9 medali i 3 miejsce w klasyfikacji medalowej UKS Delfin Tarnobrzeg w Ogólnopolskich zawodach „Od Młodzika do Olimpijczyka

Rewelacyjny start zaliczyli zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg (uczniowie SP 3)w Ogólnopolskich zawodach z cyklu „Od Młodzika do Olimpijczyka”, które odbyły się w w miniona sobotę w Warszawie, na 50 metrowej pływalni. Podopieczni trenerów Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo wywalczyli dziewięć medali, co dało im miejsce na podium w klasyfikacji medalowej.

W zawodach brało udział ponad 840 zawodniczek i zawodników z 78 klubów z całej Polski. –  Są to bardzo prestiżowe zawody skupiające najlepszych zawodników. Nasz klub w klasyfikacji medalowej zajął bardzo dobre, jak na taką ilość klubów, 3 miejsce z dorobkiem 9 medali (5 złotych, 3 srebrne, 1 brązowy). UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowali: Urszula Turbak (9 lat), Bartosz Miegoń (9 lat), Kacper Szponder (9 lat), Blanka Krasowska (11 lat), Bartosz Turbak (12 lat) – komentują trenerzy młodych pływaków.

– Serdeczne podziękowanie dla Mai Krasowskiej, która jak zawsze stanęła na wysokości zadania – dodają.