Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Manifestowali przeciwko relokacji imigrantów do Polski (fotoreportaż oraz video HD)

Luty 6, 2016 8:45 PM

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w sobotniej manifestacji przeciwko relokacji imigrantów do Polski. Była to druga tego typu demonstracja zorganizowana przez tarnobrzeski Obóz Narodowo – Radykalny, kibiców Siarki Tarnobrzeg i Tarnobrzeskich Nacjonalistów.

Zgodnie z dotychczasowymi zobowiązaniami polskiego rządu, pierwsze grupy głównie syryjskich uchodźców – relokowanych z Włoch i Grecji oraz przesiedlanych z Libanu – mają trafić do Polski w tym roku. Docelowo nasz kraj ma przyjąć ok. 7 tys. osób w ciągu dwóch lat.

- Chcemy wyrazić swój sprzeciw, krzyknąć gromkie „nie” dla polityki Unii Europejskiej, która nakazuje nam przyjęcie obowiązkowych kwot imigrantów. My tego nie chcemy, widzimy to co dzieje się na zachodzie Europy, przeciwko temu protestujemy i nie damy sobie zamknąć ust – mówił jeden z organizatorów manifestacji. – Nie chcemy tutaj ludzi obcych nam kulturowo, obcych nam cywilizacyjnie, którzy stanowią dla nas nie tylko zagrożenie fizyczne ale i w przyszłości biologiczne – kontynuował.

Manifestacja rozpoczęła się pod pomnikiem Bartosza Głowackiego, skąd uczestnicy przeszli ulicami miasta skandując m.in. „To Tarnobrzeg nie Bruksela, tu islamu się nie wspiera”, „Europejskie kraje, cywilizowane obyczaje”, „Islam religią nienawiści”, czy „Precz z Unią Europejską”.

SOBOTA DNIEM DEMONSTRACJI

Na sobotę 6.lutego manifestacje nacjonalistów przeciw „muzułmańskiemu podbojowi Europy” zaplanowano w 14. krajach Europy. W Warszawie manifestacja zorganizowana przez Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolską zgromadziła według organizatorów około dwóch tysięcy osób.

Podczas warszawskiej manifestacji zbierano podpisy pod wnioskiem referendalnym w sprawie przyjmowania przybyszów z Bliskiego Wschodu. Ruch Kukiz’15 zebrał dotychczas w tej sprawie niemal 100 tysięcy głosów poparcia.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

23 Responses to Tarnobrzeg: Manifestowali przeciwko relokacji imigrantów do Polski (fotoreportaż oraz video HD)

  1. nie patriota - gorszy sort Odpowiedz

    6 lutego 2016 at 21:40

    patrioci.. prawdziwi..

    tylko po co tu na rynku chodzicie, skoro prawda po Waszej stronie, to idźcie na granice , powtrzymajcie ich.. kto wam broni ? a nie łaźcie po rynku wymachując proporczkami.. przecież to Wy jesteście prawdziwymi Polakami. ratujcie kraj, Wasz kraj !

  2. sss Odpowiedz

    6 lutego 2016 at 21:41

    Ciekawe, że w mediach o takich wydarzeniach cicho. Jako jedyny o którym mówiono był marsz w Warszawie. W mediach podano liczbę 2000 osób. Szkoda, że nie podliczyli również uczestników tego marszu i tym podobnych z całego kraju. . .
    Dodam, że o nawet najmniejszych kodowanych manifestacjach było baaaaardzo głośno. Wręcz nie sposób było o nich nie wiedzieć – nawet, gdy nie szukało się specjalnie informacji oń. A tu przeciwnie. Aby dowiedzieć się coś o tego typu manifestacjach naprawdę trzeba się naszukać. O zgrozo!

  3. Zorro Odpowiedz

    6 lutego 2016 at 22:39

    W porównaniu do tego co dzieje sie w Eu to mozna powiedzieć, że dziś jeszcze tak na prawdę żaden “imigrant” nikogo w Polsce nie skrzywdził. 10 czy 20 tysięcy imigrantów rozejdzie się w kraju po kościach i nikt ich nie zobaczy jak nie dopuści się do tworzenia skupisk. Normalny człowiek, nie nacjonalista ma rozterkę. Niby trzeba ludziom w potrzebie pomagać ale jak się słyszy, że większość tych osób idzie do Europy aby ją rozp…ć od środka to coś tu śmierdzi. Rządy o tym nie wiedzą np. Niemcy, że zapraszają ich w takich ilościach do siebie?

