Tarnobrzeg: Potrzebni wolontariusze do pomocy w porządkowaniu schroniska w Machowie

O pomoc w wiosennych porządkach w schronisku w Machowie prosi Stowarzyszenie „Chrońmy zwierzęta”, opiekujące się bezdomnymi psiakami. Ze względu na charakter planowanych prac, apel kierowany jest to przede wszystkim do mężczyzn.

„Szanowni przyjaciele Machowa…..pilnie potrzebujemy pomocy przy porządkowaniu naszego schroniska…. może ktoś ma czas i chciałby pomóc nam przy pracach typowo męskich…. trochę dźwigania….trochę targania.. trochę grabienia…. same niestety nie dajemy rady. Z góry dziękujemy…. – apeluje stowarzyszenie „Chrońmy zwierzęta”.

Każdy kto zechce pomóc w pracach, proszony jest o kontakt telefoniczny pod nr. 728473969.

1% DLA SCHRONISKA

Funkcjonowaniu schroniska można również pomóc, przekazując na ten cel 1% podatku, przy rozliczeniu z Urzędem Skarbowym. – Dzięki Waszej pomocy opieka nad sporą gromadką czworonożnych, będzie łatwiejsza…. Liczymy na Was!!!! – zachęcają pracownicy schroniska.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x
Przejdź do treści