Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Znamy pary Pucharu Sandomierskiej Ligi Futsalu

Marzec 8, 2011 10:21 AM
Mecze eliminacje do rozgrywek Pucharu Ligi Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej odbyły się wczoraj, w sandomierskiej hali MOSiR. Spotkania barażowe rozegrały drużyny drugoligowe, zajmujące miejsca w tabeli 3-10. Obrońcą Pucharu Ligi wywalczonego w 2010 roku jest drużyna Olimpic Zajazd Anna.

Wyniki meczy barażowych o udział w 1 rundzie Pucharu Ligi Sandomierskiej Ligi Futsalu

1 para * Automotive II – JP Rozrzutnik Jabłonka 3:0 v.o (niestety po raz kolejny drużyna JP Rozrzutnik nie stawiła się na mecz)

2 para * MOSiR – W.S.D. 0:1 (niespodzianka bo chyba nikt się nie spodziewał iż drużyna MOSiR która w przyszłym sezonie zagra w 1 lidze w meczu barażowym o udział w 1 rundzie przegra z niżej notowaną drużyną W.S.D. w porażce można by się upatrywać brak odpowiedniej koncentracji ze strony zawodników drużyny MOSiR bo serca do walki z pewnością im nie brakowało ! W.S.D rozegrało jeden z lepszych meczów w tym sezonie i zasłużenie awansowali do 1 rundy gdzie zagrają z drużyną Paragraf Teres Motor.

3 para * SkyBoys – Betony 40% 2:8 (kolejna niespodzianka gdyż pewnym faworytem wydawała się być drużyna SkyBoys która w 2 części sezonu zagrała wyśmienicie, lecz w dniu dzisiejszym nie potrafiła sobie poradzić z drużyną Betony 40% który teoretycznie wydawał się być słabszym przeciwnikiem i który był bezlitosny wykorzystując błędy przeciwnika w 100%

4 para * Księża – Sporting 1:1 po dogrywce 3:1 ( W tym spotkaniu emocji również nie brakowało, na prowadzenie wyszła drużyna Sporting i dzielnie stawiała opór Księżom którzy zdołali doprowadzić do wyrównania, w końcowych minutach meczu nie padło więcej goli. W dogrywce Księża w dniu dzisiejszym byli lepiej dysponowany, strzelając przeciwnikowi drugiego gola zapewnili sobie awans do 1 rundy Pucharu Ligi).

1 runda Pucharu Ligi – 14.03.2011’

1 para 17:30 * Automotive – Księża

2 para 18:00 * Argus – Betony 40%

3 para 18:30 * Paragraf Tares Motor – W.S.D.

4 para 19:00 * Olimpic Zajazd Anna (P) – Automotive II

5 para 19:30 * CC Motor Sport – Z.N.P

6 para 20:00 * Joga Team – S.C.K.

7 para 20:30 * A.O.Gospodarczyk – Dwik Men

8 para 21:00 * Blues – Pilkington Polska

Autor: Raul

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>