Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Siatkarski maraton w Koprzywnicy rozstrzygnięty

Sierpień 8, 2011 6:12 PM
W pierwszym Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki Plażowej o puchar burmistrza Koprzywnicy triumfowali Paweł Rusin i Michał Płecha (Rzeszów/Janów Lubelski). Zawody rozegrane zostały w niedzielę, 7 sierpnia, w Koprzywnicy.

WYNIKI ZAWODÓW

1- Paweł Rusin/ Płecha Michał  Rzeszów/Janów Lubelski

2- Paweł Lipiec/Albert Zarobkiewicz     Chobrzany/Chobrzany

3- Kacper Osuch/Kamil Ślusarczyk     Chobrzany/Stalowa Wola

4- Tomasz Krzepitko/Kamil Wardach   Biłgoraj/Biłgoraj

Organizator:

-Urząd Miasta i Gminy W Koprzywnicy

-Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy

Honorowy Patronat

- Burmistrz Marek Jońca mgr inż

Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody rzeczowe oraz puchary i medale. Turniej trwał przy cudownym słońcu od 9 do 19. Burmistrz nazwał go “siatkarskim maratonem” :) Na wszystkich uczestników czekała kiełbaska z grilla oraz różnego rodzaju pieczywo ( chleb, podpłomyk, pączki oraz ciastka francuskie).

W turnieju udział wzięło 16 drużyn z różnym miejscowości (Janów Lubelski, Rzeszów, Chobrzany, Koprzywnica, Tarnobrzeg ,Sandomierz, Wola Baranowska, Kraków, Biłgoraj, Bratkowice, Staszów, Połaniec, Stalowa Wola).

tekst&foto: Kacper Osuch

12 Responses to Siatkarski maraton w Koprzywnicy rozstrzygnięty

  1. Drabik Odpowiedz

    8 sierpnia 2011 at 19:08

    Mega turniej, świetna zabawa. Czekam na następną tego typu imprezę w Koprzywnicy ;) )) Pozdro

    • ;) Odpowiedz

      8 sierpnia 2011 at 21:13

      o kuźwa a jakie bułki dobre ;D

  2. patryk Odpowiedz

    8 sierpnia 2011 at 21:08

    turniej jak najbardziej profesnionalny ;) dobra organizacja , super nagrody i oprawa muzyczna ;) oby więcej takich brawa dla organizatorów

  3. Mariusz Odpowiedz

    8 sierpnia 2011 at 21:15

    Brawa dla Pana Burmistrza, który dzielnie obserwował ten siatkarski maraton w takim upale przez całe 10 godzin!!!!!!!!

  4. Krzysiek Odpowiedz

    8 sierpnia 2011 at 21:19

    Turniej REWELACJA jak najwięcej takich , dobrze zorganizowanych turniejów , Gratulacje dla Burmistrza za inicjatywe

  5. Mateusz Odpowiedz

    8 sierpnia 2011 at 21:24

    Świetny turniej, doskonała organizacja.

  6. Maciek Odpowiedz

    8 sierpnia 2011 at 21:25

    Nareszcie mogliśmy u siebie na plaży oglądać siatkówkę w wydaniu ogólnopolskim i to nie tylko z nazwy. GRATULACJE!!!!! Liczę i czekam na przyszły rok!

  7. Monika Odpowiedz

    8 sierpnia 2011 at 21:30

    mmmmmmmmm wreszcie opalone, prawdziwe męskie klaty można zobaczyć na plaży w Koprzywnicy, będę tam jeździła ciągle, bo mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ich zobaczę:) czekam na następny, mam nadzieję ze to już za tydzień!

  8. Zenon Odpowiedz

    8 sierpnia 2011 at 22:15

    Wielkie brawa dla Koprzewnicy i wszystkich osób, które się przyczyniły do tego udanego turnieju. Szacunek.

  9. łysy Odpowiedz

    8 sierpnia 2011 at 22:17

    turniej z bdb organizacja i bardzo wysokim poziomem sportowym! brawa przede wszystkim dla Kacpra oraz dla Pana Burmistrza za zorganizowanie takiego kozackiego turnieju:) a jedzenie faktycznie dobre heh :p oby wiecej tego typu imprez! piona

  10. Kamil (Biłgoraj) Odpowiedz

    9 sierpnia 2011 at 17:02

    Super turniej, organizacja pełen profesjonalizm! Brawo dla Kacpra, Pana Burmistrza, Pani Przewodniczącej i reszty organizatorów. Aż nie chciało się wracać do domu:P Oby więcej takich turniejów. Pozdro;)

  11. michal sandomierz Odpowiedz

    9 sierpnia 2011 at 18:58

    Pyszne są te wasze podpłomyki i ciastka francuskie z owocami:):) gdzie je można kupic?