Trzy medale dla IKS JEZIORO Tarnobrzeg w Grand Prix Polski w Zielonej Górze
Tenisiści stołowi IKS JEZIORO Tarnobrzeg osiągnęli znakomite wyniki podczas 2. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w Zielonej Górze, zdobywając złoty i dwa srebrne medale. W...


