Znają receptę na miłość. 23 pary z Tarnobrzega odebrało medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” (fotoreportaż oraz video HD)

Miłość, wyrozumiałość, przebaczenie, wsparcie i niezliczone kompromisy – te niełatwe do realizacji zadania zapewniły trwałość niejednemu już małżeństwu. Wczoraj 23 pary z Tarnobrzega otrzymało medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Każda z nich może pochwalić się przynajmniej 50-letnim stażem.

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest cywilnym odznaczeniem państwowym przyznawanym przez prezydenta RP na wniosek wojewodów. Wyróżnienie to otrzymują pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. Medal to odznaka w kształcie sześciopromiennej, srebrzonej gwiazdy z ornamentowanymi promieniami łączącymi jej ramiona. Na awersie na okrągłej tarczy pokrytej różową emalią umieszczone są dwie srebrzone róże. Na odwrotnej stronie umieszczony jest monogram RP z napisem: „za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Medale parom wręczył prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Głodny i spragniony Hejtu !!!!
1 rok temu

HALLO Redakcja – kiedy nadacie jakiś temat o nieprawidłowościach ? Forumowicze już czekają z hejtem i mową nienawiści. Palce u dłoni w pogotowiu klawiatura oczekuje klikania.
Napewno coś im nie wyszło, a jak wyszło ze wystarczy zapytać czyim kosztem i już można hejtować.

Mar
1 rok temu

Podejdź lepiej na Kościuszki 32 na piętro i poproś, żeby ktoś się zajął np. tymi kratkami obluzowanymi na chodnikach na Dominikańskiej. Poza tym przeczytaj sobie kto podpisał legitymacje
http://nadwisla24.pl/wp-content/gallery/zlote-gody/1402img_5475.jpg .

do Mar
1 rok temu
Reply to  Mar

Mar Ty masz jakąs opsesje na punkcie władzy ?
Święta idą choinkę już kupiłeś ?.
Może ugotował byś jakąś smaczną potrawę, jeżeli masz żonę to może zrobił byś jej jakis prezent ?
Odpocznij bo oczy czerwienią z nienawiści Ci zajdą 🙁

Mar
1 rok temu
Reply to  do Mar

Po pierwsze nie ja zacząłem, tylko osoba dyskredytująca osoby piszące komentarze na NW24, nota bene w sposób głupi, bo niektórzy przecież bronią władzy i potępiają rzekomy hejt, więc wrzucenie ich do jednego worka z osobami krytykującymi władzę nie świadczy o zbytniej inteligencji. Po drugie obluzowane kratki na chodnikach na Dominikańskiej i różne inne usterki to fakty, a fakty są obiektywne, ani życzliwe ani nienawistne. Po trzecie wara od mojej rodziny, zajmij się swoją.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content