Trzy medale Igora Majewskiego na Letnich Mistrzostwach Polski 14-latków

Rewelacyjnie spisał się Igor Majewski zawodnik UKS Delfin Tarnobrzeg (absolwent SP 3) na Letnich Mistrzostwach Polski 14-latków, które odbyły się w minionym tygodniu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Start w zawodach 14-latek zakończył z trzema medalami.

W zawodach startowało około 500 zawodników i zawodniczek z 169 klubów z całej Polski. W klasyfikacji medalowej UKS Delfin zajął 15 miejsce. Igor Majewski na Mistrzostwach Polski 14-latków zdobył 3 medale. Srebrny medal na dystansie 400 m stylem dowolnym z czasem 4:17,33, srebrny medal na dystansie 1500 m stylem dowolnym z czasem 17:10,70 oraz brązowy medal na dystansie 800 m stylem dowolnym z czasem 9:05,44. W klasyfikacji „najlepszy zawodnik zawodów” Igor uplasował się na 6 miejscu.

Osiągnięte przez Igora wyniki to efekt ciężkiej wieloletniej pracy zawodnika, trenerów – Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo oraz jego rodziny.

Gratulacje!!! A teraz czas na zasłużony odpoczynek i wakacje.

Wyjazd na zawody został zrealizowany przy pomocy finansowej Urzędu Miasta Tarnobrzega w ramach Projektu „Wspieranie działań o charakterze sportowo-rekreacyjnym”

foto&info: UKS Delfin Tarnobrzeg