Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zmagania pływaków w Sandomierzu (fotoreportaż)

Kwiecień 10, 2011 8:47 AM
Zawody drugiej rundy Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej (duża liga) odbyły się w sobotę, 9 kwietnia, w sandomierskim Zespole Basenów Krytych MOSiR. Rywalizację pływaków zorganizował Świętokrzyski Okręgowy Związek Pływacki oraz MUKS FOKA Sandomierz.

Bardzo dobrze na zawodach spisali się zawodnicy miejscowego klubu, którzy 17 razy stawali na podium, wywalczając: 5×1 miejsce, 5×2 miejsce, 7×3 miejsce.

Najlepsze wyniki wg punktów wszystkich konkurencji uzyskali:

Kacper Łopaciński – 1 miejsce - 643 pkt.

Dawid Bednarski – 9 miejsce - 486 pkt.

Marcin Paszkiewicz – 10 miejsce – 476 pkt.

Wyniki kobiet:

Nadia Grzybek (11-12 lat)

100m dowolny – 1 miejsce (1:11.19)

400m dowolny – 1 miejsce (5:24.80)

Stachurska Katarzyna (11-12 lat)

50m klasyczny – 3 miejsce (45.70)

100m motylkowy – 3 miejsce (1:34.08)

Oliwia Kaczkoś (14 lat)

100m dowolny – 5 miejsce (1:12.11)

50m klasyczny – 3 miejsce (43.29)

400m dowolny – 2 miejsce (5:20.93)

Katarzyna Śmiałek (15 lat i starsi)

100m dowolny – 7 miejsce (1:08.54)

400m dowolny – 6 miejsce (5:32.00)

Drużynowo:

4 x 100m zmiennym (15 lat i starsi) – 3 miejsce (5:35.42)

Wyniki mężczyzn:

Michał Karelus (11-12 lat)

100m dowolny – 11 miejsce (1:23.38)

400m dowolny – 11 miejsce(6:18.11)

Mateusz Kodyra (11-12 lat)

50 klasyczny – 6 miejsce (45.75)

100 motylkowy – 8 miejsce (1:49.37)

Hubert Mondry (11-12 lat)

400m dowolny – 10 miejsce (6:15.68)

Patryk Gąsowski (13 lat)

100m dowolny – 3 miejsce (1:11.86)

400m dowolny – 7 miejsce (5:30.71)

Waldemar Danielski (13 lat)

100m dowolny – 5 miejsce (1:21.07)

400m dowolny – 8 miejsce (5:59.51)

Patryk Zimnicki (14 lat)

100m dowolny – 5 miejsce (1:05.07)

400m dowolny – 2 miejsce (4:59.94)

800m dowolny – 4 miejsce (10:41.37)

Radosław Semczuk (14 lat)

100m dowolny – 7 miejsce (1:07.62)

50 klasyczny – 1 miejsce (36.16)

Kacper Łopaciński (15 lat i starsi)

100m dowolny – 1 miejsce (54:15)

100m motylkowy – 2 miejsce (1:02.01)

400 dowolny – 1 miejsce (4:06.46)

Dawid Bednarski (15 lat i starsi)

100m dowolny – 6 miejsce (57:14)

50 klasyczny – 2 miejsce (33.50)

800m dowolny – 4 miejsce (9:24.72)

Marcin Paszkiewicz (15 lat i starsi)

100m dowolny – 7 miejsce (59:28)

50 klasyczny – 9 miejsce (37.56)

400 dowolny – 3 miejsce (4:32.36)

Mateusz Brzozowski (15 lat i starsi)

100m dowolny – 7 miejsce (1:03.14)

50 klasyczny – 10 miejsce (37.60)

400m dowolny – 4 miejsce (5:00.08)

Drużynowo:

4 x 100 zmienny (13 lat) – 3 miejsce (6:14.40)

4 x 100 zmienny (15 lat i starsi) – 2 miejsce (4:22.54)

Zawodnicy rywalizowali z podziałem na cztery kategorie wiekowe i starsi w trzech konkurencjach indywidualnych 50 m. st. grzbietowym , 200 m. st. dowolnym, 100 m. st. zmiennym oraz w sztafecie 4×100 m. st. zmiennym.

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie www.foka.sandomierz.pl

źródło: www.foka.sandomierz.pl

foto: Piotr Morawski

One Response to Zmagania pływaków w Sandomierzu (fotoreportaż)

  1. Pari Odpowiedz

    11 kwietnia 2011 at 00:24

    Brawo Foka Sandomierz!!! Świetne zdjęcia!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>