Już w sobotę 15 sierpnia tarnobrzeska Siarka o ligowe punkty powalczy z liderem III ligi w grupie 4 – sandomierską Wisłą. Przed podopiecznymi trenera Opalińskiego trudne zadanie, bowiem w minioną środę, rozpędzeni sandomierzanie odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo, tym razem nad zespołem z Lubartowa aż 4:0.
Dzięki świetnej grze zespół z Sandomierza zasłużenie plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli. Komplet punktów na koncie ma również druga w tabeli Wisła Puławy. Siarka zaś jest na miejscu 16, z dorobkiem zaledwie jednego oczka. Mecz z Wisłą rozpocznie się o godz.17. Z kolei w środę 19 sierpnia Siarkowcy rozegrają w Gorzycach spotkanie w ramach II rundy pucharu polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola. Ten mecz również rozpocznie się o godzinie 17.
Dla kibiców którzy nie będą mogli przyjść na stadion, przygotowana została płatna transmisja w internecie.
bedzie live drugiego zespołu z lezanskiem w dniu jutrzejszym?
raczej tak
wiesz co co jest z ta pierwsza druzyna z wisłaka a tera z wisła po 1:0 i ze słabym lubartowem takie wyniki chyba jakies głowy poleca tylko kto bedzie miał tyle odwagia by to zrobic…..
wiecej na nich nie postawie bo jak mi dzis siadzie mecz w lidze mistrzow to przez nich kupon uwaliłem nie wiem czy sie smiac czy płakac….
puchar tez dajesz live z gorzyc czy nie bedzie?
Też planujemy transmisję
po co ? nie da się patrzeć na grę obecnego zespołu Siarki .
Upadek i wstyd , brak umiejętności i ambicji szkoda słów . W Gorzycach też pewno przegrają nasz gwiazdki .
Panie Trenerze Siarki w sumie jest aż 4 /trenerów w 3 ligowym zespole a gra bez pomysłu a miał być nowy projekt …chyba ,że chodziło o spadek do 4 ligi jak tak no to „fajny” projekt .
Odejść z klubu jak najszybciej, bo lepiej nie będzie – wstydu nie macie?
Proponuję apel Dziedzic do dymisji. Wiem że to nierealne. Nikt nie chce być Prezesem bo Prokurator czeka. Co robić może od B klasy zacząć bez pseudo działaczy i pseudo trenerów???
Prezes i trenerka out z Siarki – wstydu nie macie?? Kogo oszukujecie??? Siebie, bo nikt wam już nie wierzy. Wstyd. Odejdźcie dla dobra Siarki.
Kto zwolni prezesa? Przecież to prywatna spółka akcyjna. Miasto nie ma nawet jednej akcji. Tak to maly fiat kiedyś wymyślił. Nota bene ,że zdaje się nadal jeden z udziałowców. A jak mówi prezes spółka jest jednym z największych pracodawców w mieści. Podobno około 100 osób zatrudnia. Myślę ,że miasto daje się szantażować ,bo jak upadną to pusty stadion zostanie i być może bezrobocie wzrośnie. I dlatego w ubiegłym roku dali w dotacjach ok. miliona plus targowica , plus reklama spółek miejskich. Żyć nie umierać.Radni też tak się tym interesują ,że na sesji prezesowi nawet jednego pytania nie zadali ….
Dziedzic out. Widać przez kolejne lata że nie ma pomysłu na klub.
Opaliński out, niestety za wysokie progi dla trenera. Brak pomysłu na grę.
Bramkarz wymyśla tiki takę i klepie z obrońcami, którzy co rusz tracą piłkę. Zamiast wznowić grę wyrzutem czy wykopem.
Jeszcze pierwsza połowa jakoś wyglądała, za to druga to aż zęby bolały. Brak przygotowania kondycyjnego widać jak na dłoni.
Trener i prezes odejdźcie z klubu dla jego dobra!!!!! Odejdźcie!!!