Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Przegrana Siarki w sparingu ze Stalą Rzeszów (video)

Lipiec 14, 2019 11:02 AM

Siarka Tarnobrzeg przegrała we wczorajszym sparingu ze Stalą Rzeszów 2:4 (2:3). Był to drugi mecz kontrolny podopiecznych trenera Opalińskiego, we wcześniejszym tarnobrzeska drużyna uległa innemu drugoligowcowi z Rzeszowa – Resovi 0:1.

BRAMKI:

0-1 3 min. Artur Lenartowski
1-1 5 min. samobójcza
2-1 14 min. zaw. testowany
3-1 18 min. Michalik (k)
3-2 24 min. Gębalski (k)
4-2 50 min. Ligienza

Mecz Siarka rozpoczęła w składzie: Kieliszek, Głaz, Kapuściński, Wawrylak, Sulkowski, Kasperkiewicz, Lenartowski, Kargulewicz, Gebalski, Janeczko, Mróz. Po przerwie zagrało kilku graczy testowanych oraz Zoch, Duda, Józefiak, Galara, Wiktor, Świderski, Ropski i Janczyk.

Skład Stali: Kalinowski – Sierant, zaw. testowany, Sylwestrzak, Jarecki (60. Kądziołka), zaw. terstowany (60. Olejarka), Nawrot, Ligienza, Michalik, Płonka, zaw. testowany (85. Gul)

Kolejny sparing Siarka rozegra z ligowym rywalem – Sokołem z Sieniawy. Mecz rozegrany zostanie w środę w Sieniawie.

źródło: Siarka Tarnobrzeg, Stal Rzeszów

24 Responses to Przegrana Siarki w sparingu ze Stalą Rzeszów (video)

  1. BartekTBG Odpowiedz

    14 lipca 2019 at 11:11

    Niech im przeleją jeszcze 20000000 pln…

    tylko expresowo;)

    • buli Odpowiedz

      14 lipca 2019 at 11:22

      Cieszę się że społeczeństwo Tarnobrzega zaczyna doceniać fakt że trzeba wspierać sport.

  2. Mieszkanka Odpowiedz

    14 lipca 2019 at 11:26

    Powinno sie wspierac sport.
    Przegrana zdaza sie każdemu. To tylko sparing.
    Nasza władza docenia sportowców

  3. Janusz Odpowiedz

    14 lipca 2019 at 13:02

    Był jakiś bramkarz w sparingu ze Stalą ?

  4. odp Odpowiedz

    14 lipca 2019 at 17:21

    był i to 3

    • Janusz Odpowiedz

      17 lipca 2019 at 00:24

      Ale chodzi mi o to czy stał w bramce ?

  5. Marek Odpowiedz

    15 lipca 2019 at 08:40

    oddawac 200 000 tys !!!!!!! za swoje grać

  6. stalowiak Odpowiedz

    15 lipca 2019 at 11:56

    https://www.facebook.com/miastostalowawola/ miasto Stalowa Wola opłaciło kibicom wyjazd na jutrzejszy sparing do Kielc dodatkowo zorganizowało darmowy transport catering plus piknik kibiców Stali z goscinnym udziałem kibiców AEK Ateny

  7. Oni Odpowiedz

    15 lipca 2019 at 13:37

    Niesamowite..Tosz to szok:) ciekawe co na to podatnicy:)

    • Siarkowiec Odpowiedz

      15 lipca 2019 at 13:50

      i tak pewnie maja to gdzieś Nadberezny jest traktowany w STW jak Bóg jak mi kiedyś kolega powidział długo wyczekiwany zbawiciel a i tak wygra z 80 procent zdobył co by nie robił raczej dozywotnio ma fotel prezydenta za duży odsetek Pisowcow i solidarnosciuchow 90 procent mieszkancow nic na niego zlego nie powie bo 500 plus parki wodne imprezy

  8. bb Odpowiedz

    15 lipca 2019 at 16:32

    GDZIE NAPASTNIK!!!!

  9. bb Odpowiedz

    15 lipca 2019 at 16:34

    2 sparing i nie potrafimy z gry zdobyć gola(karny,rożny i 0 z Reską) chyba to o czymś świadczy prawda?

  10. gość Odpowiedz

    17 lipca 2019 at 01:33

    A ile to sąsiedzi zapłacili za taki sparing. Po taniości raczej nie było. Warto , to tylko sparing. Słyszałem ,że i 100000 ojro potrafią wziąść. U nas też tak taki jeden lekką ręką wydawał i gdzie teraz jesteśmy?

  11. wowwow Odpowiedz

    17 lipca 2019 at 07:24

    O ten sparing zabiegali sami grecy.Zaproponowali Stali mecz sparingowy a Stalówka go przyjęła.Nikt nikomu za nic nie płacił .A to ze taki mecz miasto Stalowa Wola i prezydent Nadberezny potrafili wykorzystać do celów promocyjnych Stalowej Woli..?…to tylko słowa uznania.

    • zietakes Odpowiedz

      17 lipca 2019 at 09:30

      Smoki też były w tej bajce?

    • gość Odpowiedz

      17 lipca 2019 at 14:41

      Następnym razem nie chwal się jaką to umowę oba kluby podpisały. Wtedy może ktoś Ci uwierzy. Nawet dziecko rozume ,że greką trzeba płackić. Dla nich normalnie to z całym szacunkiem nie jest żaden partner i wizarunkowo i marketingowo.

  12. Siarkowiec Odpowiedz

    17 lipca 2019 at 09:07

    Po prostu w Stali rzadzą rozsadni ludzie sami mowią że nie mozna wydawać kasy jak Widzew tylko ją inwestować w końcu obok prezesa doradza mu Dariusz Marzec wieloletni dyrektor ekstraklasy oraz Legii

    • 9. Odpowiedz

      17 lipca 2019 at 09:31

      A ty nie podszywaj się pod kibica Siarki pławioku, bo odmienną orientacją czuć na kilometry światłowodu.

  13. miro Odpowiedz

    17 lipca 2019 at 09:41

    Podobno pierwsze mecze ligowe w TBG w niedziele.

  14. krejzol Odpowiedz

    17 lipca 2019 at 11:58

    dajcie im kolejną bańkę najlepiej.a i tak sportowo dalej będzie mizeria i głód.

  15. Zniesmaczony Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 11:06

    Podsumowując Zarząd planuje pokryć istniejąca stratę przychodami w roku 2019, w
    szczególności opierając się na:
    - dotacji z Gminy Stalowa Wola w wysokości 1 000 000,00 zł
    - przychodach z tytułu umów reklamowych ok. 900 000,00 zł
    - przychody z tytułu sprzedaży biletów i karnetów po uruchomieniu nowego stadionu ok.
    400 000,00 zł
    - wpływy z PZPN dotyczące zakładów bukmacherskich ok. 70 000,00 zł
    - przychody z tytułu udziału w Pro Junior System ok. 200 000,00 zł t tak maja wygladac przychody Stali Stalowa Wola w rundzie jesiennej 2019 na podstawie sprawozdania za poprzedni sezon

    • Zrozum Odpowiedz

      23 lipca 2019 at 12:51

      Nikogo tu nie interesuje ten wykorzystywany przez psy klub.

    • Normalnie Odpowiedz

      24 lipca 2019 at 11:32

      Szok, to już na zawsze zmieniło oblicze futbolu.