Zespoły ze Stalowej Woli i Kielc triumfują w X edycji Turnieju Barbórkowego (fotoreportaż oraz video HD)

W X jubileuszowym Ogólnopolskim Barbórkowym Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn zwycięstwa odniosły: w kategorii kobiet – SPS Construcion Kielce, w kategorii mężczyzn – WP Transfer Stalowa Wola. Zawody rozegrane zostały w ubiegły weekend w Tarnobrzegu.

Dziewczyny z SPS Construcion Kielce wygrały wszystkie swoje mecze w grupie kobiet (5) i z czternastoma punktami na koncie, zakończyły zmagania siatkarek w hali ZSP nr 1 w Tarnobrzegu.

Najlepsi wśród panów, okazali się zawodnicy WP Transfer Stalowa Wola, którzy w finale pokonali zespół MOSiR Sandomierz 2:1 (21-25, 25-19,15-12).

Gospodynie turnieju TSSPS Tarnobrzeg zajęły 3 miejsce. Panowie spisali się nieco gorzej, drużyny TSSPS Tarnobrzeg II i TSSPS Tarnobrzeg I sklasyfikowane zostały kolejno na 7 i 8 miejscu.