Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Papa D gwiazdą 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu

Styczeń 4, 2020 11:01 AM

Papa D, Krzyk Ciszy, Indykot oraz Blindfolded to zespoły które zobaczymy 12 stycznia podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu.

Poniżej przedstawiamy informacje organizatora.

Kto zagra podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu? Co będzie działo się na tarnobrzeskim Rynku? Poznaj finałowy rozkład jazdy!

Finał rozpoczyna się już teraz! Dlaczego? Bo pieniądze zbieramy jeszcze przed Finałem. Do dyspozycji mieszkańców – nie tylko w naszym mieście – są do dyspozycji Sztabowe Puszki Stacjonarne.  Czy ktoś już je znalazł? Jeśli nie – sprawdź ich wykaz tutaj!

Dzień Finału rozpoczniemy bardzo wcześnie. Już od godziny 6:00 siedziba Sztabu otwarta będzie dla Wolontariuszy, których od wczesnych godziny porannych będzie można spotkać w Tarnobrzegu.

Główną część tarnobrzeskiego grania rozpoczynamy oczywiście aktywnie – od Biegu „Policz się z cukrzycą”. To już szósta edycja Biegu – zapraszamy do wzięcia udziału nie tylko biegaczy!

Po jego zakończeniu nie będziemy zwalniać tempa i rozpoczynamy część koncertową. W tym roku stawkę otwierają ekipy Indykot oraz Blindfolded – spodziewać możecie się interesującego połączenia subtelności i mocniejszego brzmienia. Kolejną możliwość na usłyszenie rockowych brzmień da koncert zespołu Krzyk Ciszy. To świetna okazja, by posłuchać świetnych, lokalnych talentów! Drugi koncert poprzedzać będzie pokaz Akademii Tańca Art Dance Marta Bednarska.

Gwiazdą 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu jest zespół Papa D! Niedawno obchodzili 35-lecie działalności artystycznej, a mimo to ich hity pamiętają wszyscy. „Monaliza”, „Naj Story”, „Ocean wspomnień”  – to tylko niektóre z przebojów, którymi  Papa Dance na stałe zapisali się w historii polskiej muzyki. Podczas koncertu na pewno usłyszycie także nowszy repertuar! Finał zamknie tradycyjne Światełko do Nieba o godz. 20:00.

W czasie niedzielnego grania na Placu Bartosza Głowackiego znjadziecie także wiele stoisk, wśród których wymienić należy chociażby tradycyjny Orkiestrowy Straganik, czy pełne przepysznego jedzenia stoiska, za które odpowiadać będą Stowarzyszenie Dolina Smaku, Restauracja GUSTUM i Dwór Dwikozy.

Info: http://wosp-tarnobrzeg.pl/

15 Responses to Papa D gwiazdą 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu

 1. Puszkowy John Odpowiedz

  4 stycznia 2020 at 13:39

  Halo redakcja !
  a gdzie informacja ile to kosztuje ?

 2. ozon Odpowiedz

  4 stycznia 2020 at 13:45

  35 lat temu to może powstał Papa Dance. A Papa D. to nie wiem ile istnieje.

  • Ana Odpowiedz

   7 stycznia 2020 at 21:01

   Hmm Papa D po wygranym procesie sądowym ma prawo do używania obu nazw. Co do zasady ciąglemówimy o tym samym zespole; warto czasem poczytać trochę więcej.

 3. Niezależna redakcja Odpowiedz

  4 stycznia 2020 at 13:50

  Drodzy użytkownicy, jest godzina 13:49 – sobota i zobaczmy ile ten post będzie na forum.

  Redakcja szanownego portalu, świadomie usuwa posty i sama kieruję się niezrozumiałą zasadą etyki. Parę dni temu ktoś w sposób perfidny opisał ich branzową, dziennikarską koleżankę, nie przeszkadzało to Szanownej redkacji – Pani Agnieszczę oraz Panu Piotrowi aby taki wpis był na forum.

  Niedawno ktoś w podobny sposób opisał ich ale to już im przeszkodziło i odrazu wykasowali ?

  Zobaczymy ile ten post będzie na forum !!!!!!!

