Siarka Tarnobrzeg zremisowała na własnym stadionie z Avią Świdnik 2:2 (0:0), w meczu 13. kolejki grupy IV III ligi. Choć podopieczni trenera Majaka przez ponad godzinę grali w osłabieniu, pokazali charakter i byli bliscy sięgnięcia po komplet punktów.
Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, ale dużo działo się na boisku – szczególnie od 27. minuty, kiedy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Konrad Misztal. Siarka musiała radzić sobie w dziesięciu do końca meczu.
Po przerwie emocji nie brakowało. W 56. minucie prowadzenie gościom dał Michał Zuber, ale tarnobrzeżanie odpowiedzieli z ogromną determinacją. W 65. minucie wyrównał Stanisław Neczyporenko, a dziewięć minut później Bruno Wacławek wyprowadził Siarkę na prowadzenie.
Gdy wydawało się, że gospodarze dowiozą zwycięstwo, pech dopadł bramkarza Siarki, w 81. minucie Jakub Raciniewski zaliczył samobójcze trafienie po niefortunnej interwencji.
Remis sprawił, że Avia Świdnik awansowała na pozycję lidera III ligi, mając 26 punktów – tyle samo co KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Wiślanie Skawina. Siarka Tarnobrzeg z dorobkiem 21 punktów zajmuje szóste miejsce, a jej dobra seria trwa – zespół nie przegrał od czterech kolejek.
Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik 2:2 (0:0)
0:1 Michał Zuber 56′
1:1 Stanisław Neczyporenko 65′
2:1 Bruno Wacławek 74′
2:2 Jakub Raciniewski 81′ (s)
W 14 kolejce Siarka podejmie Stal Kraśnik, w sobotę 25 października br.
video: Piotr Morawski



Ten bramkarz już nam tyle punktów pogubił, że szok. Jest spory niedosyt, bo można było tych pseudo faworytów ligi walnąć i to w 10. Ktokolwiek awansuje leci od razu z hukiem, to jest wyścig paralityków nie liga.
Dokładnie. Dawać Zocha na bramkę
Raczej awansu nie będzie bo klub nie ma kasy na ligę centralna a za pro junior są bonusy pieniężne oni dobrze wiedzą ci robią i ta lokata w 5 piance jest i tak wysoka
To prawda, co z tego, że Zoch o klasę lepszy jak już nie jest młodzieżowcem, ten obecny nie gwarantuje dobrej obrony bo świetne interwencje przeplata z babolami.
Najważniejsze ,że drużyna Siarki walczy w każdym meczu do końca
nawet w 10-tkę
Nasz bramkarz chyba 3 błąd juniorski w tej rundzie ….a już było dobrze , ale mokra piłka i niestety się przydarzyło . Głowa do góry .
Dobrze że chłopcy zamurowali bramkę bo prawdopodobnie skończyło by się to porażką
Nowy kanał na facebooku o drogach ️ i kolei ️ związanych z Tarnobrzegiem.
Wbijajcie i zaobserwujcie.
Strona w rozwoju…
udało sie jak zawsze szczescie fart a nic niue graja nie pokazuja cienkie sa nic nie walczą i tak trzecia liga na długie sezony i wystarczy a mieli walczyc o utrzymanie a tu cud