Dariusz Bożek po przegranych wyborach: „Myślę że o wyniku zadecydował brak świadomości, skąd jest mój konkurent”

– Tak to jest w życiu, jeden wygrywa, drugi przegrywa. Teraz wygrał pan Łukasz Nowak i mam nadzieje, że to będą przede wszystkim udane lata dla miasta, bo najważniejszy jest Tarnobrzeg – skomentował wyniki wyborów Dariusz Bożek. Zapytany o przyczyny swojej porażki wyborczej powiedział: Myślę że o wyniku zadecydował brak świadomości, skąd jest mój konkurent„.

Na Łukasza Nowaka głos oddało 7 971 osób (52,44%). Z kolei Dariusza Bożka poparło 7 228 (47,56%) mieszkańców Tarnobrzega, którzy poszli w niedzielę do urn. Frekwencja w II turze wyborów wyniosła 42,49% ( w pierwszej turze było zaś 48,91%).

foto&video: Piotr Morawski


 

Subskrybuj
Powiadom o
257 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OLO
29 dni temu

Z Tarnobrzega jest panie Dariuszu, z Tarnobrzega.

Dalej pan uprawia swoją narrację? Może z myślą o eurowyborach? Nie wyciąga pan wniosków?

Konkurent jest z Tarnobrzega.

DJLamus
28 dni temu
Reply to  OLO

Zgadza się jest z Tarnobrzega, a nie Krosna, Dymitrowa, Nowej Dęby, czy Radomia !!!! Nie umie się przegrywać oj nie !!! Ten zepsuty kraj, To obecnie POlityka przez duże T, jak Tusk, a miasto to nie z szkoła podstawowa, a społeczeństwo to nie Jasio, którego można posadzić do kąta !!! Musi się pan jeszcze wiele nauczyć, a szczególnie pokory !!!!!!!

owen
28 dni temu
Reply to  DJLamus

W sedno! Nic ująć, nic dodać!

Olo
28 dni temu
Reply to  OLO

Z PISU jest z PISU . Niedługo to zobaczycie i poczujecie . Matołowata tłuszcza która uwierzyła ze Nowak nie jest z PIS,dała mu wygraną, katastrofalna frekwencja .Wygrał bo się ludziom w zimnie głosować nie chciało . Fakt – takie prawo i demokracja . Zobaczycie inwestycje Nowaka ,jak reaktywację szpitala w Tbgu . Szpital już „reaktywowali” . Teraz „rozwiną” Tarnobrzeg . Nowak i jego drużyna – Maślanka ,Stasiak i Kalinkowie

Laki
28 dni temu
Reply to  Olo

Gorzej jak było to już nie będzie. Matołowata tłuszcza uwierzyła że gość który wpuścił Plutę na wiceprezydenta, najlepszy był w przecinaniu wstęg i wywiadach do mediów i mało co zrobił przez 5 lat, może być dobrym prezydentem w kolejnej kadencji i dała mu 47% głosów. To naprawdę śmieszne i tragiczne jednocześnie że tak słaba i mierna kadencja ma jeszcze obrońców. Ludzie są naprawdę ślepi.

666
28 dni temu
Reply to  Laki

podobno czytelnicy CKM stanęli za nim murem i nabili głosów

Olo
28 dni temu
Reply to  Laki

Mogę się założyć o duże pieniądze ,że dopiero teraz zobaczy Tarnobrzeg co to sitwa ,układy i nicnierobienie . Przecież Nowak to pacynka Kalinki . A dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane . Co PIS zrobił ze szpitala ? Teraz taki burdel zrobią w całym mieście . Zresztą Siarkowiec jest obrazem „możliwości” Nowaka . I jego kablówka ….

Ziemianin
28 dni temu
Reply to  Olo

To nie PiS zrobił źle dla szpitala, ale covid. Po covidzie z oddziału wewnętrznego odszedł jeden lekarz i dalej się samo posypało.

Tarnobrzeżanin X
28 dni temu
Reply to  Ziemianin

Posypało to się w Twojej głowie. PIS zarządza szpitalem ….konkretnie pseudo-honorowy obywatel Ortyl. Przez pewien czas dziurę w kadłubie wiercił cap Stasiak a później uciekł jak szczur z tonącego okrętu w nagrodę do Siarkopolu. A wiadome, że szpital nie miał dobrego zarządzania od dawna i dlatego potworzyły się sitwy, które skutecznie odstraszają kolejnych lekarzy do pracy tutaj.

Sanitariusz
28 dni temu
Reply to  Olo

Ale bzdury piszesz, a gdzie była szanowna opozycja, to jak radni, którzy wiecznie byli na tak, nikt nie widział problemu. Poza tym na Stasiak, już się chyba wszyscy poznali i widzą i wiedzą, że ten gość nie nadaje się do zarządzania, śle po drugiej stronie również był taki gość, jak Paruzel, czego się nie dotknął rozłożył na łopatki.

Olo
27 dni temu
Reply to  Sanitariusz

Paruzel po drugiej stronie ???? Ha ha ha . Paruzel to pisior , był za PIS prezesem KiZPS ,aktualnie (jeszcze) pracuje w Elektrowni Połaniec . Był u Gowina a potem w Partii Republikańskiej bodaj u Bielana . Od 2023 r w PIS . A co do „poznania” sie na Stasiaku ,Kalince,Maślance . Przecież to oni zarządzają tym pisim bajzlem . Nowak to fagas Kalinki . Przecież to wszyscy wiedzą ,a z wiedzą walczy tylko ciemnogród

Ada
28 dni temu
Reply to  Olo

Nie pluj i nie judź. Nowak powinien mieć takie szanse i kredyt zaufania jak Bożek.

Olo
27 dni temu
Reply to  Ada

W życiu nie dam nikomu zadnego „kredytu zaufania” bo niby dlaczego ? Jak sie „nie umie” to sie nie pcha , . PIS nikomu nic nie dał ,oprócz nierobów i patusów . Kredyt zaufania ? Kiedy to PIS : Kalinka czy Nowak dawali komukolwiek „kredyt zaufania”?
Mierzę to całe pisie towarzystwo ich miarą . To oni wprowadzili takie „standarty” . Z pajacami trzeba rozmawiać w ich języku . Skoro caly czas pisi zwolennicy pluli ,judzili i kłamali ,to ja teraz mogę sìe domagać od Nowaka tego co obiecał , szybko . Przecież ma tysiace pomysłów, projektów i inwestorów . Ba nawet wie gdzie mu to sfinansują . Od razu . Wszak to zapowiadał . I ma szanse Nigdy nie wierzyłem w te brednie ,więc teraz mam prawo pisać o tych bzdetach które głosił .

