Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Jezioro Tarnobrzeskie: Największy w Polsce wodny plac rozrywki ruszy w wakacje!

Maj 23, 2017 11:16 AM

Takiej atrakcji nad Jeziorem Tarnobrzeskim jeszcze nie było! W tym sezonie na plażowiczów czekać będzie największy w Polsce wodny plac rozgrywki, którego otwarcie zaplanowano na niedzielę 25. czerwca br.

Park o łącznej powierzchni 2500 m2 rozłożony zostanie w wodzie od strony plaży, po lewej stronie od wjazdu głównego, naprzeciw parkingu. Prace montażowe rozpoczną się już 19 czerwca br. Park przymocowany będzie do ułożonego na dnie jeziora obciążenia, jego konstrukcja znajdować się będzie wyłącznie w wodzie, dzięki czemu powierzchnia plaży będzie w całości dostępna wypoczywającym.

Jak się dowiedzieliśmy, w parku będzie mogło przebywać jednocześnie około 90 osób (około 60 na samej podstawie), które korzystać będą mogły m.in. z 5 metrowej skałki wspinaczkowej, wieży czy zjeżdżalni.

Park otwarty będzie w godzinach 9-20. Bezpieczeństwa pilnować będzie jeden ratownik w dni powszednie oraz dwóch w weekend. Każda osoba przebywająca na terenie parku będzie miała do dyspozycji kapok.

Atrakcja będzie płatna, ceny nie zostały jeszcze ustalone.

2 Responses to Jezioro Tarnobrzeskie: Największy w Polsce wodny plac rozrywki ruszy w wakacje!

  1. Alek Odpowiedz

    23 maja 2017 at 12:02

    Super! chwała przedsiębiorcom za to, że im się chce!

  2. Alek Odpowiedz

    23 maja 2017 at 13:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>