przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Hrabia Tarnowski z wizytą u Prezydenta Tarnobrzega

Marzec 21, 2011 4:58 PM
Jan Tarnowski wraz z małżonką Marią, gościli w miniony piątek w Tarnobrzegu. Okazją do wizyty było zaproszenie Prezydenta Miasta Norberta Mastalerza.

Podczas spotkania potomkowie założycieli miasta rozmawiali z Prezydentem między innymi o sprowadzeniu z powrotem do Zamku Dzikowskiego dzieł sztuki należących do Kolekcji Dzikowskiej. Mowa była także o przyszłorocznym zjeździe rodu Tarnowskich związanym z 490 rocznicą przybycia Tarnowskich do Tarnobrzega.

– Wierzę, że współpraca miasta z rodziną Tarnowskich będzie się układała lepiej, niż do tej pory, dzięki czemu miasto z pewnością może wiele zyskać. Wkład rodziny Tarnowskich w rozwój naszego miasta jest nieoceniony. Wierzę, że przedstawiciele rodu Tarnowskich będą częstymi gośćmi w Tarnobrzegu, bo to przecież jest także ich miasto. Liczę, że będą nas odwiedzać przy okazji różnych uroczystości – mówił Prezydent Norbert Mastalerz.

Fot. Dariusz Bajor

źródło: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>