Najlepsi piłkarze Siarki wyróżnieni. Daniel Koczon dołączył do klubu „100” (fotoreportaż oraz video HD)

Daniel Koczon dołączył do klubu „100” Siarki Tarnobrzeg. Pamiątkową koszulkę były pomocnik naszego klubu otrzymał podczas dzisiejszych uroczystości jubileuszowym.

W barwach tarnobrzeskiego klubu Daniel Koczon rozegrał 102 spotkania. – Chciałbym żeby mnie tutaj zapamiętano jako dobrego zawodnika – mówił w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Daniel, obecnie reprezentujący barwy III – ligowej Stali Rzeszów.

Po raz pierwszy przyznano wyróżnienia dla najlepszych zawodników Siarki w rundzie jesiennej. Tytuł najlepszego bramkarza trafił do Karola Dybowskiego. – Ta nagroda to dla mnie duże wyróżnienie, cieszę się, że moja gra jest doceniona i zauważona – komentował Karol.

Za najlepszego pomocnika uznano Mateusza Czyżyckiego, najlepszym napastnikiem został zaś Krzysztof Ropski. Z kolei tytuł najlepszego obrońcy trafił do Konrada Stępnia. – Nie spodziewałem się tego wyróżnienia, ale chętnie postawię ten pucharek obok innych na półce. Będę to miło wspominał – mówił Konrad.

Za najlepszego trenera grup młodzieżowych uznano Pawła Krzemińskiego, przyznano również wyróżnienie za najładniejszą bramkę w rundzie. Trafiło ono do Mateusza Brozia, za gola zdobytego w meczu w Krakowie z miejscową Garbarnią.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
3 lat temu

w ostatnich 2 sezonach Siarka rozegrala 56 meczow oficjalnych, Dybowski bronil we wszystkich 56, w takim razie ta nagroda to super wyroznienie, szkoda ze nie powiedzial jeszcze, ze to dla niego zaskoczenie ten wybor 🙂

Dorian
3 lat temu

Mateusz Czyżycki wygląda jak młodszy brat Lewandowskiego

kibic
3 lat temu

czy z tej okazji nie należało każdego zawodnika który ugrał 100 spotkań chociażby zaprosić na Akademie? są jednak równi i równiejsi a Siarka to 60 lat a nie ostatnie 5 chociaż tak to wygląda patrząc na całe towarzystwo…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x