Horror przy al. Niepodległości. Siarka Tarnobrzeg – KKS Kalisz 1:2 (fotoreportaż oraz video HD)

Ostatnia minuta doliczonego czasu gry zdecydowała o przegranej Siarki z KKS 1925 Kalisz 1:2, w meczu 14. kolejki II ligi. Wcześniej Siarkowcom udało się zdobyć gola na 1:1, mimo iż goście grali z przewagą dwóch zawodników.

SIARKA TARNOBRZEG – KKS 1925 KALISZ 1:2 (0:1)

0:1 – Łukasz KENDZIA 8′
1:1 – Marcin STEFANIK 80′
1:2 Jakub WILCZYŃSKI 90+6

SIARKA: 23. Piotr Pietryga – 16. Wojciech Bieniarz, 37. Michał Bierzało, 11. Marcin Stefanik – 97. Piotr Kwaśniewski, 6. Marcel Tyl (46, 28. Kamil Adamek), 10. Lukáš Hrnčiar (46, 25. Szymon Kaliniec), 8. Iván Agudo (46, 2. Paweł Mróz), 7. Oleksandr Yatsenko (70, 1. Jakub Jędrychowski), 20. Bartosz Sulkowski (46, 18. Piotr Cichocki) – 5. Szymon Lewicki

KKS 1925: 1. Maciej Krakowiak – 17. Jakub Głaz (60, 16. Bartłomiej Putno), 42. Wiktor Smoliński, 3. Mateusz Gawlik, 26. Filip Kendzia, 77. Daniel Kamiński (69, 19. Piotr Zmorzyński) – 71. Kamil Koczy (60, 6. Kasjan Lipkowski), 11. Michał Borecki, 23. Adrian Łuszkiewicz, 10. Néstor Gordillo (89, 14. Bartosz Gęsior) – 9. Piotr Giel (69, 38. Jakub Wilczyński)

żółte kartki: Lewicki, Agudo, Cichocki, Bieniarz, Jędrychowski – Giel, Smoliński, Wilczyński, Łuszkiewicz, Kendzia
czerwone kartki: Szymon Lewicki (20. minuta, Siarka, za drugą żółtą), Piotr Pietryga (65. minuta, Siarka, za faul taktyczny)

sędziował: Robert Marciniak (Kraków).

W 45. minucie Piotr Giel (KKS 1925) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Pietryga obronił)

W ramach 15 kolejki Siarka zmierzy się z Pogonią w Siedlcach, w sobotę 15 października br. Mecz rozpocznie się o godz.15

1 rok temu

sędzia dobrze sedziował za takie faule sa kartki siara do brutale grac sie im nie chce to kopia , a jak sedzie pomagały dawały karne za nic były kupowane to tego nikt nie widział na zawodnikw zganiac a nie na sędziego

1 rok temu

A które kluczowe dla wyniku decyzje były złe? Proszę podać, dzięki.

Maniok
1 rok temu
Reply to  lol

2x czerwona plus żółte z kapelusza, karny

Kierownik
1 rok temu

Piękna mizeria. Lewicki co doi podatnika Tarnobrzega na 15 tyś miesięcznie załatwia drużynę już w 1 połowie. Im tylko na kasie zależy a w Tarnobrzeg mają wyjebane.

1 rok temu

poczytajcie jaką piękną kariere robi sędzia robert marciniak wielokrotnie odsuwany od prowadzenia meczy i karany przez pzpn

Nic z tego nie mam
1 rok temu

Z tego kopania piłeczki, bez względu czy to reprezentacja Polski czy lokalne drużyny, to ja nic nie mam.

Szczupak
1 rok temu

W tym miescie innej rozrywki nie ma ale mam nadzieje że powstanie to kasyno to będzie gdzie miło spędzić czas

1 rok temu

wszyscy sa do wypierdzielenia i znów bez kibiców na wed młynku nie ma same dzieciaki ani oprawy ani dopingu nie potrafia zrobic oni i siarkomani haha co to maja na sobie za smieszne kolorowe nie wiadomo co

daro
1 rok temu
Reply to  gośc

Mały cwelu z pława na wed?Jutro pała z polskiego

ks t
1 rok temu

i dobrze że przegrali ile sie im będzie udawac na farcie , dziady grac nie potrafia kopacze piłkarzyki juz dawno nie ma na co patrzec ani komu kibicowac najsłąbrza drużyna w lidze nie nadaj,a sie i tak spadek będzie następne maecze tez przegrane

daro
1 rok temu
Reply to  ks t

cwelu z pława do spania jutro rano do szkoły

b&b
1 rok temu

Każdy kto był na meczu mógł docenić zaangażowanie piłkarzy w grę w 9 osobowym składzie. Świetnie się oglądało tak walczących chłopaków. Panowie głowa do góry i Walka o każdy metr boiska i będzie dobrze. A sędzia szkoda słów. Walka walka walka tarnobrzeska Siarka!!!

daro
1 rok temu
Reply to  b&b

chlopaki dali z siebie wszystko mimo powaznego osłabienia strzelili bramke,brakło troche szczęścia,nic sie nie stało trzeba powalczyc o 3pkt w siedlcach

baranaba
1 rok temu

RADNY PARTYKA ZNOWU MA CIEPLA POSADKE W SP10 ZROBILI DLA NIEGO STANOWISKO NAUCZYCIELA DORADZTWA ZAWODOWEGO I GABINECIK SIEDZI I PIERDZI W STOLEK I PENSYJKA LECI