Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na relację video-live ze sztabów wyborczych w Tarnobrzegu

Listopad 16, 2014 9:40 PM

Zapraszamy relację video-live ze sztabów wyborczych w Tarnobrzegu. Planowany początek relacji około godz.23.

Relację przeprowadzają Piotrek Morawski i Sylwek Szczepocki.

***********************************************************************

Nieoficjalne wyniki głosowania na prezydenta Tarnobrzega z 17 komisji (wszystkich 34)

Tadeusz Gospodarczyk – 1212 głosów – 12,26%

Grzegorz Kiełb – 2835 głosów – 28,68%

Norbert Mastalerz – 2733 głosów  – 27,75%

Zbigniew Młodawski – 579 głosów – 5,86%

Wiktor Stasiak – 2377 głosów  – 24,05%

Krzysztof Wianecki – 138 głosów – 1,40%

**************************************************************************

Nieoficjalne wyniki z 24 komisji – łącznie 12,938 głosów (wszystkich komisji 34)

Tadeusz Gospodarczyk – 1555 głosów – 12,02%

Grzegorz Kiełb – 3882 głosów – 30%

Norbert Mastalerz – 3467 głosów – 26,80%

Zbigniew Młodawski – 757 głosów – 5,85%

Wiktor Stasiak – 3085 głosów- 23,84%

Krzysztof Wianecki 192 głosów – 1,48%

***************************************************************************

Nieoficjalne wyniki z 26 komisji ( godzina około 1.30)

**********************************************************8

Nieoficjalne wyniki z 30 komisji – łącznie 17 066 głosów (wszystkich komisji 34) – godzina około 2.00

Tadeusz Gospodarczyk – 2089 głosów – 12,24%

Grzegorz Kiełb – 5054 głosów – 29,61%

Norbert Mastalerz – 4482 głosów – 26,26%

Zbigniew Młodawski – 963 głosów – 5,64%

Wiktor Stasiak – 4227 głosów- 24,77%

Krzysztof Wianecki 251 głosów – 1,47%

Sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej

Sztab Komitetu Wyborczego Moje Miasto Tarnobrzeg – rozmowa z Grzegorzem Kiełbem

Komitet wyborczy Prawa i Sprawiedliwości – rozmowa z Wiktorem Stasiakiem

Komitet wyborczy Tadeusza Gospodarczyka – rozmowa z Tadeuszem Gospodarczykiem



Sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej – rozmowa z prezydentem Norbertem Mastalerzem

Komitet wyborczy Moje Miasto Tarnobrzeg świętuje wynik I tury wyborów prezydenckich

Szarpany obraz transmisji live spowodowany był tym, iż zasięg internetu LTE(Plusa i Play) w sztabach wyborczych zanikał(w każdym!) Na co redakcja nie ma wpływu.

33 Responses to Zapraszamy na relację video-live ze sztabów wyborczych w Tarnobrzegu

  1. mc Odpowiedz

    16 listopada 2014 at 23:24

    no porazka jakas z ta transmisja…

  2. magda Odpowiedz

    16 listopada 2014 at 23:29

    mam nadzieję że to jakaś pomyłka. Kiełb prezydentem??? no to większość głosujących – zapewne pod moherowymi beretami ma Kiełbie we łbie

    • Kizia Mizia Odpowiedz

      17 listopada 2014 at 00:14

      też tak samo uważam Stefan

    • Wiktor Odpowiedz

      17 listopada 2014 at 01:37

      Ile komisji podało już wyniki?

  3. Kizia Mizia Odpowiedz

    16 listopada 2014 at 23:29

    nie wierzę, żeby kandydat noszący imię pierwszego kapłana RP przegrywał z rybą

  4. Obywatel Odpowiedz

    16 listopada 2014 at 23:40

    Jak dobrze, że wygrywa Kiełb! Pozbędzie się najgorszego prezydenta w historii tego miasta :)

  5. wacek Odpowiedz

    16 listopada 2014 at 23:55

    no to Pa Pa Norbert i spółka!!!

  6. hania Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 00:02

    no to masz talerz przegrywa sobie

  7. pa Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 00:05

    pa norbert nie będziemy płakać po tobie (chyba że ze szczęścia)

  8. krzysiek Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 00:18

    Mastalerz to najgorszy Prezydent jaki był w Tarnobrzegu, niech ten pyszałkowaty bufon odejdzie raz na zawsze wraz z kłamcą Malickim i karierowiczem Dybusem, sitwa !