  4. trzeba im pomóc Odpowiedz

    6 lutego 2016 at 22:44

    trzeba im pomóc, dać jeść i schronienie tym co uciekają przed wojną a po wojnie od razu pomóc im wrócić do swojej ojczyzny. Ciekawe ilu “imigrantów” chciało by na takich warunkach skorzystać z europejskiej pomocy skoro w wielu krajach mają piękny socjal…

  5. Dorian Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 10:58

    lepiej protestujcie przeciwko przyjmowaniu upaińców ktorych jest już okrągły milion w naszym kraju, bo to jest najwieksze zagrozenie, o wiele wieksze niz uchodzcy, ktorzy w Polsce wcale nie chcą mieszkać.

  6. to jest Polska Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 13:27

    Jak Polak chce wyjechać szukać lepszego życia to trzeba mu dać wszystko ale jak ktoś do tej złej Polski chce wjechać to mówi nie! Sam ucieka ale drugiemu nie da, ot Polska mentalność. Jak na razie i tak do nas nie chcą ci imigranci. A z 7 tysięcy za chwilę 3\4 ucieknie.

    • ttt Odpowiedz

      7 lutego 2016 at 21:04

      Polak jak wyjedzie to urabia się po łokcie, nie gwałci kogo popadnie, nie narzuca swoich prawd ‘wiary’(oczywiście, że zdarza ułamek marginesu),-te ciapaki liczą tylko i wyłącznie nie zasiłek(z nielicznymi wyjątkami oczywiście).

  7. optimus Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 13:29

    PRAWDZIWI BOHATEROWIE NASZYCH CZASÓW, NA WASZYCH PLECACH WIDZĘ SKRZYDŁA PRAWIDZIWEGO HUSARZA!!!!!!!!!!! jesteście tak zamknięci, że aż mi się robi was szkodaXD pi*rdo*icie wszyscy jedno i to samo, bez weryfikacji tego co mówicie. jakby isis chcialo przerzucic terrorystow to bez problemu by to zrobili bez zadnych uchodzcow, tego nie zatrzymacie, a mowia o tym otwarcie zeby tych uchodzcow wlasnie nie przerzucano – zamachu we francji dokonali rdzenni francuzi. a zreszta, jestescie i tak zamknieci na swiat ze szkoda mojego czasu zeby cokolwiek pisac, i tak wszyscy jestescie na poziomie naandertalczyka

    • Raptor Odpowiedz

      7 lutego 2016 at 22:23

      Zamiast czerpać wiedzę z komiksów proponuję korzystać z mediów narodowych bez udziału obcego kapitału. Uprzedzam że to wymaga myślenia.

  8. Bob Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 13:41

    Jakby wam zachciało sie spierdalać do UK jak to macie w zwyczaju, i Brytyjczycy zorganiozowaliby takie demonstracje to by wielkie oburzenie zapanowało.

  9. Polak Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 13:44

    Jak czytam te komentarze to mi ręce opadają. Masz taki problem do tych chłopaków co tam byli. Trzeba było przyjść na rynek. Powiedzieć to komuś w twarz. Jeśli wy jesteście za przyjęciem tych ludzi. To promujecie ludobójstwo białej rasy. Byłem w Anglii i widziałem jak to wygląda w praktyce. A do ciebie optimus pięknie oceniłeś wszystkich. A znasz kogoś z tych ludzi ? Ale najwięcej mają do powiedzenia ludzie co gó*** widzieli

  10. Bob Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 14:35

    Polak, masz prentensje ze ktos ocenia tych ludzi z demonstracji chociaz ich nie zna,a sam oskarzasz o to ze gowno widzieli w zyciu, osoby o ktorych zyciorysie nie masz zielonego pojęcia.

  11. optimus Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 14:44

    promowanie ludobójstwa białej rasy?XD pie*dolnij się cebulo w łeb, od kiedy jedno życie jest ważniejsze od drugiego? jak wy latacie z nożem za “ciapatymi” i określacie wszystkich ludzi z ciemniejszą karnacją kozojebcami to jest dobrze ale jak ktoś ma inne zdanie to juz nie?XDDDD masz okrutnie hermetyczny umysł

  12. Virel Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 14:48

    Jak to jest oskarzac innych o ludobójstwo rasy białej, broniąc jednocześnie ludzi napierdalajacych innych białych na stadionach albo ustawkach.

  13. Polak Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 19:39

    Optimus ty ile masz lat ? Bo szkoda nawet mi z tobą dyskutować.
    Virel Ja chcę bronić przyszłe pokolenia. Mojego chrześnika i moich małych kuzynów. I dzieci mojego brata. Żeby nie musiały żyć w strachu i niepewnej przyszłości.