Gabryś
27 dni temu
Reply to  Olo

Olo dorośnij, bo masz pretensje do wszystkich i dosłownie o wszystko! A ile razy Ciebie w życiu ktoś obdarzył zaufaniem lub dał Ci, jakąś szansę? Pewno wiele razy tylko nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz !

Bożena
27 dni temu
Reply to  Olo

Szpital podlega marszałkowi województwa, proszę się doinformowac i nie siać herezji !!a wszyscy wiemy kto tam obstawia stołki!

wisła
28 dni temu
Reply to  Olo

prada z pisu jest to tylko tak aprzykrywka ze nie startuje zpisu a pis go popiera i jest z isu po co tam ten kalinka w sztabie pis to zło dno

Ada
28 dni temu
Reply to  wisła

Ale to Kalinka zdobył kasę na tzw. obwodnicę. Nie judź, nie on wygrał wybory.

Olo
27 dni temu
Reply to  Ada

Mitologia . Kalinka nie zdobył zadnej kasy na obwodnicę . Kalinka jedyne co „zdobył” to posadę w WORD . Czopkując Sagatowskiej

wyborca Bożka
28 dni temu
Reply to  Olo

Istnieje prawdopodobieństwo ,z e kilu radnych z komitetu Bożka wyłapie Nowak
Historia się powtarza . Pan prezydent Bożek zrobił podobnie po I wyborach. Nie mówiąc o Pani Kukurce jak została potraktowana.
Zwycięzca podobno bierze wszystko.
Niekoniecznie
Nowakowi też będą mieszkańcy patrzeć na ręce.

bolo
28 dni temu
Reply to  Olo

już szpitalem Pan Wiktor porządził 😉

Ada
28 dni temu
Reply to  Olo

Poczekamy i zobaczymy. Nie obraźaj ludzi.

Olo
27 dni temu
Reply to  Ada

Mam prawo wymagać od Nowaka natychmiast . Wszak to obiecywał . „Natychmiastową realizację” . I nie myślę czekać . I zeby była „jasność” nie jestem „bożkowy” ,”platformiany” .

Adam
27 dni temu
Reply to  Olo

To, TY w ogóle jakiś jesteś ??? Bo sprawiasz tym komentarzem wrażenie nijakiego !!!

Las.
28 dni temu
Reply to  Olo

A Bożek jest z PO jest z PO.Dostał poparcie od czerwono-zielonych pająków i koalicji bezprawia.

Bożena
27 dni temu
Reply to  Olo

Wszyscy wiedzą że jest z PiSu! Nie ważne z jakiej partii tylko co zrobi dla miasta, a pan Bożek co takiego zrobił bo jakoś nie zauważyłam zmian na lepsze?! Co prezydent jest coraz gorzej, oprócz sklepów budowlanych i marketów w Tarnobrzegu nie ma nic! A chyba nie na tym polega rozwój miasta. Mamy strefy, które świecą pustkami ,kilku inwestorów odkąd pamiętam i nic nowego.

Chłopaki Nie Płaczą
28 dni temu
Reply to  OLO

Kwitując cwaniaczki „Chcieliście wydymać Freda, to teraz Fred wydyma Was”.

Konrad
27 dni temu
Reply to  OLO

Błędna diagnoza.
Zbyt wielu wyborców poznało Prezydenta, więc
KONIEC POLITYKI.

marze.ena
29 dni temu

nie zapomnijmy o roli prezesa TBSu w przegranej Bożka. Gdzie on teraz robotę znajdzie, taki utalentowany…
po akcjach, jakie urządzał wszyscy mieszkańcy zasobów TBS chyba zagłosowali na Nowaka

Teresa
28 dni temu
Reply to  marze.ena

Znajdzie. Przed tym jak został prezesem radził sobie więc i teraz to dla niego nie problem

Mietek pocięgło
28 dni temu
Reply to  Teresa

chyba w biedzie na kasie, koles co robi błedy ortograficzne

Działalność gospodarcza
28 dni temu

Teraz niech lokalni biznesmeni biorą i zatrudniają tych fachowców Bożka oraz Plutę w swoich firmach i płacą im taką kasę, jaką mieli do tej pory z kieszeni podatnika !!! Zobaczymy ilu będzie chętnych ???

orzeł
28 dni temu
Reply to  Teresa

znajdzie, znajdzie. Przed tym jak został prezesem był magazynierem w Machowie

Karma
28 dni temu
Reply to  orzeł

Pierwsza praca Baraca Obamy to sprzedawca lodów, Hilary Clinton była opiekunką do dzieci a Jeff Bezos pracował w McDonaldzie

Karolina
28 dni temu
Reply to  orzeł

Ale paskudny komentarz. Sama mając 20 lat pracowałam na zmywaku i wcale się tego nie wstydzę, co więcej nauczyło mnie to szacunku do pieniędzy i ciężkiej pracy. Obecnie jestem radcą prawnym i współczuję ludziom, którzy w taki sposób postrzegają innych jak Ty.

Radek
28 dni temu
Reply to  marze.ena

Od kiedy widziałem ( tegoroczna zima) jak gość odśnieżał chodnik pod naszym blokiem mam szacun wielki do niego. Chyba żaden prezio nie wsiadł by w nocy na sprzęt i śmigał po chodnikach.

Anonimowo
28 dni temu
Reply to  Radek

mało w życiu jeszcze widziałeś więc że – na kaca najlepsza jest praca.!!

Babiniec Podlaski i trzy czwarte kiełbaski
28 dni temu
Reply to  Radek

Czego to się nie robi dla poparcia.

Gospodarz domu
28 dni temu
Reply to  Radek

Nie ściemniaj bo tej zimy prawie nie było śniegu coś tak sypnęło i zaraz stopniało

Radek
28 dni temu
Reply to  Gospodarz domu

A jaki mam w tym mieć interes żeby ściemniać człowieku? Mówię co widziałem. Popiepszał na traktorku z plugiem jak był ten obfity snieg w styczniu bodajże nawet to było jakieś święto bo wróciłem do domu i mówiłem żonie, że gosc odśnieża będąc na takim stanowisku w dzien wolny io robity. Nie wkręcaj mi politycznych gierek bo mi do tego daleko i nie mam żadnego w tym celu. Narzekać na forach można ale ty byś pewnie leżał do góry jajami, a gość robił jednak robotę fizyczna. Ja to szanuje a ty pluj jadem dalej

Tak się tylko pytam
28 dni temu
Reply to  Radek

A co , sytuacja go zmusiła? Załoga mu pouciekała na L4 czy inna przyczyna była?