  9. ks Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 00:56

    Ktoś może ogarnąć tą stronę? Aktualizujcie wyniki albo coś, piszcie w jakich godzinach się można czegoś nowego spodziewać bo na razie niestety informacyjnie to porażka…

    • NW24 Odpowiedz

      17 listopada 2014 at 01:14

      Staramy się jak możemy ale łatwo nie jest, podaliśmy aktualizację wyników – teraz z 24 komisji

    • MS Odpowiedz

      17 listopada 2014 at 01:16

      Dokładnie. więcej konkretnych informacji!

  10. Zniecierpliwiona mieszkanka Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 01:26

    A dlaczego na tej stronie podajecie inne wyniki niż w ostatnim filmiku PO. Tam kandydaci mają więcej głosów, czyli mam rozumieć są aktualniejsze, tak?

    • NW24 Odpowiedz

      17 listopada 2014 at 01:35

      te wyniki które teraz widać są z 26 komisji

  11. jajaja Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 02:01

    gdzie niby ta transmisja live? jaja se robicie jak Ci nasi piekni kandydaci ehh zalosne

  12. jajaja Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 02:02

    do tego co nie pusci mojego komentarza jestes zalosny heh:) cenzura hmm pytanie albo moze bez pytania bo i tak nie dostane odpowiedzi

  13. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 02:46

    jajaja- relacja była wcześniej, myślisz, że ktoś bedzie o 2 w nocy jeszcze bedzie wywiadów w sztabie udzielał? ;)

  14. Dzikovia Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 02:52

    Które 4 komisje maja problem z obliczeniami ?

    • NW24 Odpowiedz

      17 listopada 2014 at 03:34

      Według nieoficjalnych wyników w wyborach na prezydenta Tarnobrzega w II turze spotkają się Grzegorz Kiełb ( Komitet Wyborczy Moje Miasto Tarnobrzeg) oraz Norbert Mastalerz (popierany przez Platformę Obywatelską). Grzegorz Kiełb uzyskał w I turze najlepszy wynik – 5701 głosów, N. Mastalerz zaś otrzymał 4849 głosów. Z urzędującym prezydentem minimalnie przegrał kandydat Prawa i Sprawiedliwości – Wiktor Stasiak, na którego swój głos oddało 4762 tarnobrzeżan. Procentowo: Grzegorz Kiełb – 32,5 %, Norbert Mastalerz – 27,4 %, Wiktor Stasiak – 27,01 %.

  15. Piotrek Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 04:02

    Szarpany obraz transmisji był spowodowany tym iż zasięg internetu LTE(Plusa i Play) w sztabach wyborczych zanikał(w każdym!) Na co redakcja nie ma wpływu.

  16. Juli Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 05:26

    Pakuj manatki mastalerzu bufonie razem ze swoim sługą malickim i bezczelnym dybusem i wynocha!!! I kołka sobie zabierzcie!

  17. Dzikovia Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 06:47

    Mastalerz nadal nie może zrozumieć, ze to on jest dla mieszkańców a nie odwrotnie. Przez 4 lata wzbudził u ludzi tyle nienawiści i wrogości ile żaden z poprzedników. Mistrz bicia rekordów w tej dziedzinie. A teraz wypad na drzewo, nie pomoże nawet pielgrzymka do Częstochowy. Baj, baj panie mastalerz, zaczynaj sie pan pakować i sprzątać po sobie żeby jeszcze więcej smrodu nie zostało.

    • ;) Odpowiedz

      17 listopada 2014 at 08:24

      a bo Ty mierzysz to wszystko swoją miarą a dla niektórych narcyzów to nie jest takie oczywiste ;)

  18. ;) Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 08:16

    i chwatit

  19. FC Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 08:18

    Kiełb? Ludzie opamiętajcie się, ktokolwiek słyszał wypowiedzi tego pana?

    Przytoczę jedną kwestię – gdy Kiełb odwiedzał mieszkańców Kopernika, na pytanie: “Co zmieni pan na lepsze w Tarnobrzegu?”, padła odpowiedź: “To się zobaczy…”

    Przejrzyjcie na oczy, gość nie ma pojęcia o rządzeniu i koncepcji. Pobrudzi miasto jeszcze bardziej.

  20. Szpak Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 09:02

    Refleksja juz przyszła i ma odzwierciedlenia w oddanych głosach. Trzeba miec w sobie mnostwo pychy, by rozwieszac niecała godzinę po zakończeniu głosowania plakaty z podziekowaniami i prośba o dalsze poparcie. Mimo że ma pan wielkie parcie nie dostanie pan poparcia !

