Policyjni wodniacy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu podsumowali letnie miesiące swoich działań nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Było bezpiecznie, nikt nie utonął.
Podczas wakacji w najbardziej upalne dni, nad Jeziorem Tarnobrzeskim wypoczywało blisko 40 tysięcy osób.
Od rozpoczęcia sezonu letniego, policyjnych wodniaków w podejmowanych przedsięwzięciach wspierali: państwowa straż rybacka, WOPR oraz strażnicy miejscy.
Mundurowi przeprowadzili nad Jeziorem Tarnobrzeskim 75 interwencji na wodzie, wylegitymowali 132 osoby, przeprowadzili jedną akcję ratunkową, skontrolowali 48 obiektów pływających.
78 osób, które usiadły za sterami jednostek pływających zostało poddanych kontroli na stan trzeźwości. Za pływanie obiektem w stanie nietrzeźwości 18 osób zostało ukaranych mandatami.
Oprócz codziennych zadań wodniacy udzielali pomocy jednostkom pływającym. Kontrolowali rejony zagrożone kłusownictwem. Funkcjonariusze we współpracy z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przeprowadzili akcję plenerową pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.
W sezonie letnim nad Jeziorem Tarnobrzeskim było bezpiecznie, nikt nie utonął i nikt nie został ranny.
foto&źródło: Policja
A kiedy magistrat podsumuje sezon nad jeziorem? Ile tym razem trzeba było dołożyć z naszych podatków, żeby okoliczni ,,turyści” mogli napić się harnasia z biedronki nad tą zalaną kopalnią?
Sezon
Jeszcz się nie skończył.Oplaty wjazdowe obowiązują do końca września i dopiero wówczas można z grubsza podsumować sezon nad jeziorem.Nie wiem dlaczego nasza Policja iuż podsumowuje sezon skoro jeszcze on trwa i wiele może się wydarzyć by tytuł tego artykuły przestał być aktualny.
Mnie się tam nikt nie czepio. Bierę sobie plecak harnasiów i cyk rowerkiem z Jadachów podjeżdżam nad bajorko pomoczyć buły. Harnasie wypije, puszki na mój koszt wywiezieta, przegryzę kanapko z jajkiem albo grilla jednorazowego sobie odpalę do muzyczki z telefonu i gra gitara. Pozdrawiam panów policjantów, wielkie dzięki za ich służbę. Nie zwracajcie uwagi jak po harnasiu sobie materacem wypłynę pod komin. Ja bym sobie jeszcze życzył żeby prezydent z radnymi więcej zainwestowali w jezioro. Chodzi o to żeby wszystko było bezpłatne bo 40 zl za rowerek to ja nie będę płacił. Napiszcie jakiś wniosek do unii europejskiej, weźcie kredyt i zróbcie coś dla ludzi wreszcie.
>Ja bym sobie jeszcze życzył żeby prezydent z radnymi więcej zainwestowali w jezioro.”
Ja mam życzenie, aby skończył się wreszcie remont ul. Kochanowskiego i Moniuszki.
Czy do końca tego roku si.ę zakończy??????????????????????????????????????
zaraz się skończy pewnie bo droga już wyasfaltowana.
wracałem z gierki na orliku wieczorem i widziałem na własne oczy.
wcześniej widziałem,że na Kazimierza Wielkiego też już raczej bliżej końca niż dalej.
podobnie Kwiatkowskiego przy targowisku.
nie wiem jak tam w sercu Serbinowa bliskim mojemu sercu z racji tego,że przez prawie 20 lat tam mieszkałem i uczęszczałem do szkoły numer 10.
Ten wpis trzeba wydrukować, oprawić w ramkę i niech sobie Bożek nad łóżkiem powiesi. Będzie miał na oczach te swoje najważniejsze „inwestycje dla miasta”.
pogoda jeszcze sprzyja by i sami Tarnobrzeżanie nacieszyli się zalaną kopalnią.
i póki ciepło można wskoczyć do wody a i zagrać w siatkówkę plażową.
dla samego spaceru czy okrążenia na rowerze warto.
No 75 interwencji to średnio mniej niż jedna dziennie chyba . Ile kosztuje utrzymanie tej Policji nas podatników. Te 18 mandatów Myślę ,że te 100 to z kosztów, które i tak nie wpływają do kasy miasta
Pytam , ponieważ to chyba miasto płaci za utrzymanie tego posterunku nad zalewem
To zależy ile jest ,,warte,, dla ciebie jedno życie ludzkie… (więcej niż jeden mandat to ?…..)
Acha , czyli jak nikt nie utonął , to praca dobrze wykonana ? Chyba nie widziałeś co się wyprawia nad zalewem.
,,chyba…. ,,szkoda ,,stukać,, do ciebie
Monsieur Alf.O.N.S
Dla władz miasta i województwa życie mieszkańców Tarnobrzega jest nic nie warte skoro oddział wewnętrzny w Szpitalu Wojewódzkim w Tarnobrzegu zamknięty już dwa lata !!!
Poklep zdrowaśki coby innych oddziałów nie zamknięto.
Dobrze, że są bo każde uratowane życie nie ma ceny panie Alfie. I podziękowanie, za dobrą robotę się należy. Oby zawsze tak było. Tarnobrzeg ma być bezpiecznym dla wszystkich. Tarnobrzeg to miasto otwarte.
Chodź częściej koło kostnicy i na cmentarz to się przekonasz jak działa pilotażowy program EUTANAZJA PLUS wprowadzony przez marszałka i władze Tarnobrzega. Kiedy była w szpitalu interna to każdego tam leczono nawet pijaczków. Umyto, ubrano, zrobiono badania, dano leki i w ten sposób przedłużono życie wielu osobom. Teraz ludzie padają jak za kowidu. Chyba nawet rodzinni nie kierują tylu ludzi do szpitala co wcześniej bo kto niby ma się niby zaopiekować. Nowa Dęba i Stalow Wola mają swoich mieszkańców o których dbają.
Prezydent Bożek wraz ze swoimi przydupasami jak 'raf.’ i 'Tarnobrzeg miasto me’ dbają o zalw i milicjantów tam się relaksujących.
Policjanci zakonczyli ,teraz czas na straz miejską,cba , cbsp i abw. Apropos… bylem kilka razy , widok radiowozu policyjnego lub strazy miejskiej srednio co 5 minut. Jestem ciekawy czy obligatoryjne badanie trzezwosci przy wjezdzie nie dezorientowalo kierowcow i nie bylo przyczyną kilku wypadków?
A jsk było to wina oczywiście policji Janie ?
czy sie zakończył? Czy ratownicy nad jeziorem urzędują, czy zakończyli prace? toalety są otwarte, więc jak w końcu jest?