Ziemianin
28 dni temu
Reply to  marze.ena

Jest chyba TTBS a nie TBS.

panna na wydaniu
28 dni temu
Reply to  Ziemianin

te ile mosz hektarow?

Ela
28 dni temu
Reply to  marze.ena

W sprawie tbs Nowak nie zrobił nic. Siedział cicho. Nie zabrał nawet w tej sprawie głosu i nie deklarował żadnej pomocy.

Były Eli
28 dni temu
Reply to  Ela

Ty Ela, co straciła przyjaciela pretensje to możesz mieć do Bożka i Pluty oraz radnych z Ich komitetu, to oni dobierali kadry w postaci tej wysokiej klasy specjalistów.

Ela
28 dni temu
Reply to  Były Eli

To nie są pretensje.Byly spotkania z mieszkańcami Ttbs, kto zgłosił chęć współpracy z mieszkańcami. Liczyliśmy na Radnego K. K i Łukasza N ale nic nam nie pomogli. A FORMA GRZECZNOŚCIOWE PANA wypowiedzi świadczy o Pana kulturze i poziomie intelektualnym. Ty to możesz mówić do swojej byłej lub kolegi.

Ela
26 dni temu
Reply to  Były Eli

Zobaczy teraz jacy będą specjaliści. A radnym zostaje się między innymi poto aby pomagać ludziom rozwiązywać problemy.

DJLamus
29 dni temu

Panie Bożek !!!! Tarnobrzeg, to też osiedla wiejskie o których zupełnie pan zapomniał, a szczególnie o ich mieszkańcach !!! Jeszcze do tego wyłączyłeś pan światła uliczne nocą, a zalew był podświetlany wokół niczym perła Podkarpacia rybkom w akwarium. Poza tym, jak mieszkańcy przychodzili z problemami do urzędników z odsieczą ruszał pan Pluto, który nabił piany obiecując gruszki na wierzbie i tyle w temacie. Tak się nie robi i nie traktuje problemów mieszkańców, do tego jeszcze strasząc PiS/em. A ile by pan zrobił bez środków od PiS, którym pan tak straszył obecnie i Polskiego Ładu ??? Podpowiem panu !!! NIC!!! Rozumiem, że teraz jako radny przestaniesz pan straszyć PiS/em i będziesz pan działał na rzecz mieszkańców, a nie jak do tej pory od imprezy do imprezy !!!! Pozostaje mieć nadzieję, że nauczyłeś się pan odrobinę pokory, której zbrakło w trakcie kadencji, a szczególnie w kampanii wyborczej.

wyborca
28 dni temu
Reply to  DJLamus

ale głupoty piszesz wymyslasz nie prawde Bozek dbał o miasto i osiedla było wszystko robione był najlepszym prezydentem

DJLamus
28 dni temu
Reply to  wyborca

A Ty jesteś niczym czopek zaaplikowany środkowym palcem „El Presidento”. Ale, jak się nie ma w głowie, to się ma w d%pie !!!

Temistokles
28 dni temu
Reply to  wyborca

Jak by był dobrym prezydentem to by go wybrali w 1 turze na drugą kadencję jak kudłatego w Stalowej

Historyk
29 dni temu

Butny do końca…

Zibi
28 dni temu

Dorobi na korepetycjach

Echo Dna
28 dni temu
Reply to  Zibi

zapraszamy do redakcji, etat gońca czeka

Wacek
28 dni temu

Stawiamy na młodych! Panie nowak do roboty ! Nie zawiedz nas

WALDEMAR
28 dni temu

Trzeba wiedzieć jak że sceny zejść. Wystarczyło by powiedzieć Gratuje!

Anonimowo
28 dni temu

A czarna owca z Krosna, niech zabiera te banery z ulic, bo straszą małe dzieci. Byłam świadkiem jak dziecko stanęło przed banerem i zaczęło plakac, podbiegli rodzice a maluch wyciągnął palca na baner i zaczo krzyczeć,, za co ten pan jest poszukiwany. ”

Yoka
28 dni temu
Reply to  Anonimowo

Niesamowite no….no…., a obok leżała staruszka bo jak zobaczyła to się też przestraszyła… i upadła….i….. zmarła.

Emigrant
28 dni temu

Entuzjazm po zwycięstwie Nowaka szybko opadnie. Zacznie sie proza prezydentury, podejmowanie decyzji które nie zawsze bedą zgode z oczekiwaniami wyborcow i mieszkańców i zostanie tak samo niefajny jak poprzednik. Tak to działa.

Maria
22 dni temu
Reply to  Emigrant

Nie strasz, nie strasz bo…

Mieszkaniec
28 dni temu

Nie panie Bożek , zdecydowało to , że byłeś tylko tak gdzie jakąś impreza była i do tego zdjęcia prztykali. Nareszcie się to skończy

Echo Dna
28 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

w Wozowni stypa i rozpijają trzecią flaszkę z rozpaczy

Mieszkaniec
28 dni temu

Jeszcze jedna rzecz, to ty zostałeś panie Bozek prezydentem dlatego , że w mówiłeś ludziom przed wyborami , że bezpartyjny jesteś a później po wyborach zastępcę zrobiłeś Pluto z PO ten co nam wiek emerytalny podnosił

Ziemianin
28 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Spoko, już ptaszki ćwierkają (naukowcy oderwani od rzeczywistości), że musi być wiek emerytalny podniesiony do 67 lat, a najlepiej do 70.
Dalej kroczmy narodzie polski z hasłem na ustach:
„Popierajcie partię Tuska czynem, umierajcie przed terminem (odejścia na emeryturę)”.

Odp
28 dni temu
Reply to  Ziemianin

Ale kiedy rządził PiS też nie było za ciekawie teraz zaczęło rządzić po i pozostali więc po co są wybierani większości ci co byli wcześniej przez dekady więc teraz to czyja jest wina mieszkańców tego kraju czy tych co obiecywali o poleglii

Likwidator
28 dni temu

Teraz można wyjść z ukrycia

IMG_4179
Jasiu
26 dni temu
Reply to  Likwidator

kwi,kwi,kwi

Izaak Netwon
28 dni temu

Pycha kroczy przed porażka.
Panie Bożek jakby był Pan tak wspaniałym prezydentem przez ostatnie 5 lat, pełnym pokory, słuchał mieszkańców i nie udawał miłego dziadka którym pan nie jest, to wygrałby Pan w pierwszej turze.
I proszę w końcu zrozumieć że przegrał pan nie dlatego że PiS, przegrał pan głosami osób które nie lubią PiSu, ale niestety też nie mogli znieść pana rządow, oraz pana pomysłów i zachowania i osób z pana otoczenia. Ot i cała filozofia. Tym razem problem był w Panu, plucie, medrykiwskim, i kilku innych osobach za pana plecami.
Nie wspominając już o obsesyjnych zgłoszeniach na policję czy sądu w czasie kampanii. Jak Pan chciał to wygrać ?
Prezydentem się bywa a człowiekiem się jest.

