Bartosz Głowacki na tle płonącej piłki do koszykówki – nowe logo tarnobrzeskiego klubu

Nowe logo KKS SIARKA JEZIORO TARNOBRZEG S.A. zostało opracowane przez zarząd klubu oraz wykonawcę, tarnobrzeskiego grafika Grzegorza Wójcika. – Umiejscowienie na logo postaci Bartosza Głowackiego jest oczywistym nawiązaniem do Tarnobrzega – wyjaśnia dla NW24 kierownik klubu, Bogusław Jarek.

Według Bogusława Jarka wybór postaci Bartosza Głowackiego był prosty. – Nie chcieliśmy po raz kolejny umieszczać w logo herbu Tarnobrzega, chcieliśmy wprowadzić coś nowego. Choć Bartosz Głowacki nie był bezpośrednio związany z Tarnobrzegiem, to jego pomnik, jest znany i rozpoznawany przez każdego mieszkańca naszego miasta –tłumaczy dla NW24 – Propozycji było kilka, ta wydała nam się najlepsza – dodał.

Przy okazji kierownik ucina wszelkie plotki dotyczące pozyskania licencji na grę tarnobrzeskiej drużyny w Tauron Basket Lidze. – Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego było wystawione na klub z jego „starą nazwą”, czyli ASK Siarka Tarnobrzeg. Odwołanie w tej sprawie już wysłaliśmy, komisja ma 7 dni na odpowiedź – tłumaczy.

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
10 lat temu

Siarka Jezioro Tarnobrzeg, dobre 🙂 Logo może być, coś sie na nim dzieje.

obserwator
10 lat temu

Dziwię się, że na armacie nie siedzi Mastalerz, w końcu miasto jest głównym sponsorem klubu

dominika
10 lat temu

kosa,”siarkowy” kolor „płonacej?” piłki, armata , jezioro , chłop,………nie cierpię narzekać , ale coś za dużo się tu dzieje.Gubię się i nie wiem komu,czemu kibicować!

Mefisto
10 lat temu

po „H” ten wyraz „Siarka” w nazwie ?
nie wystarczy samo KKS Tarnobrzeg ?

baal
10 lat temu

Mefisto- uwielbiam Cię ty złośniku!

kibic
10 lat temu

Dla mnie pomysł z umieszczeniem postaci Bartosza jest poroniony, kto w Polsce ma niby kojarzyć Tarnobrzeg z tym chłopem? Logo przecież ma promować na zewnątrz a nie wewnątrz

I jeszcze ta piłka, jak w Los Angeles

Długo to oni nie debatowali, zerżnęli wzór, i jeszcze wtrącili pomnik, żenada

Dagorian
10 lat temu

Co sezon będzie pewnie nowy 😀 Piłka płonąca, Głowacki z armatą i to S.A. w nazwie, jeszcze kupy na środku brakuje. Skoro ten klub Siarką nie jest już od dawna to po kiego trzymać to słowo w nazwie ? Już Jezioro Tarnobrzeg było zrobić

akuku
10 lat temu

Jak zwykle narzekają. Może być, w porównaniu z poprzednim duży krok naprzód.

Jezioran
10 lat temu

Tak sobie myślę, że dobrym pomysłem byłoby ogłoszenie konkursu przez klub na nowe logo, na nagrody można było przeznaczyć jakiś karnecik na całą rundę lub $$$. Miasto tak zrobiło gdy potrzebowało logo na Dni Tarnobrzega. Gdy pojawia się coś nowego nigdy wszystkich sie nie zadowoli. Jak dla mnie to kolory za blade, wzór nie powala na kolana ale ujdzie.

kibic
10 lat temu

A w czym przeszkadzało poprzednie logo? była piłka, był herb, wszystko było wiadomo. Teraz, jeśli w ogóle kogoś spoza TBG to zainteresuje, to będzie dochodził co to za facet, co to za armata, a jak już się dowie, że to Głowacki- chłop z podkrakowskiej wsi to dopiero zrobi karpia:-)

Soldier
10 lat temu

Nie ma poprzedniego loga bo zmieniłą się nazwa klubu 🙂 A na tamtym logo bylo wielkie ASK. Co do samego loga to może być w porónaniu do poprzedniego 🙂 Tylko narazie nie wiadomo czy zagramy w PLK. Werfikacji podobno nie przeszlismy..

Pozdro

Rakieta
10 lat temu

Nie siej chłopie fermentu, jeśli wierzyć słowom kierownika drużyny to w PLK zagramy, stara nazwa klubu na jednym zaświadczeniu to nie tragedia. Jakoś innego wariantu niż gra naszych jeziorowców w PLK sobie nie wyobrażam.

marti
10 lat temu

Ale najlepsza jest literka”K”, która ma udawać kropkę nad „i”.Przerost formy…- oby nie tyczyło się to drużyny!

Soldier
10 lat temu

Nic nie sieję, ale wiem, że PLK potrafi być konsekwentna, a tu może chodzić nie tylko o złą nazwę. Przecież Pyszniak nie powiedział całej prawdy, ale zobaczymy, trzymam kciuki!

Kibicuje LA Lakers, czyli „jeziorowcom”, teraz również Siarce JEZIORO Tbg. hehe.

szuwartbg
10 lat temu

Mi się podoba 🙂 więc nie narzekajcie tak bo i tak lepszego byście nie zrobili 🙂 a co do tego jeziora to faktycznie troche lipa no ale i tak na trybunach wszyscy będą dopingować siarkowców a nie jeziorowców 😀
kaprys Mastalerza bezcenny :PP
pozdrawiam wszystkich

Zenon
10 lat temu

Sama nazwa Jezioro Tarnobrzeg dla mnie troszkę idiotyczna. Zamiast tej całej autopromocji wyjdzie antypromocja. Rozumiem, że miasto jest głównym sponsorem drużyny, ale żeby taka nazwa…

HAHAHA
10 lat temu

„prezydent zapowiedział min. umieszczenie w nazwie drużyny słowa Jezioro.” – prosze info ze str z siarki .. SIARKI a nie jakiegoś … jeziora O.o!!
Według mnie to bezsens i glupota z tym jeziorem ty tylko 'siara’ ta nazwa jezioro i tyle stara byla dobra a co do loga to po jaka cholere tam głowacki ? a ta plonąca piłka ? poprzednie bylo dobre nigdy nie uzyskacie ideału ale jak cos jest dobre to po co to zmieniac. glowa boli od tych zmian w tym klubie po za tym jak nie bedziemy w tbl to tylko przez pana który wedłóg ~obserwatora~powinien siedziec na armacie bo on dal kase ale za zmiane nazwy. to znaczy ze chodzi mu tylko o swoj wizerunek a nie klub miasto czy ta cudowna gre .

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content