O Jeziorze Tarnobrzeskim w magazynie „Kwartet” w TVP Regionalna

Reporterzy magazynu „Kwartet” gościli w Tarnobrzegu. Dziennikarzy TVP Rzeszów interesują atrakcje turystyczne, zabytki, regionalne ciekawostki, oryginalni artyści i rzemieślnicy. We wrześniowej edycji programu telewidzowie obejrzą materiał poświęcony atrakcjom, które czekają na turystów odwiedzających Jezioro Tarnobrzeskie.

„Kwartet” to magazyn krajów Czwórki Wyszehradzkiej czyli Węgier, Słowacji, Czech i Polski. Program ukazuje się od 19 lat i został wyróżniony specjalną nagrodą ministrów kultury Czwórki Wyszehradzkiej. Dziennikarze zdecydowali się odwiedzić Tarnobrzeg i zaprezentować telewidzom Jezioro Tarnobrzeskie, bo to miejsce niezwykle urokliwe, który warto promować i pokazać naszym sąsiadom.

– Jezioro Tarnobrzeskie to prawie 500 hektarów wody. To jedno z najczystszych jezior w kraju. Mocne wrażenia gwarantuje najdłuższa w kraju tyrolka – zjazd linowy o 520 metrach długości. Nad Jeziorem Tarnobrzeskim działa stanica wodniacka, kompleks wypoczynkowy – Marina Tarnobrzeg. Jest tu także tymczasowa baza nurkowa. To wszystko pokazaliśmy dziennikarzom magazynu „Kwartet” – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek. I dodaje, że od czasu otwarcia akwenu, infrastruktura wokół jeziora z każdym rokiem jest systematycznie uzupełniana.

Program „Kwartet” emitowany jest w całej Polsce. Ukazuje się raz w miesiącu w TVP Regionalna. Emisja programu promującego Jezioro Tarnobrzeskie planowana jest na wrzesień 2019 r.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kaczkadan
2 lat temu

Weź się człowieku do roboty i zadbaj o miasto, a nie będziesz non stop błyszczał przed obiektywem!

obywatel
2 lat temu
Reply to  kaczkadan

O robocie tego Pana to tylko pomarzyć mieszkańcy miasta
– lans jest najważniejszy.

Ala
2 lat temu

O jakich atrakcjach może być mowa ? Woda i śmierdzące tojtoje a jeszcze blaszane budy z piwem

Pracownik
2 lat temu

Belfer cieniutki, młodzież nawet na lekcje zeszytów nie przynosiła, a prezydent to już całkiem totalne zero do temperatury absolutnej.

Malwa
2 lat temu
Reply to  Pracownik

Ale słodziutki uśmiech miał za to od ucha do ucha i wyborcy się dali złapać.

Chudy
2 lat temu

Widzę w komentarzach,że żal dupę ściska. Gość nawet rok nie jest prezydentem a odpowiada za wszystkie plagi tego miasta. Panie Darku wreszcie kultura i wysoki poziom bez agresji i nawalanki na poprzedników, tak trzymać! I powoli robić wszystko dla dobra naszego miasta!

Tutturu
2 lat temu
Reply to  Chudy

Daj spokój, kubasek.

maniek
2 lat temu

Lans, lans, lans i nic poza tym. Oczywiście, opłaceni klakierzy mogą próbować zaklinać rzeczywistość, ale jej nie zmienią.

Prezydent jest lanserem, leniem i nieudacznikiem.

Sama kultura osobista nic nie da, gdy chęci brak, gdy umiejętności zarządzania brak, gdy kontaktów w Rzeszowie i Warszawie brak, gdy jakiegokolwiek poparcia politycznego brak.

Poprzedni prezydenci mieli rozliczne wady, ale ten nie ma żadnych zalet.

Chudy
2 lat temu

Trzeba było wybrać kogoś z PiS, było by zawsze z górki. Ale jak mówi stare przysłowie pszczół „przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyliśmy radziecki, przeszyliśmy platformerski to i pisowski przeżyjemy” Głowa do góry!!

Oj
2 lat temu

A zwiedzili szalet miejski? Najwiekszą chlubę tego miasa?

tentgo
2 lat temu

We wrześniu jezioro pokażą hura chyba morsom

Justa
2 lat temu

Łaaał, panie prezydencie! Cóż za sukces! Będzie co na radzie miasta obwieścić!

Pupil
2 lat temu

To może panie Darku trzeba było ściankę pokazać. Fakt, nie skończona ale zawsze coś. Kiedyś się ją skończy..lub zburzy. Za 12 tysi nawijać ludziom makaron na uszy – to jest robota. Oj tarnobrzeżanie!!! Kiedy wy ku..a otworzycie oczy???
Lucek!!!! My chcemy do Stalowej!!! Może powiększysz terytorium!!!

Zbyszek
2 lat temu

Czy w tym mieście/ że zażatruje w tym miejscu/ jest jakiś normalny gość , który wie co znaczy Jezioro.? Bo to to jest „tzw Sadzawa” albo kanał odpływowy tej świńskiej rzeki ……………….Wisły?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content