Sandomierz w polskiej edycji Monopoly – zagłosuj na Królewskie Miasto

Dwadzieścia dwa miasta, które w dniach od 20 lutego do 20 marca 2011 r. uzyskają w internetowym głosowaniu największą liczbą głosów, znajdą się na narodowej planszy gry Monopoly Polska. Wśród nominowanych znalazł się także Sandomierz.

Wystarczy wejść na stronę http://www.monopoly.pl, zarejestrować się i kliknąć na 1 z 60 miast, które znalazły się na liście głównej. Z tej 60 na planszy znajdzie się tylko 20. W tym samym czasie do głosowania można nominować miasta, które na tej liście się nie znalazły oraz głosować na miasta nominowane przez innych – z listy tej na planszy pojawi się dwa miasta. Dziennie można więc oddać dwa głosy – na listę główną i listę nominowanych.

Głosować może każdy polski obywatel powyżej 13 roku życia. Czy miasta będą przekonywać swoich mieszkańców, by swoje głosy oddali właśnie im? Możesz pomóc ich przekonać by głosowali na przykład na Sandomierz, polecając znajomym tą stronę lub wysyłając im rysunek pocztą elektroniczną lub wydrukować rysunek i powiesić w szkole, w pubie czy na tablicy ogłoszeń. Możesz również zachęcać znajomych do głosowania poprzez udział w wydarzeniu na Facebook.

foto&źródło: sandomierz.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content