XIX Przegląd Talentów z „Kopernika” (fotoreportaż oraz video HD)

– To są naprawdę fantastyczne dzieciaki, które mają w sobie niezwykły potencjał, tylko trzeba to uruchomić – mówi o wykonawcach dyrektor tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego, Dariusz Bożek. Koncert miał miejsce w Tarnobrzeskim Domu Kultury, w poniedziałek, 21 marca.

Impreza odbyła się w ramach Dni Otwartych tarnobrzeskiego Liceum. Oprócz koncertu galowego Przeglądu Talentów, licealiści zaprezentowali się również dla swych młodszych kolegów, z gimnazjów. Koncert miał ułatwić im decyzję, dotyczącą wyboru szkoły średniej.

– Jesteśmy najlepsi, i powodujemy to, że młody człowiek u nas po pierwsze się uczy, po drugie stara się dobrze czuć, po trzecie, może się pochwalić tym, co ma najlepszego do zaoferowania m.in. na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury – tymi słowami dyrektor placówki zachęca niezdecydowanych do wyboru Liceum.

Do XIX edycji Przeglądu Talentów zgłosiło się ok. 900 uczniów Liceum. – Z powodu dużej liczby chętnych musimy robić eliminacje. Staramy się, żeby podczas koncertu było wesoło, dlatego stawiamy na scenki kabaretowe, występy zespołów i solistów – tłumaczy dyr. Bożek.

– Szkoła stara się zapewnić wiele płaszczyzn rozwoju dziecka. Na dobrą sprawę wiadomo, uczeń przychodząc do szkoły ma się uczyć, ale nie możemy zapominać o tym, ze Ci ludzie to są naprawdę fantastyczne dzieciaki, które mają w sobie niezwykły potencjał, tylko trzeba to uruchomić. Ten koncert, już XIX, jest takim rozbudzeniem ich talentów, i oby tak trwało do końca świata – dodaje.

Foto& video: Piotr Morawski
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cartman
13 lat temu

Takie „Mam Talent” w tarnobrzeskim wykonaniu, jestem mile zaskoczony dobrym poziomem wykonawców.

Kotlet
13 lat temu

Taki przegląd szkolnych talentów trzeba zorganizować dla całego miasta a koncert finałowy na hali OSiR, to była by dobra promująca miasto i szkoły impreza i szansa na pokazanie się młodzieży.

Po tym co widziałem w poniedziałek to o dobry poziom imprezy jestem spokojny. Chyba inne szkoły w Tbg mają się czym pochwalić.

Grzesiek_ZSP2
13 lat temu
Reply to  Kotlet

Dobry pomysł.

Zenon
13 lat temu

Bardzo fachowa i rzetelna relacja w imprezy, która po raz kolejny udała się.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content