Wyborca II Tury
28 dni temu
Reply to  Izaak Netwon

Mieszkańcy głosowali w II turze nie znosząc pisu za całokształt ale nie znosili też Pana prezydentury za całko kształt.
Ostatecznie dali szansę osobie Nowaka a nie pisowi. Jak nie upartyjni tej prezydentury to będzie dobrze.
A Pan Bożek cała kadencję przecież z pis to może wejść jako radny do koalicji z Nowakiem.

mamy nowego prezydenta
28 dni temu

Ja jako wyborca Nowaka nie chcę aby nowy prezydent wchodził w koalicję z Bożkiem. Ale w jego komitecie są osoby które zasługuja na szacunek takie jak S.Partyka czy D.Szwagierczak, M. Szczytyński i z nimi można próbować robić koalicję. Ale nie z całym komitetem. Jednak prędzej ich widzę w opozycji, a to Mastalerz może mieć tu wiele do powiedzenia w tej radzie miasta

OLO
27 dni temu

Toś wyliczył tuzów rady, że hoho. Działalność stowarzyszeniowa hard level. W jednym wpisze Szwagierczak napisał, że już ma swoje miejsce.
Działalność, choć potrzebna, tych panów też się przychyliła do upadku Bożka.
Partyka? Co zrobił w sprawie miasta? Znak, lustro postawił? Dziurę zasypał? Witał Cię na Facebooku co rano? Tak duże osiągnięcia, chylę czoła.

Ewa
26 dni temu

A z kim ma wejść? Ma mniejszość w radzie

owen
28 dni temu
Reply to  Izaak Netwon

Dokładnie tak! Mój głos np nie był ZA Nowakiem tylko PRZECIW bożkowi. Za jego arogancję, pychę, za debilne decyzje (co prawda psa Pluto bo sam nie był zdolny do podjęcia jakichkolwiek), za tę swoją żałosną błazenadę, za ten fałsz obrzydliwy itd. A teraz w swojej arogancji i głupocie jeszcze zwala, że to wina PiS a nie jego. Jakim trzeba być maluczkim człowieczkiem żeby tak komentować swoją przegraną! Spójrz w lustro bożek to sie dowiesz dlaczego przegrałeś Marionetko z Krosna!

Putin
27 dni temu
Reply to  Izaak Netwon

Szczera prawda. Wiele osób się odwróciło bo nie mogli patrzeć na niektóre rzeczy i osoby w tym mieście

Czlowieku
28 dni temu

A ty skąd jesteś zarozumiały czlowieku

Widzę
28 dni temu

Zatroskanie na twarzach prezesów lokalnych spółek które są w gestii prezydenta miasta

Wyborca
28 dni temu
Reply to  Widzę

Do Wodociągów wraca Kalinka K. senior

Obserwator
28 dni temu

2:04 co Una taka nie najedzona .Tesz kce

Rób
28 dni temu

Ale fachowców pojawi się na rynku, Panie Prezydencie trzeba ściągać nowych inwestorów, bo będą musieli dojeżdżać do Stalowej Woli. A w Tarnobrzegu nie ma już miejsca dla fachowców brakuje ludzi do taśmy.

Tak tylko proponuję:
28 dni temu
Reply to  Rób

Tarnobrzeg tylko budowa zakładów zbrojeniowych uratuje.

Teraz jest zapotrzebowanie na sprzęt wojskowy i przez wiele lat tak będzie. Hale w Machowie są, wystarczy je odremontować, nieco przebudować, zaadoptować do produkcji i już jest zatrudnienie dla ludzi.

Proponuje produkcję elementów rakiet do wyrzutni Himars lub Chunmoo lub też samych rakiet, naboi do broni, dronów etc… No i bombek od A do N. Mogą być też produkowane hełmy i kamizelki kuloodporne. Sprzętu wojskowego dostatek to i zawsze można znaleźć coś do produkcji. Na rynek krajowy i na eksport.
Niech ktoś wreście ruszy głowa w tym temacie. Nic innego mi na myśl nie przychodzi co w okolicy Tarnobrzega można produkować/ wytwarzać.

no nie?
27 dni temu

chlopie co ty tu robisz?powinienes doradzac kosiniakowi

no nie?
26 dni temu

ty to mosz leb powinienes byc doradca w rzadzie tuska

hurra
28 dni temu

5 lat sromoty. Nie wiem jak to przeżyję. Za 5 lat Tarnobrzeg nie będzie na pewno bardziej szczęśliwy niż był wczoraj.

As
28 dni temu

Naprawdę jak Pan mogłeś to spieprzyć. Ale jak tylko zabawę lans i potańcówki Pan uprawiałeś to nie ma się czemu dziwić. Miałeś …mie złoty róg

hurra
28 dni temu

Morawski też swoją cegiełkę dołożył. No ale takie prawo prywatnego medium. Dla mnie pisowski portal przestaje istnieć.

owen
28 dni temu
Reply to  hurra

Co? Sitwa bożka wpadła teraz na pomysł żeby Morawskiego oskarżać za porażkę swojego dobroczyńcy i łaskawcy rodem z Krosna??? A to dobre!!! Panie Morawski, gratuluję sprawczości.:-) Swoją drogą jakim trzeba być debilem żeby coś takiego wymyśleć!!! Tym bardziej, ze nadwila24 to jedyne niezależne (nie na łasce prezydenta – każdego po kolei) medium w Tbgu. Jedyne. Reszta wazelinowała bożkowi, no ale jeśli wśród osób z jego najbliższego otoczenia byli mężowie pań dziennikarek, to staje się oczywiste jaki pijar miał. Na nadwisla24 dostawało się równo każdemu, Mastalerzowi i Kiełbowi również – wiem bo obserwuję od lat. Strasznym więc trzeba być głupkiem żeby teraz winy w przegranych wyborach marionetki z krosna upatrywać w Morawski. No ale jak się nie umie godnie zejść ze sceny to się takie bzdury wygaduje: wina PiSu, wina Morawskiego. A może wina pogody? – bo zimno było i się ludziom nie chciało pójść głosować. Myślę, że teraz przegrani pokazują swój poziom.

