03.04 (wtorek) Dzień otwarty” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnobrzegu informuje, że w dniu 3 kwietnia 2012 roku (wtorek) w godz. od 9.00 do 14.00 odbędzie się w naszej szkole Dzień Otwarty, na który serdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z nauczycielami.

Odwiedzający naszą szkołę będą mogli zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą edukacyjną na rok szkolny 2012/2013, porozmawiać z uczniami i nauczycielami szkoły oraz wziąć udział w ciekawych prezentacjach i zajęciach. Wszystkich gości zapraszamy również do degustacji pysznych potraw przygotowanych przez uczniów i nauczycieli.

Więcej na www.zsp1.tarnobrzeg.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content