  • NW24 Odpowiedz

   4 stycznia 2020 at 15:03

   Redakcja portalu NW24 informuje, iż usuwa komentarze naruszające jej dobra osobiste pochodzące tylko od jednego użytkownika korzystającego z sieci Tor – dającej względną anonimowość. Dlatego nie możemy spotkać się z tą osobą w sądzie. Osoba ta wypisuje o nas nieprawdziwe i szkalujące informacje. Internauta piszący te komentarze ukrywa się korzystając z sieci dla przestępców TOR, ta osoba zawsze staje w obronie urzędującego prezydenta, w wulgarny sposób wypowiada się wobec naszej redakcji oraz osób komentujących, używa wielu nicków. Odpisujemy teraz na wpis pochodzący z sieci Tor.
   ***************************************************************************
   TOR to miejsce, w którym poruszane są kwestie regularnie wykraczające poza granice akceptowane nie tylko przez kodeks karny, ale i ludzką moralność. Ale nawet pomijając te najbardziej kontrowersyjne zagadnienia, jak rozpowszechnianie pedofilii, handel narkotykami, bronią czy żywym towarem, TOR i VPN wykorzystywane są przez wielu, by naruszać prawo nawet w świecie ogólnodostępnego i powszechnego internetu.

   Piractwo, zniesławienia, oszustwa w serwisach aukcyjnych – to tylko niewielki wycinek nagannych zachowań, których dopuszczają się internauci kryjący za otoczką anonimowości gwarantowaną przez TOR i VPN.

 4. Huehue Odpowiedz

  4 stycznia 2020 at 14:04

  Witam, czy na światełku do nieba pan prezydent zezwolił na pokaz fajerwerków? Co na to biedne zwierzątka? :)

  • Mar Odpowiedz

   13 stycznia 2020 at 22:18

   No i było fajerwerkowe światełko do nieba. Widocznie zwierzątka przez te 12 dni od sylwestra uodporniły się albo zostały zaopatrzone w odpowiednie ochronniki słuchu, dzięki czemu nie odczuły negatywnie huków wystrzałów 😀

 5. anon Odpowiedz

  5 stycznia 2020 at 09:05

  wośp jest nie potrzebne owsiak nie potrafi sie zachowac on i jego rodzinka maja zapchane kąta a reszta kasa leży i nic nie jest kupowane .
  więc po co ludzie daja kase

 6. Sciema Odpowiedz

  5 stycznia 2020 at 11:19

  Wybrana gwiazda jest projekcją gustu tarnobrzeskich Organizatorów, ale co się dziwić skoro ich książę żebraków o muzyce wie tylko tyle, że istnieje coś takiego. Wmawianie ludziom, że mogą być żebrakami do końca świata i o jeden dzień dłużej to sprytny marketing i równie skuteczny co stwierdzenie, że Bóg karze niegrzeczne dzieci.

 7. Sciema Odpowiedz

  5 stycznia 2020 at 11:32

  Tygodniowe utrzymanie służby zdrowia w Polsce kosztuje budżet państwa tyle co Owsziak uzbierał przez 20 lat więc twierdzenie, że bez Owsiaka wymrzemy w godzinę zakrawa na kpinę z ludzkkiego gatunku. Owsiak ma wiecej wspólnego z biznesmenem Rydzykiem niż dobroczynnością w nieskażonym mamoną stylu. Jeden ma złote imperium w Toruniu, a drugi złotego melona, a ciemny Naród wszystko kupi jak mawia Prezes Kurski bo mu się wydaje, że jest wybrany.

 8. Sciema Odpowiedz

  5 stycznia 2020 at 12:20

  Tygodniowe utrzymanie służby zdrowia w Polsce kosztuje budżet państwa tyle co Owsziak uzbierał przez 20 lat więc twierdzenie, że bez Owsiaka wymrzemy w godzinę zakrawa na kpinę z ludzkiego gatunku. Owsiak ma wiecej wspólnego z biznesmenem Rydzykiem niż dobroczynnością w nieskażonym mamoną stylu. Jeden ma złote imperium w Toruniu, a drugi złotego melona, a ciemny Naród wszystko kupi jak mawia Prezes Kurski bo mu się wydaje, że jest wybrany.

 9. Atak wloknna Odpowiedz

  6 stycznia 2020 at 05:34

  Lewacki Owsiak w lewackim mieście .To nie fundacja tylko firma bazująca na darmowej sile roboczej.Ja daje na Caritas.

  • Maryna Odpowiedz

   6 stycznia 2020 at 11:41

   a ja daję po równo i biednym i bogatym

 10. ThcTbg Odpowiedz

  7 stycznia 2020 at 18:53

  licytujcie na allegro STV stiflera16cm yyyeeeaaahh!haha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>