Echo Dna
28 dni temu
Reply to  owen

płaczą, bo tak bardzo im żal tych ciepłych posadek

Tak tylko myślę
28 dni temu
Reply to  Echo Dna

i kasy. Kasa misiu, kasa się liczy.

Tak tylko myślę
28 dni temu
Reply to  owen

„A może wina pogody? – bo zimno było i się ludziom nie chciało pójść głosować.”

Tak też zapewne było 🙂

blokers
28 dni temu

Dalej nie wiesz, co cię zatopiło?
To ci powiem: dziecko z 5-10-15 – NOWACKA!
Ten, kto ci doradził jej ściągnięcie do Tarnobrzega w twoim interesie zrobił DOBRY uczynek.

A teraz już idź na emeryturę.

rowerowy
28 dni temu

Pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno miało być zwycięstwo w pierwszej turze hahaha. Gdzie jest teraz DJB? A odnośnie tego skąd jest konkurent, przecież pis był dobry, szczególnie panowie Ortyl i Weber – teraz już nie jest?

Ziemianin
28 dni temu
Reply to  rowerowy

DJB pakuje swoje zabawki w Urzędzie.

owen
28 dni temu
Reply to  Ziemianin

Byle szybko!

ODYSEUSZ
28 dni temu
Reply to  rowerowy

Już nie ma kto płacić DJB za wypisywanie kłamliwej propagandy. A taki butny i taki pewny był swojego mocodawcy i zwycięstwa pana Bożka 🙂

Echo Dna
28 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

w Tygodniku szukają fachowca na etat

owen
28 dni temu
Reply to  rowerowy

I ten minister z PiSu, który dawał kasę na Kolekcję Dzikowską też był kochany panie były prezydencie, prawda? Juz pan zapomniał jak go pan szumnie wychwalał??? My pamiętamy!

Science fiction
28 dni temu

I mi pasuje jak ma się poparcie lewaków w osobie Nowackiej to tak się to kończy! A teraz bedzie płacz i lament

owen
28 dni temu

Bo tak naprawdę życiową dewizą Dariusza z Krosna zawsze było „OKRAKIEM NA BARYKADZIE”.

mieszkaniec
28 dni temu

Z całym szacunkiem do Pana Były Panie Prezydencie Bożek ale nigdy w życiu nie spodziewałbym się po Panu takiej arogancji, pychy, kłamstwa i manipulacji. Całkiem inaczej uczył mnie Pan zachowania w Liceum. Miałem do Pana zawsze szacunek ale teraz stracił Pan w moich oczach. Niech Pan pamięta bo o wojnie Pan zawsze opowiadał kto mieczem wojuje od miecza ginie. Pan właśnie zginął. Łącznie z Pluta i Mendrykowskim wy trzej muszkieterowie

666
28 dni temu
Reply to  mieszkaniec

nie zapominajmy o Dębiance i Wojtku Potańcówce

Działalność gospodarcza
28 dni temu
Reply to  666

Pani Trzeciak z Nowej Dęby, też dołożyła cegiełkę do tej porażki, która dała się poznać, jako wybitny fachowiec „inżynier budownictwa”, teraz będzie się mogła sprawdzić, jaki świetna kadrowa !!!

Echo Dna
28 dni temu
Reply to  666

no i Misiewiczu który powinien wrócić do pstrykania dla CKM-u

W skrócie
28 dni temu

To nie moja wina tylko ludu ciemnego. Fajna narracja na pożegnanie.

Działalność gospodarcza
28 dni temu
Reply to  W skrócie

Jak im zgasił światło na osiedlach wiejskich, to ciemny lud przejrzał na oczy !!!

Jjjbrae
28 dni temu

Ludzie pokazali, że mają Cię dość, s nie skąd jest Nowak

Alf
28 dni temu

Judzie zagłosowali jednak przeciw spalarni Panie Prezydencie . Zobaczymy co dalej będzie z tym projektem bo jednak duże pieniądze potrafią zeszmacić ludzi..

Łąka
28 dni temu
Reply to  Alf

Nowak ograł go totalnie. Wystarczyło w kampani zmienić zdanie w sprawie spalarni, bo całą kadencję popierał Bożka, i wygrał. Zobaczymy, co Nowak zrobi w sprawie spalarni, czy tylko słowa rzuca na wiatr.

Alf
28 dni temu
Reply to  Łąka

Powiedział ,że temat spalarni jest zamknięty. Ale tam duże pieniądze są. Jak wiadomi za pieniądze ksiądz się modli i człowiek się podli

jan
28 dni temu
Reply to  Łąka

ja głosowałem na Nowaka przeciwko spalarni

mamy nowego prezydenta
27 dni temu
Reply to  Alf

O tym że temat spalarni jest zamknięty usłyszałem już z rok temu od Kamila Kalinki na sesji rady miasta. Słowa Nowaka nie są niczym nowym. To że kiedyś dawno temu głosowali za spalarnią, nie znaczy że teraz są.

Laki
28 dni temu

Nawet przegrywać nie umie z klasą… Buta i arogancja do samego końca. Ten za którego plecami stali Ortyl i Weber teraz jawi się antyPISem i wygaduje innym jego pochodzenie. Sam przez całą kadencję trzymał Plute z Woli Baranowskiej za swoimi plecami. Wie Pan dlaczego Pan przegrał? Za brak poszanowania dla głosu mieszkańców- spalarnie nad jeziorem, nadajniki w Zakrzowie i Mokrzyszowie, za rozkopane miasto, nie zakończone remonty, za komunikacje miejską która udaje komunikacje. Za 5 lat zastoju i kontynuwania dziadostwa zaczętego przez poprzedników. Tyle

Ziemianin
28 dni temu
Reply to  Laki

Za…
-za remonty dróg trwające miesiącami,
-za ścięte drzewa na ul. Kochanowskiego,
-za bałagan na budowach,
-za niesłuchanie głosu tarnobrzeżan,
-za usiłowanie wykonania wycinki drzew na oś. Przywiśle ,
-za usiłowanie wykonania ścieżek rowerowych (z kostki zapewne) na tymże samym osiedlu, pod
balkonami bloków i kosztem zieleni,
-za kostkowanie , betonowanie Tarnobrzega,
-za wąskie drogi w tym tzw. obwodowa (na niektórych odcinkach),
-za szablonowe nieciekawe projekty,
-za…
tutaj można jeszcze dopisac.

owen
28 dni temu
Reply to  Ziemianin

Za zaoranie ogródków działkowych. Pod pseudo obwodnicę, niech pojedzie do Stalowej i zobaczy jak się buduje obwodnicę. Amen.

