Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rekordowa edycja Wygraj Sukces

Marzec 11, 2011 3:06 PM
Jak powiedział w rozmowie z portalem NadWisłą 24 współorganizator konkursu, Jarosław Piątkowski, do tegorocznej edycji konkursu zgłosiła się rekordowa liczba miast chcących zorganizować eliminacje.

- Pomimo, że jest to 16 edycja konkursu, zainteresowanie nim nie maleje, co nas bardzo cieszy. W tegorocznych eliminacjach zaprezentuje się ponad 2 tys. uczestników, a odbędą się one w rekordowej liczbie 59. miast w całej Polsce.

- To jedyny taki konkurs w Polsce, który ma tak dużą liczbę uczestników, nie mówię tutaj o wszelkich przedsięwzięciach telewizyjnych, tylko o eliminacjach, w których trzeba fizycznie wyjść, i zaprezentować przygotowane uprzednio dwie piosenki – tłumaczył poralowi NW24 Jarosław Piątkowski. – Również zrealizowana na tę okazję płyta zebrała bardzo dobre opinie – dodaje.

1 marca 2011r. minął termin zgłoszeń do konkursu. Eliminacje wstępne odbędą się m.in.

• w Tarnobrzegu, 26 marca

• w Nowej Dębie, 1 kwietnia

• w Stalowej Woli, 28 marca

• w Sandomierzu, 26 marca

Od 15 marca 2011r. uczestnicy proszeni są o zalogowanie się na stronie formularza www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl. i sprawdzenia miejsca i terminu eliminacji wstępnych konkursu.

Portal NadWisłą 24 jest patronem medialnym konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>