Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Bezpłatny prawnik w Tarnobrzegu

Luty 2, 2011 12:34 PM
Powszechny i i bezpłatny dostęp do rzetelnych, bezstronnych i poufnych porad prawnych i obywatelskich mieszkańcom min. Powiatu tarnobrzeskiego i m. Tarnobrzeg zagwarantuje projekt „Aktywne obywatelstwo”. Za realizację programu od fundacja „Fundusz inicjatyw”.

W marcu 2011 roku w Tarnobrzegu zostanie utworzone Biuro Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego w którym
będzie można zasięgnąć porad prawnych, w tym pomocy w opracowywaniu pism dotyczących kwestii prawnych, oraz porad obywatelskich-dotyczących spraw rodzinnych, mieszkaniowych, finansowych, spadkowych, własnościowych, świadczeń socjalnych i ubezpieczenia społecznego, zatrudnienia, bezrobocia i innych.

Porady będą świadczone z zachowaniem zasad bezpłatności, poufności, bezstronności oraz aktualności i rzetelności informacji przez 9 wykwalifikowanych doradców prawnych/obywatelskich , którzy wezmą udział w szkoleniach służących podniesieniu poziomu prowadzonego poradnictwa. Biuro będzie dodatkowo wyposażone w bibliotekę prawniczą, która będzie funkcjonować do końca 2013 roku. w formie współpracy z samorządami powiatów objętych wsparciem lub samodzielnie przez Fundację.

Aktualne informacje o projekcie, funkcjonowaniu Biura i warunkach korzystania z porad prawnych i obywatelskich są na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej www.ffi.org.pl w zakładce projektu „Aktywne obywatelstwo”, a także dostępne pod numerami telefonów (81) 532 10 30, 532 10 32, 532 10 33, 519 310 560.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

źródło:UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>