W skrócie
28 dni temu
Reply to  owen

Chyba do Mielca. W stalowej mają taki sam bubel obwodnicę jak My.

owen
28 dni temu
Reply to  Laki

I za wycięcie tylu drzew w Tbg, ilu nawet w połowie wszyscy jego poprzednicy razem wzięci jeszcze ze Żwirukiem nie wycięli!

Waldos
28 dni temu

Nie, Panie Bożek, zdecydowała Pana śliskość i poparcie Barbary Nowackiej, wbiła piękny „gwóźdź do trumny” Pana prezydentury.
Gratulacje dla Pana Nowaka, wierzę że nadchodzi dobry czas dla miasta.

Józiek
27 dni temu
Reply to  Waldos

To samo sobie pomyślałem jak przyjechała do TBG – że do strzał w kolano.
Pani minister, która wyprowadziła oceny za odrabianie lekcji – genialna destrukcja edukacji.

Ewa
26 dni temu
Reply to  Waldos

Lepszy Czarnek?

Paweł
28 dni temu

Czuje się Pan źle potraktowany ? Niesprawiedliwie ? Upokorzony ?
Niedoceniony ? Niezrozumiany ?

To dobrze.
Tak czuli się mieszkańcy Ttbs po podwyżkach, mieszkańcy Zakrzowa czy Mokrztszowa gdy nikt nie słuchał jak były sprawy osiedlowe czy dotycAce masztów, tak czuli się mieszkańcy Tarnobrzega jak szli do urzędu żeby przedstawić swój problem, tak czuli się mieszkańcy podczas ironicznych wypowiedzi na temat spalarni….mieszkańcy osiedla Przywisle itd. Ten lekko ironiczny uśmiech wyższości. Oj.
Nie jesteśmy w szkole. Mieszkańcom nie da pan jedynki i nie postawi do kąta.

Alf
28 dni temu
Reply to  Paweł

Akurat co do masztów to Bożek nie miał nic do gadania. Takie niestety prawo uchwalił PiS . Decyzję wydaje się z automatu. Jak nie to firmy idą do sądu i dostają gigantyczne odszkodowania a maszty i tak w końcu tam powstają. Ze zdaniem mieszkańców nikt się nie liczy

Ali z Jędrali
28 dni temu
Reply to  Alf

Ale bzdury piszesz, że ciężko uwierzyć !!! W Zakrzowie maszt miał POwstać za zgodą i przyzwoleniem Pluty i Bożka obok posesji organistki, która o dziwo kandydowała na radną z KWW Dariusza Bożkana. Swoją drogą bezczelność i szczyt hipokryzji w czystej postaci !!! A co niedziela w kościele !!!! Dobrze, że państwo Potańscy stanowczo zareagowali i postawili na swoim. Dzięki nim maszt został postawiony na terenie strefy z dala od posesji organistki i innych domostw. A pani organistka z Zakrzowa nie wiedzieć czemu z „chórzystką” Kapuściak, najgłośniej śpiewają na cześć prezydenta „sto lat”, co prawie brzmi, jak „postaw maszt” i nie mogą przestać. Co za ironia losu 1:1, dobrały się nawet kolorami i barwą głosu !!!

obserwatror
28 dni temu
Reply to  Ali z Jędrali

Jeszcze zanim nowa Rada zacznie obradować do Nowaka dołączą radni z komitetu Bożka.
Można zrobić sondę ilu Bożkowych radnych zostanie.
Obstawiam ,że Bożek na pewno a dalej nie wiem.

Ali z Jędrali
28 dni temu
Reply to  obserwatror

Wówczas zobaczymy czy mają kręgosłup moralny, czy to rodzina bezkręgowców !!!

Alf
28 dni temu

A gdzie się podział Waść obywatel ?

Patrząc z boku beż emocji
28 dni temu
Reply to  Alf

W jedynym z wcześniejszych wpisów zapowiedział że po wyborach znika z tego forum beż względu na to kto wygra.Widocznie dotrzymuje słowa

Ziemianin
28 dni temu
Reply to  Alf

Analizuje.

łysy
28 dni temu
Reply to  Alf

On tu na pewno wróci na forum a teraz to pewnie opija ze szczęścia porażke belfra

ktoś
28 dni temu

Bożek dobrze mówi szkoda ze nie wygrał był dobrym prezydentem dobrze rzadził jest łądnie pięknie w miescie osiedłach robił remonty dbał o wszystko miasto sie rozwijało

anon
28 dni temu
Reply to  ktoś

Bożek zostanie jego zastępcom gdzie teraz Bożek dorobi do emerytury

PIETREK z Wilkowyj
28 dni temu
Reply to  ktoś

Aleś cofnięty, jak ty rozwój miasta spostrzegaz przez remonty za pieniądze mieszkańców i zadłużenie.

Grzymisław
28 dni temu
Reply to  ktoś

Remonty ulic i chodników to jest zasrany obowiązek a nie z dobrego serca – na to się dostaje pieniądze z budżetu państwa

Maryśka
28 dni temu
Reply to  Grzymisław

To świetnie, że miałeś TYLE remontów z OBOWIĄZKU za czasów Norbiego i Grzesia. Wylicz proszę, bo mi chyba palców u rąk zabrakło…

Tak tylko myślę
28 dni temu
Reply to  ktoś

Tylko nikt od początku istnienia garaży na Kamionce , nie pomyślał o uporządkowaniu tego terenu.

Jerzy
27 dni temu

Przede wszystkim jest to wina samych garażowiczow którzy składują tam różne odpady,stare meble, zużyte opony i wraki zamiast dbać o porządek. Jakoś na Garażowej, Tracza i koło Kauflandu tego problemu nie ma więc miasto powinno najpierw zrobić inspekcję tego terenu wezwać właścicieli do posprzątania a potem jakaś rewitalizacja typu utwardzenie drogi

Mieszczanin
26 dni temu
Reply to  Jerzy

Pamiętam że temat był wałkowany za Mastalerza, potem za Kiełba, następnie za Bożka więc może w końcu Nowak ogarnie ten temat

Obatelka
20 dni temu

Te garaże to slumsy i zakałą.

Bezradny
28 dni temu

Zostawiłeś to długi i trupy w szafie typu zamek dzikowski, szpital, parkometry, pseudinwenstycje za zwierzyńcu i przywislu można by tak wymieniać do jutra. Niby historyk a historii nie zna był już jeden taki pyszałek co wyskakiwał ludziom z lodówki i twierdził że jest nie omylny i skończył tak samo jak ty na śmietniku historii, możesz sobie podać rękę z Mastalerzem bo jesteście tacy sami.

Ziemianin
28 dni temu
Reply to  Bezradny

ten pyszałek znowu wrócił na stołek radnego. Jakim trzeba być… by na takich głosować , co się na nich lud sparzył?

