Program „Kawa czy herbata?” z udziałem Sandomierza

W ramach działań promocyjnych Sandomierza, w dniach od 5 do 11 września 2011 roku w telewizji TVP 1, będą emitowane popularne audycje telewizyjne „Kawa czy herbata?” z udziałem nadwiślańskiego miasta.

W dniach od 5 do 9 września 2011 r. w godz. od 6.00 do 8.00 w telewizji śniadaniowej „Kawa czy herbata?” będzie można zobaczyć liczne felietony o naszym mieście. Z kolei w dniu 11 września 2011 r. w godz. od 8.30 do 10.00, program „Kawa czy herbata?” będzie realizowany „na żywo” z Sandomierza. Znane i ciekawe postacie związane z miastem zaprezentują wszystkim telewidzom liczne walory Sandomierza.

W porannych programach telewizji TVP 1 nie zabraknie tematów m.in. o atrakcjach turystycznych i rozwijającym się ruchu turystycznym, sandomierskim sporcie i licznych imprezach kulturalnych, w szczególności o zbliżającym się I Festiwalu Krzemienia Pasiastego. Nie zabraknie również gwiazd, bijącego rekordy oglądalności serialu „Ojciec Mateusz”, który niewątpliwie wpłynął na popularność naszego miasta.

foto&źródło: UM Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content