Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Studniówkowa zabawa maturzystów z tarnobrzeskiego “Kopernika” (fotoreportaż oraz video HD)

Styczeń 31, 2015 12:15 AM

Tydzień przed rozpoczęciem zimowych ferii maturzyści z tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika bawili się na studniówce. Bal odbył się w szkolnej sali gimnastycznej a uczestniczyło w nim osiem klas.

Foto oraz video reportaż z części oficjalnej - tutaj

foto: Piotr Morawski

20 Responses to Studniówkowa zabawa maturzystów z tarnobrzeskiego “Kopernika” (fotoreportaż oraz video HD)

  1. obserwator Odpowiedz

    31 stycznia 2015 at 14:59

    Przez te przedłużające się sesje fotograficzne zabawa rozpoczęła się zdecydowanie zbyt późno, tańce zaczęły się grubo po g.23. Proponuję aby miejsce do zdjęć grupowych przygotowywać w innym miejscu niż sala taneczna. DJ w przerwach zespołu uważam za b. dobry pomysł.

  2. słuchacz Odpowiedz

    1 lutego 2015 at 10:52

    ale zespół to totalna porażka.typowy festyn

  3. M.S Odpowiedz

    1 lutego 2015 at 11:21

    To samo odczucie mam na temat tego zespołu. USC mogą buty czyścić.

  4. Densing Furmany Odpowiedz

    1 lutego 2015 at 11:47

    Hehehehe co za zespół… Chyba był tańszy niż DJ :)

    Właściwą sceną dla takiego “zespołu” jest przyczepa ciągnikowa obsadzona świeżo ściętymi brzózkami. Wiocha na maxa.

    To musiała być udana studniówka dla młodzieży. Ciekawe ile wódy poszło, bo słuchać takiego “zespołu” można dopiero po 0,5l a tańczyć… :)

  5. olek 2 Odpowiedz

    1 lutego 2015 at 12:36

    Dla mnie i mojej klasy zespół rewelacja,uważam za krzywdzące te złe wpisy na temat zespołu.Jestem pewny że robi to konkurencja zazdrosna że nie grali bo znam się na muzyce i słyszałem na jakim pozimie grają na żywo.Gratulacje dla zespołu.tak dalej trzymajcie.

  6. Densing Furmany Odpowiedz

    1 lutego 2015 at 12:57

    -> olek 2
    Nie musisz się tak ambitnie podszywać pod ucznia klasy maturalnej – jesteś związany z tym “zespołem”, bronisz ich, ok.

    Jeśli znasz się na muzyce i dla Ciebie to granie jest OK, to znaczy, że jesteś częstym bywalcem na festynach z brzózkami w roli głównej.

    Na nagraniu słychać grę na żywo. Tragedia. I to jeszcze w LO taki festyn.

    Co do konkurencji – podejrzewam, że konkurencja tego zespołu mieszka w takim buszu, że tam net nie łapie.

    PS.
    Gram kilkadziesiąt lat i słyszę. Nie po festynach ani weselach i nie w tych rejonach. Z TBG pochodzę i czuję się związany z tym miastem ;)
    Z reguły nie udzielam się na forach ale jak widzę taką żenadę w swojej dawnej szkole to mnie krew zalewa.

    • Bonnie Odpowiedz

      1 lutego 2015 at 21:34

      Skoro grasz kilkadziesiąt lat w jakimś “zespole” i pododno coś słyszysz, to ja współczuję osobom, które mają bawić się przy Twojej ‘muzyce’.
      Poza tym skoro tak dobrze znasz festynową muzyke pewnie sam jesteś stałym bywalcem na tych imprezach z brzózkami… Pewnie sam jesteś z konkurencji i próbujesz ten Bogu ducha winien zespół zmieszać z błotem. To smutne, że ludzie w Internecie potrafią być aż tak zawistni :(

  7. michałek Odpowiedz

    1 lutego 2015 at 18:32

    Mi się bardzo podobało, wybawiłem się. Dlaczego wam się zepół nie podobal? Dla mnie i moich znajomych na studniówce byli dobrzy. Wlasnie, że repertuar był fajny a nie jakieś klubowe techno.