Gargamel
28 dni temu

Gorące stołki w TTBS i w jednej spółce sportowej. Widząc po zdjęciach obaj prezesi nie mają uśmiechu na twarzach.

misiek
28 dni temu
Reply to  Gargamel

Panie Dziedzic i co teraz pan zrobi ?! Miejmy nadzieję, że Nowak popatrzy na klub i to co tam się wyprawia za miejskie pieniądze.

Ziemianin
28 dni temu
Reply to  misiek

Najlepiej rozwiązać klub, a kasę na szpital przeznaczyć, będzie większy pożytek niż z kopania piłeczki.

Laguna
28 dni temu
Reply to  Ziemianin

Klub jest prywatny (Spółka Akcyjna) a nie MIEJSKI więc należy po prostu przykręcić miejski kurek z dotacją a prezes powinien szukać sponsorów. Finansowanie klubu tak dużą kwotą na tym poziomie rozgrywek jest nieuzasadnione – to nie czasy KiZPS Siarkopol

Tak tylko myślę
28 dni temu
Reply to  Laguna

Miejski kurek powinien być ZAKRĘCONY a nie PRZYkręcony. Jako obywatel tego miasta z tego klubu nic nie mam.

Tarnobrzeżanin X
27 dni temu
Reply to  Ziemianin

Na szpital to trzeba wiedzieć jak przeznaczyć ….bo tak czekają może nawet lepsi fartuchowcy co chętnie przytulą każdą ilość kasy

HELKA
28 dni temu

panie nowak do roboty!!!! raczki nie do modlitwy TYLKO DO ROBOTY!!!!!!

PIETREK z Wilkowyj
28 dni temu
Reply to  HELKA

To tak jak ty!!!

Tarnobrzeżanin X
27 dni temu
Reply to  HELKA

Piękne słowa !

Siarkowiec
28 dni temu

Teraz potrzebny jest AUDYT pięciu bozkowych lat i wyrzucenie jego ludzi ze wszystkich funkcji. Dużo kasy bezzasadnie wydanej trzeba będzie wrócić.
Bożek ty nawet nie wiesz dlaczego przegrałeś.

Konrad
28 dni temu
Reply to  Siarkowiec

Rozliczyć dokładnie ściankę wspinaczkową.
Ile musimy płacić za ten pomysł ukrytej opcji pisiorskiej.
Nie wolno tego cwaniaka dopuścić do pracy z dziećmi.

Kibic Stalowy
19 dni temu
Reply to  Siarkowiec

Oj Bożek sporo kasy wydałeś na znajomków, ale oni nie pomogli ci wygrać.

666
28 dni temu

a dałbym se nerkę wyciąć że potańcówki pomogą w drodze na tron wszak wszyscy nam zazdrościli tego programu kulturalnego

Echo Dna
28 dni temu
Reply to  666

Potańcówki to była nędzna popierdółka w konfrontacji z TV galą Disco Polo jaką fundował swojakom Lucjusz w Stalówce

Tarnobrzeżanka
28 dni temu

Piękne to są zdjęcia, nie zapomnę ich nigdy

Echo Dna
28 dni temu

Władek Stępień to mój zdecydowany faworyt

hehe
27 dni temu
Reply to  Echo Dna

na burmistrza wrzaw?

Tusk
28 dni temu

No nie, zdecydowała pycha, przechwalanie się na siłe, brak konsultacji z mieszkańcami a wisienką na torcie była propozycja na vice i poparcie Nowackiej.

Polak
28 dni temu

Panie Bożek, ale pana poparła cala ta rewolucja październikowa z Kosiniakiem, Nowacką itd, w czym problem ze rywal ma poparcie PIS, przecież lepszy nawet Kalinka aniżeli Pluta czy Szczytynski

Echo Dna
27 dni temu
Reply to  Polak

na mieście mówi się że przegrał przez byłego handlarza majtek z Wichrowego Wzgórza któremu ochoczo udzielał wywiadów ale to tylko plotki

Robin
28 dni temu

Odejdź człowieku w milczeniu z tego miejskiego koryta. Niewygłaszaj już tych durniwarych teorii bo mieszkańcy nie tacy głupi skoro uznali ze czas skończyć z potańcówkami i konsumpcją w naszym mieście.
Pierwszą uchwałą nowej rady miasta powinien być zakaz uczestnictea prezydenta miasta w imprezach organizowanych przez samozwańczych prezesów wszelkiej maści stowarzyszeń. Po byłym prezydencie widać jak takie imprezy i lizaniem czterech literach za dotacje z miejskiej kasy może zryć mózg osobie sprawującej władze w mieście.
Są uroczystości Państwowe gdzie prezyden miasta powinien być i tyle!
Reszta to praca dla miasta a nie balety !

RAF.
28 dni temu
Reply to  Robin

Tak…. tak jest jeszcze drutem kolczastym odgrodzić i AC puścić o natężeniu 120 A

Echo Dna
28 dni temu
Reply to  Robin

a co o przegranej Nerona myśli Wiola?

Tomek
28 dni temu

Myślę że o wyniku zdecydowało to że jesteś człowieku zadufanym bufonem i ta wypowiedź tylko to potwierdza. Nigdy więcej bufoniady.

hurra
28 dni temu

***** ***

no nie?
28 dni temu
Reply to  hurra

bedziesz jeb l ale na szparagach

ODYSEUSZ
28 dni temu
Reply to  hurra

Już wkrótce dla lemingów głosujących za koalicją 13 grudnia !

mlodzi-idioci-z-PO
Detektyw
28 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Skrzywdzony Odyseusz w natarciu. Co jest w twojej głowie, że wciąż uprawiasz tę politykę antyrządową? Ruski agent?

ODYSEUSZ
28 dni temu
Reply to  Detektyw

Prawda i tylko prawda , gdybyś więcej widział niż czubek własnego nosa wiedziałbyś że coraz więcej firm zgłasza chęć redukcji zatrudnienia Polaków. Będziemy skansenem niemiec w eurokołchozie !

Ewa
26 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Za dużo propagandy pisowskiej

Slayer
28 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Odyseusz na szparagach, dymany przez Hansa:)))

ODYSEUSZ
28 dni temu
Reply to  Slayer

I długo nie trzeba było czekać, aż odezwie się naczelny głupek tego forum nijaki Slayer:)

Lewak z krwi i kości
28 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Nygusie nie strasz tymi szparagami w każdym poście bo jakoś ludzie jeżdżą na zbiory od wielu lat i niejeden dzięki tej pracy dom postawił

ODYSEUSZ
28 dni temu

A widziałeś niemca ,francuza na robotach w Polsce? Widzisz tam są normalne kraje gdzie obywatela jest stać na wybudowanie czy też kupienie mieszkania bez wyjazdów za „chlebem”. Dlaczego nie można zarabiać tak aby każdy przeciętny Kowalski był w stanie kupić sobie lokum ? Ale widzę że niektórzy maja naturę współczesnego niewolnika eurokołchozu !

