30 medali przywieźli zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg z zawodów z okazji Dni Ziemi Ropczyckiej. 22 podopiecznych trenerów podopieczni trenerów Angeliki Michalik, Janusza Bobuli i Roberta Rybickiego rywalizowało z reprezentantami 15 klubów, między innymi z Brzeska, Strzyżowa, Rzeszowa, Dębicy, Krosna, Ropczyc, Zakopanego, Bochni, Kolbuszowej, Krakowa.
WYNIKI TARNOBRZESKICH PŁYWAKÓW
Łucja Zych
II miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:40,59 srebrny medal
II miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:46,23 srebrny medal
II miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:56,20 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:45,15 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:41,41 srebrny medal
Marta Meksuła
I miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:32,51 złoty medal
I miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:24,06 złoty medal
II miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:26,75 srebrny medal
Weronika Wiatrowska
III miejsce 50 m stylem motylkowym – 0:38,99 brązowy medal
I miejsce 100 m stylem klasycznym -1:36,97 złoty medal
Agnieszka Rębisz
III miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:35,67 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:27,22 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:23,35 srebrny medal
Kamila Skwara
III miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:33,47 brązowy medal
III miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:41,70 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:30,08 srebrny medal
Zuzanna Błażejczak
II miejsce 50 m stylem motylkowym – 0:43,03 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:19,52 srebrny medal
II miejsce 200 m stylem dowolnym – 3:00,01 srebrny medal
Zych Mikołaj
II miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:41,01 srebrny medal
III miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:31,51 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:39,07 srebrny medal
Wojtek Bieniarz
III miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:48,15 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem klasycznym -1:45,23 srebrny medal
Kacper Zbyradowski
III miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:36,00 brązowy medal
III miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:26,03 brązowy medal
Agata Gładysz
III miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:33,53 brązowy medal
IV miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:36,90
IV miejsce 50 m stylem motylkowym – 0:48,95
Oliwia Guściora
III miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:48,45 brązowy medal
V miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:42,30
V miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:48,90
Zuzanna Garbacz
II miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:58,54 srebrny medal
VII miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:43,90
Amelia Ślęczka
III miejsce 50 m stylem klasycznym – 1:00,12 brązowy medal
IV miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:39,66
VII miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:43,90
Anna Jaworek
IV miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:48,35
IV miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:48,73
VI miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:43,51
Hanna Michałeczko
V miejsce 50 m stylem klasycznym – 1:01,55
Eryk Kępa
IV miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:58,92
Krzysztof Urbański
VI miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:46,23
Dawid Moskot
VI miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:45,38
Ponadto klub i szkołę reprezentowali: Bartek Brzozowski, Piotr Szczepan, Oskar Wolak oraz Aleksandra Jakus