  8. olek 2 Odpowiedz

    1 lutego 2015 at 19:32

    Żenada Densing Furmany.Skąd te insynuacje pod moim adresem.Śmieszne.Jak samo się nasuwa to masz jakiś problem z tym zespołem.Dziwne bo wszyscy bawiliśmy się wspaniale co widać na nagraniu a Ty nie byłeś i wiesz lepiej.

  9. Jaro5 Odpowiedz

    1 lutego 2015 at 21:43

    Kto się dobrze nie bawił chyba nie za dużo pamięta. Polecam zobaczyć video i ocenić samemu!!!

  10. Staszek S. Odpowiedz

    1 lutego 2015 at 22:23

    Źle nie grali, zabawa była przednia

  11. Matheo Odpowiedz

    2 lutego 2015 at 05:01

    Hejt to polski sport narodowy. Kto twierdzi, że band był aż tak kiepski i się nie bawiliśmy niech oglądanie filmik i przypomni sobie czy aby na pewno był obecny na tej imprezie – POLECAM:p

  12. Twoje? Nie twoje.. Odpowiedz

    2 lutego 2015 at 07:46

    Zespół tragedia!!

  13. King Diamond Odpowiedz

    2 lutego 2015 at 11:03

    Jak w tym zespole grał radny Tbg S.Patyka :-) (zdj.16)to nic dziwnego że zrobił się festyn ;-)

  14. Domka Odpowiedz

    2 lutego 2015 at 12:33

    Człowiek wartosciowy i kulturalny nie dokona krytyki publicznej, tylko zachowa to dla siebie, a tu ewidentnie widac cel zamierzony. Wstyd mi za was.. Bylam, tanczylam i grali super.

  15. Matheo Odpowiedz

    2 lutego 2015 at 13:34

    Wszyscy, którzy “BYLI” na studniówce i szczają jadem niech sobie kupią maść na ból dupy :P DYSTANS!

  16. Jodła Odpowiedz

    2 lutego 2015 at 13:35

    Anonimowo w komentarzach to każdy może pisać co chce. Mi równiez wydaje się, że to zawiedziona konkurencja(która w Tbg i okolicy jest ogromna) hejtuje.
    Jak dla mnie zespół był ok,no może tylko przeróbka Bałkanicy nie przypadła mi do gustu. Pierwszy raz byłem w LO, może ktoś mi powie czy wcześniej również w przerwach zespołu grał DJ?

  17. malwina Odpowiedz

    2 lutego 2015 at 19:24

    Wchodzę na tą strone, przeglądam zdjęcia ze swojej studniówki, przesuwam na dół a tu taka nienawiść…ludzie skąd u was tyle agresji? Co ten zespół wam takiego złego zrobił? Osobiście bawiłam i było zajefajnie wystarczy nawet oglądnąć video i juz wiadomo jak się wszyscy ładnie bawili, jaka wiocha, nie było żadnej wiochy chyba że no niektórzy uczniowie nie umieli się zachować niestety na balu, chyba pierwszy raz w tej szkole był DJ w przerwach co bylo super uzupełnieniem. Nie wiem po co ta zawiść i agresja ale komuś chyba zależy na złej reklamie tego zespołu tak jak piszecie pewnie konkurencja. Na muzyce się nie znam ale wybawić się super wybawiłam.

  18. malwina Odpowiedz

    2 lutego 2015 at 19:26

    Do zespołu mogłabym się przyczepić tylko o to, że za krótko grali, do 7 rano mogliśmy jeszcze bawić.

  19. Daria Odpowiedz

    19 lutego 2015 at 22:21

    Moja studniówka była pod koniec lat dziewięćdziesiątych i my mieliśmy DJ-a w przerwach. Nie, źle, my uczniowie wybraliśmy DJa a dyrektor nam wynajął orkiestrę, bo mentalnie nie mógł ogarnąć, że w jego szkole nie będzie muzyki na żywo, dlatego był DJ, a w przerwach orkiestra i jak to na studniówce było świetnie.