Misio
28 dni temu

Panie prezydencie te 5.5 roku stagnacji dobiegło końca, niestety nie wystarczy być tylko fajnym żeby ludzie dali się nabrać po raz drugi na to, tym bardziej że pięknie pokazał Pan co potrafi i na co ludzie mogli liczyć z Pana strony.. Szkoda tylko że zmiana która teraz będzie wiele więcej pewnie nie da.

PIETREK z Wilkowyj
28 dni temu

NIE. POMOGŁY. BAJERY, NIE POMOGŁY BANERY – CZAS. PAKOWAĆ TOBOLY, I WRACAĆ. do SZKOŁY.!!!

Ziemianin
28 dni temu

Normalnie lokalny poeta 🙂

Bożena
24 dni temu

Pod skrzydła Stróża,
choć nie Anioła…
Już łez wylana kałuża,
bo Bożkowi została szkoła…

JDJB
28 dni temu

DJB gdzie jesteś czy już się pakujesz

Ziemianin
28 dni temu
Reply to  JDJB

Zbiera swoje manele z urzędu.

Eduszo
28 dni temu

Rządził PiS wygrał gość z PO. Rządzi PO wygrał gość z PiS i to jest cały Tarnobrzeg

Ziemianin
28 dni temu
Reply to  Eduszo

Niezmierzone są wyroki boskie.

owen
28 dni temu
Reply to  Eduszo

A nie przyszło Ci do głowy, ze ludzie na szczeblu lokalnym głosują na człowieka a nie na partię?

Likwidator
28 dni temu
Reply to  owen

Na człowieka za plecami którego stoi PiS, to jak głosowanie na partię. To nie będzie samodzielna prezydentura.

Tak tylko myślę
28 dni temu
Reply to  Likwidator

Nie da się tak całkowicie być niezależnym. Wskazana współpraca ze wszystkimi kto ma na celu dobro mieszkańców naszego grodu.
Słuchać głosu innych ludzi, analizować co mówią, przemyśleć, konsultować i wdrażać.

Nie rządziło PO
25 dni temu
Reply to  Likwidator

a za Bożkiem jaka partia stała, jeśli nie PiS, z kim on prowadził rozmowy przez ostatnie lata? Tu sie nic nie zmieni, PiS rządził i nadal rządzi, ale teraz rządzi na serio i będzie ściślej współpracował z władzami centralnymi i wojewódzkimi i oto właśnie chodzi

Ewa
26 dni temu
Reply to  Eduszo

Dziwny ten Tarnobrzeg. We wszystkich miastach wojewódzkich przegrał PIS. Na wsi podkarpackiej wygrał.

Nie rządziło PO
25 dni temu
Reply to  Ewa

No też się dziwię, ja wspierałem Mastalerza w komentarzach i dodawałem dopingu. No szkoda że nie wygrał, bo wygrała zawiść do niego i wyssana z palca niechęć. Ale Nowak też jest dobry i też ma mocną ekipę i na pewno dadzą radę lepiej niż Pluta ,Trzeciak, Lis, Chyla i Lis. Ci już zrobili co swoje, teraz wchodzą nowi

Obatelka
20 dni temu

PO postawiła e Tbg na złego konia i dlatego nie wygrała.

brawo
22 dni temu
Reply to  Ewa

tbg to jednak dzikow

Maria
22 dni temu
Reply to  brawo

To dobrze , hrabiowski gród 8)

Nie rządziło PO
25 dni temu
Reply to  Eduszo

Gdzie i w którym momencie Bożek był/jest z PO? Jak on jest z PO , jak Mastalerz ani Potańska go nie popiera ani z nim nie współpracowali. Gdzie miałeś PO w Tarnobrzegu? PO rządziło w latach 2010-2014 i zakończyło. Ostatnie lata rządził PiS ale lokalny bez szyldu

mienczyslaw
28 dni temu

a mnie sie najbardziej podobalo to wchodzenie po pas do zalewu machowskiego

owen
28 dni temu
Reply to  mienczyslaw

No, żałosne to było strasznie!

Kto
27 dni temu
Reply to  mienczyslaw

Tanie mycie

mądra akcja, miasto aniołów
25 dni temu
Reply to  mienczyslaw

Nie takie żałosne, to byla akcja na rzecz budowy hospicjum dla dzieci w Zaleszanach. Forma była jaka była, ale akcja trwała i pieniądze płynęły na konto fundacji. A że prezydent akurat upodobał sobie udział w niej, czemu nie. Tylko że szkoda że był mniej aktywny na innych polach tam gdzie powinien być najbardziej

Maryjan
28 dni temu

Drodzy, każdy kolejny prezydent będzie przegrywał wybory dopóki nie znajdzie się ktoś kto ogarnie naszą strefę gospodarczą, każdy tylko obiecuje i dalej nic. Mieszkańcy uciekają za pracą z Tarnobrzega. Kropka

takimamyklimat
28 dni temu
Reply to  Maryjan

firmy raczej uciekaja juz z Polski szukaja lepszych warunkow miedzy innym w afryce

Ziemianin
28 dni temu

„…brak świadomości, skąd jest mój konkurent„.”
Jest z kosmosu, to tzw. UFO-ludek albo kosmita.

Jolka
28 dni temu
Reply to  Ziemianin

Taki sam kosmita jakich przez ostatnie lata leczył Szpitala Wojewodzki w Tarnobrzegu. Prezydentowi to latało że szpital w naszym mieście nie spełniał podstawowej roli.

Tomus
28 dni temu
Reply to  Jolka

Nowaczek będzie miał pole, bo szpital pisowskiego marszałka. Od czerwca oddział wewnętrzny, bo rozliczenie będzie

Bożena
24 dni temu
Reply to  Tomus

A gdzieś obiecywał, że wewnętrzny będzie od czerwca? Jeśli nie, to odwal się od niego i daj podziałać

Jolka
28 dni temu
Reply to  Ziemianin

Pani Leniart gratulowała wygranej kandydatom PISu w Tarnobrzegu….

Tak tylko myślę
27 dni temu
Reply to  Jolka

Te co na górze nie wiedzą co się dzieje na dole. Tak od dawna jest.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
257
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content