  21. pokora Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 10:40

    Grzesiek prezydentem, a wasik zastępcą? TRAGEDIA

  22. JA Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 10:48

    Sztab wyborczy pana Kiełba to kupa karierowiczów upojnych alko……… Stare twarze ludzi popijających np. pana J.D. Tańczący redaktor niezależny Piasek, dawny komendant. Żenada, brak kultury. Wąsik, Dziubiński, Piasek, Kiełb Oni chcą rządzić NASZYM Tarnobrzegiem bez programu, kłamiąc, oszukując, pisząc i mówiąc nie prawdę. Ludzie opamiętajcie się!!!!! To ta ekipa dopiero może zapędzić Tarnobrzeg w długi, kryzys i brak rozwoju. Patrząc na nich to chce się wymiotować.

    • davey Odpowiedz

      17 listopada 2014 at 11:00

      Ludzie właśnie zaczęli się opamiętywać!Wielu z nas zdało sobie sprawę jaki błąd popełniło cztery lata temu!Zarzucasz Kiełbowi kłamstwo?To spójrz na Mastalerza jak zmanipulował piramidą,że dziś się od niej odcina,nie wspomina wcale o niej i o tym słynnym kontrakcie z mieszkańcami.To jest dopiero kłamstwo!

  23. dylemat Odpowiedz

    17 listopada 2014 at 12:41

    Mam pytanie.
    Co zrobił pożytecznego,p.Grzesiek,jakie ma osiągnięcia gospodarcze, oprócz krytykowania wręcz czepiania się dotychczasowej władzy? Na pewno łatwiej jest krytykować niż samemu pracować. Zastanawiam się nad wyborem kandydata w drugiej turze wyborów i ciągle gnębi mnie brak wiedzy dlatego pytam: Co wybudował Grzegorz Kiełb oprócz fermentu i udowodnionego przez sąd KŁAMSTWA.W normalnym kraju kłamca, manipulant i lawirant ODPADA. Nie cierpię KŁAMCÓW, a on wiadomo po trupach do celu. Nie wiem czy nie jest lepsza “stara bieda” od niepewnego jutra.?? Ze ” starą biedą” wiemy jak sobie radzić, a z nową nieprzewidywnlą, strach pomyśleć!

    • ;) Odpowiedz

      17 listopada 2014 at 14:25

      Poczytaj program wyborczy Pana Kiełbia i zacznij myśleć swoim rozumem a nie słuchać zwolenników obecnie panującego….dałeś szansę cztery lata temu i co zrobiła “stara bieda” nic oprócz wspierania kolesiów i samego siebie…….zaryzykuj i daj szansę Grzegorzowi…. znam go i myślę, że za cztery lata spojrzysz sobie prosto w oczy bez wyrzutu sumienia… oglądając się w lustrze….

      • Przedsiębiorca Odpowiedz

        18 listopada 2014 at 17:54

        Właśnie skusiłem się i poczytałem ten program a Ty jako znawca może odpowiesz mi na pytanie jakie mi się nasuwają. Jest tu kilka fajnych haseł ale mam wrażenie że pustych “większy katalog ulg dla przedsiębiorców” ale jakich konkretnie, dla kogo (wszystkich? – to nie realne), na jakich zasadach te ulgi, co trzeba spełnić (przecież teraz nic nie ma za darmo). Co to znaczy wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw ( na razie to tylko puste hasło), pozyskiwanie inwestorów – w jaki sposób będzie lepszy od mastalerza że zamiast do Dęby czy Stalowej przyjdą do TBG (bo przecież za darmo nie przyjdą), w jaki sposób będzie pozyskiwał środki unijne dla przedsiębiorców? może urzędnicy zaczną pisać biznasplany i wnioski dotacyjne nie dla miasta tylko dla przedsiębiorców? przecież to nie realne od tego są prywatne firmy. Partnerstwo publiczno-prawne temat bardzo trudny nie słyszałem żeby jakieś miasto w regionie coś tak zrealizowało może Rzeszów dlatego proszę o jakiś przykład. No i mógł bym tak dalej a to tylko sam początek programu Kiełba. Niestety on sam nic nie wyjaśnia. Na chwilę obecną dla mnie program bez pokrycia. Chyba że ktoś może go rozwinie.