    Bob No fajnie że połowa z tych komentujących ma po 15 lat.

  14. Bob Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 20:00

    Rozumiem twoje pobudki ale przeciez nie kazdy wyznawca islamu to terrorysta czy morderca. Idąc tym tokiem myślenia to każdy Polak za granicą to złodziej. Nie generalizujmy.

  15. Viking Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 20:03

    Kilkadziesiąt lat temu znaleźli się “wybawiciele” białej aryjskiej najlepszej rasy panów. Pamiętamy(?) co robili Żydom, Cyganom, Polakom… Do czego dziś zmierzają nacjonaliści? Do głupoty niewiele brakuje.

  16. łysy Odpowiedz

    7 lutego 2016 at 20:05

    Było troche zimno ale potem szczęsliwi poszliśmy na kebaba i gorącą herbate!

  17. racjonalny Odpowiedz

    8 lutego 2016 at 01:22

    Jak czytam te komentarze to mnie krew zalewa. Jeszcze będziecie pierwsi prosić, aby deportować imigrantów po tym, jak zgwałcą waszą córkę, żonę czy pobiją któregoś z was. Któryś tam napisał, że zamachów we Francji dokonali rdzenni Francuzi…Błagam, człowieku odstaw wyborczą, wyłącz tvn i zacznij myśleć. Rdzienni Francuzi? To ciekawe, skoro greckie MSZ potwierdziło, że 3 czy 4 z nich przedostało się przez ich kraj miesiąc wcześniej…
    Inna sprawa, Polacy za granicą uważają, że im się wszystko należy? Sam byłem 2 razy za granicą w pracy. W Norwegii. Ludzie tam zapie…lają, a i tak są wielokrotnie gnojeni i to publicznie. Byłem osobiście świadkiem, jak wrabiano Polaków w jakieś przekręty o podłożu finansowym, czy nawet artykułu w gazecie, gdzie Polaków porównywano do podludzi. I kto tu jest faszystą? A raczej nazistą? Teraz w mieście, gdzie mieszkałem przyjęto kilkaset imigrantów. I co? zaczynają się deportacje, szczególnie po głośnym gwałcie na 3-letnim chłopcu (!) oraz braku integracji z Norwegami, czy też bezskutecznej próbie ich “edukacji seksualnej”.
    W internecie jesteście takimi bohaterami? Było wyjść w sobotę na plac czerwony, wyrazić swój sprzeciw wobec manifestacji. Mamy przecież w końcu wolność słowa, czyż nie? W necie każdy mądry, bo anonimowy. Ktoś tam napisał, żebyśmy poszli na granicę, zamiast chodzić po rynku. Owszem, jak przyjdzie taka potrzeba, będziemy bronić Polski, bo jesteśmy na to gotowi i nie stchórzymy. Przyjmijcie do swoich domów, nawet nie kilku, lecz choćby jednego imigranta. Wtedy się wymądrzajcie na forum publicznym.
    Żyjemy w czasach, gdzie Niemcy nie potrafią siebie oraz przede wszystkim swoich kobiet obronić przed dziczą, a w publicznej niemieckiej telewizji śmieją się z Victora Orbana,czy z Kaczyńskiego, (tu cytuję: jest już tylko bliźniakiem jednojajowym, bo drugie jajo kiedyś spadło i się rozbiło). Tak na prawdę pokazali przez to swoje prawdziwe oblicze – żenującą prawdę samodegradacji. My na to w Polsce nie pozwolimy, bo po prostu wiemy z czym to się wiąże.
    I na koniec, entuzjastom imigrantów polecam na żywo zobaczyć i przeżyć to, co się dzieje za granicą. I odwalić się od ludzi, którzy nie zamierzają poddać się polityce pani Merkel i całej tej zas.anej UE.
    Mimo wszystko, z czystej przyzwoitości, nie życzę wam, abyście doświadczyli “wdzięczności” imigrantów na własnej skórze. Ale też nie będzie mi was żal w odwrotnym przypadku.

    • xo Odpowiedz

      9 lutego 2016 at 02:31

      Przecież w jezyku niemieckim slowo “dwujajowy” nie ma zwiazku z jajem tak jak u nas, wiec jak mieli by z tego zartowac?

  18. lily Odpowiedz

    8 lutego 2016 at 13:21

    dobry faszysta to martwy faszysta

  19. Karolina Odpowiedz