. Dobrze komponują się z ciemnozielonym.

  13. czytelnik Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 20:55

    eee to nie Tarnobrzeg.info gdzie jest moderacja przez admina i utrzymany porządek. Tutaj hejt leję sie litrami. Można dowolnie wyzywać kogo tylko się chce… Takie to nowoczesne czasy mamy i demokrację :) :) :)

  14. Mieciu Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 20:57

    Jak masz takie zamiary Panie Januszu to może pozostań w domu. Daj ucieszyć sie mieszkańcom z takiej atrakcji. Ty potrafisz tylko hejtować i obrażać wszystkich dookoła.

  15. notariusz Odpowiedz

    3 grudnia 2019 at 21:09

    nie umiesz czytać on daje rady(może i głupie) a inicjatorem jest lolek

  16. wiechu Odpowiedz