Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Bal studniówkowy w tarnobrzeskim “Koperniku” (fotoreportaż oraz video HD)

Styczeń 19, 2014 3:27 PM

Zimowe ferie uczniowie klas maturalnych z tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika rozpoczęli od balu studniówkowego. Szkolna sala gimnastyczna pękała w szwach a zabawa trwała do białego rana.

Tradycyjne studniówkowe szaleństwo rozpoczęła część oficjalna, podczas której uczniowie i osoby towarzyszące zatańczyli poloneza i wysłuchali okolicznościowych przemówień. Później przyszedł już czas na zabawę, przy dźwiękach muzyki granej przez zespół “Galeria”.

Dalsza część “Polonezów”  już wkrótce, niebawem również fotoreportaż z zabawy uczniów “Kopernika”.

foto&video: Piotr Morawski



22 Responses to Bal studniówkowy w tarnobrzeskim “Koperniku” (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Trybson Odpowiedz

    19 stycznia 2014 at 15:51

    Ale, że tak studniówka bez Spasiuka?!

    • kERMIT Odpowiedz

      19 stycznia 2014 at 17:14

      Dawno tak ładnie przystrojonej sali gimnastycznej w LO nie było. Dało się jednak zakryć te śmieszne drabinki :)

  2. Fidel Odpowiedz

    19 stycznia 2014 at 17:18

    Co to za fotograf na 85 zdjęciu??? Facio potrafił się odnaleźć. Czego to człek nie zrobi dla zdjęcia życia :D

  3. żółta larwa Odpowiedz

    19 stycznia 2014 at 17:23

    Brak słów… niektórzy do tej pory nie potrafią marynarki prawidłowo zapiąć. Pan ze zdjęcia 141 to chyba sobie guziki pomylił. Nie mówiąc już o zawodniku Siarki panu Kowalskim, który powinien przewidzieć, że oczy i aparaty będą na niego zwrócone i oprócz ładnego garnituru powinien nauczyć się go prawidłowo nosić.

  4. jankos Odpowiedz

    19 stycznia 2014 at 17:40

    To Janek będzie pisał maturę niebawem? A po drugie kto to wszystko dup…….

  5. AM Odpowiedz

    19 stycznia 2014 at 18:08

    Kompletnie nie rozumiem czemu młode dziewczyny o dość szerokich biodrach ubierają sukienki, które robią im z tyłków szafy 3drzwiowe… Przykład – zdjęcie nr 143

    • @am Odpowiedz

      22 stycznia 2014 at 16:50

      akurta ta dziewczyna nie ma szerokich bioder , dupa płaska i wąska , szerokie ma barki i garba na plecach . więc lepiej zamilcz jeśli nie widziałeś /aś dziewczyny w innym ubieorze niż ten na zdj . pozdrawiam znawce

      • Jaro Odpowiedz

        22 stycznia 2014 at 21:18

        Och, urażona duma panienki ze zdjęcia się odezwała ? ;)

        • Miśka S. Odpowiedz

          23 stycznia 2014 at 10:24

          Uwaga ! Panienka ze zdjecie pisze. Moja duma jest nienaruszona, surprise ;) Polecam wam maść na bol dupy oraz wiecej dystansu do rzeczywistości. Dziekuje.

          enjoy the view !

          • Aga M

            31 stycznia 2014 at 22:54

            Duma nie ucierpiała, ale gust już tak ;)

  6. hirek Odpowiedz

    19 stycznia 2014 at 18:54

    @ żółta larwa: zawiść, zazdrość zamiast starać sie mieć wiecej. Za bogaty Ten kto bogatszy niż ty

    • Szerlok Odpowiedz

      19 stycznia 2014 at 19:18

      takich nigdzie nie brakuje, Polska jest ich pełna

  7. renooo Odpowiedz

    19 stycznia 2014 at 20:39

    Z przykrością muszę stwierdzić,że wszystkie dziewczyny są zrobione na jedno kopyto. Ani jedna się nie wyróżnia. Połowa z nich wygląda jak baba po 40… Gdzie ta finezja , gdzie naturalność ? Wyglądają jak stare maleńkie :) Sukienki i fryzury ,które były modne 10 lat wstecz. Makijaż robiony chyba farbami plakatowymi . Zero uśmiechu u większości dam !

    • xoa Odpowiedz

      19 stycznia 2014 at 22:46

      zupełnie bezpodstawny komentarz, wszystkie dziewczyny są piękne a stroje różnorodne jak nigdy,ponad to zupełnie nie widzę tych makijaży robionych plakatówkami :)
      naprawdę udany rocznik, pozdrawiam!

      • kpkp Odpowiedz

        20 stycznia 2014 at 18:47

        widocznie zazdrość zżera :)

  8. M.s Odpowiedz

    19 stycznia 2014 at 21:24

    Zdjecie 144 nadaje sie do usunięcia, błagam szanujmy sie. A fotograf powinien zobaczyć co dodaje…

  9. xxx Odpowiedz

    20 stycznia 2014 at 09:35

    a gdzie polonez klasy 3D????

    • NW24 Odpowiedz

      20 stycznia 2014 at 10:58

      Wieczorem powinien być.

  10. szelma Odpowiedz

    20 stycznia 2014 at 20:13

    Dziewczyny ładniutkie ale faktycznie jakby za bardzo spięte. Nie walnęły dobrego kielicha na rozluźnienie przed tańcem :)

  11. matur Odpowiedz

    21 stycznia 2014 at 19:57

    Kiedy beda zdjecia z zabawy? :)

  12. Ala Odpowiedz

    25 stycznia 2014 at 18:23

    Bardzo stylowy wystrój, chyba pierwszy raz widzę salę gimnastyczną tak gustownie ubraną. Dowód, że da się aby w szkole też było pięknie. Co było na podłodze? wygodnie się na tym/po tym tańczyło?

  13. Zbysiu Odpowiedz

    12 lutego 2014 at 22:54

    2 ligowy trampkarz Jaś Kowalski celebrytą haha dobre jaja :)