Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rapadub, Farba i Vavamuffin zagrali na pożegnanie lata (fotoreportaż oraz video HD)

Wrzesień 5, 2011 12:38 PM
Muzyczno-żeglarskie pożegnanie lata odbyło się nad Jeziorem Tarnobrzeskim, w niedzielę 4 września. Imprezę zorganizował prezydent Tarnobrzega.

Przed koncertem odbyły się regaty samorządowe, dla najmłodszych w klasie “optymist” oraz w klasie open o Puchar Prezydenta Tarnobrzega Norberta Mastalerza.

Koncert rozpoczął tarnobrzeski zespół Rapadub , po nich na scenie zaprezentowała się gdyńska formacja Farba. Gwiazdą koncertu była warszawska grupa Vavamuffin.

foto&video: Agnieszka Nycz

18 Responses to Rapadub, Farba i Vavamuffin zagrali na pożegnanie lata (fotoreportaż oraz video HD)

  1. brendon łolsz Odpowiedz

    5 września 2011 at 23:29

    ależ zgrabna ta dupencja z zespołu farba

  2. TBG Odpowiedz

    6 września 2011 at 04:07

    Rapadub dało radę, coraz ciekawiej wychodzi im to granie. Wschodząca gwiazda tarnobrzeskiej sceny muzycznej.

    • ancy Odpowiedz

      6 września 2011 at 17:12

      Rapadub , jestem pod wielkim wrażeniem !

  3. ancy Odpowiedz

    6 września 2011 at 17:32

    Chętnie kupiła bym płytę

  4. Szaman Odpowiedz

    6 września 2011 at 18:20

    Rapadub – dobry koncert. Szkoda że tak wcześnie musiało grać :( Wieczorem byłby inny odbiór.

    ancy – zespół mocno pracuje, jest szansa, że w niedalekiej przyszłości coś wydadzą.

    • ancy Odpowiedz

      7 września 2011 at 10:50

      Szaman, pocieszyłeś mnie ;) czekam na wieści
      ps. fajnie się słucha i ogląda na żywo (czekamy na kolejny koncert) , szególnie woalista w środku – spontaniczny – świetny jest i ten w białej koszulce – świetnie się rusza :)
      Ogólnie cały zespół – genialni !

  5. kicia Odpowiedz

    6 września 2011 at 22:47

    Rapadup zagrał nieźle, szkoda tylko tych chrześcijańskich przesłanek, za dużo tego było, aż sierść mi się jeżyła na karku

    • ar-on Odpowiedz

      7 września 2011 at 11:08

      Kicia, było też ” dredy aż po d..e i np…. “bo ty się tutaj ruszasz taka sexi sexi …nanana :) noooooo dla każdego coś miłego :)

  6. Wujek Odpowiedz

    7 września 2011 at 15:08

    KICIA – Bo my w HEROES-ACH gramy BIAŁYMI – hehehe Ps. w repertuarze zespołu są utwory które nie zakwalifikowały się na występ nad zalewem aka jeziorem (od kiedy to akweny sztuczne zwą jeziorami ???? – tu się włos jeży !!!!)

    • kicia Odpowiedz

      7 września 2011 at 12:11

      Wujek, to gdzie i kiedy będzie można posłuchać waszej wersji dla “niegrzecznych kotek”?:-)

    • Szaman Odpowiedz

      7 września 2011 at 16:56

      Od momentu gdy rządy w mieście sprawuje Mastalerz :D U niego wszystko jest możliwe. Za Janka nazywaliśmy ten akwen z racji jego pochodzenia – zalewem…

  7. Devil Odpowiedz

    7 września 2011 at 20:08

    Do Wujka, te nie zakwalifikowane utwory będzie można usłyszeć na klubowym koncercie? Kiedy zagracie coś bliżej ludzi i o normalnej porze?

  8. Rastafari Odpowiedz

    7 września 2011 at 22:52

    Wokalista z RapaDub musi zaczac czytac Biblie to moze bardziej zrozumie to wszystko . Jah jest miloscia a Jezus Lew Judy jedynym posrednikiem miedzy ludzmi a Jah.

  9. Wujek Odpowiedz

    8 września 2011 at 13:20

    1. Jak będzie to możliwe wystąpimy na kolejnej edycji Reggae Andrzejek w Tapimie …. i jak się powiedzie … zagramy dla ludzi i bliżej ludzi …o normalnej porze …. Zobaczymy …..
    2. Rastafari – “ja swój pogląd mam na JAH RASTAFARI” !!!! JAH owszem jest miłością – To Bóg – skrót od hebrajskiego JAHWE – Boga jedynego. Nie chcę się wymądrzać , ani filozofować – Biblii też nie przebrnąłem. Jestem wychowany w tradycji rzymskokatolickiej , ochrzczony , bierzmowany (wziąłem imię DAWID hehe ten od Goliata) itd. Przyjmuje Kościoł chociaż wiele rzeczy mi sie w nim nie podoba… Wierzę w Jezusa Chrystusa – mesjasza , zbawiciela, syna Bożego. Nie wierze w powrót synów do Afryki i tyrana Haile Selassie – jestem słowianinem – Polakiem – zafascynowanym kulturą a przede wszystkim muzyką reggae. Trójca święta to jedno – Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch święty dlatego nie postrzegam Jezusa “jako Lwa Judy – pośrednika między ludźmia a JAH” bo to nie moja filozofia….uff …. nie w sieci miejsce na takie debaty… Jeżeli chcesz porozmawiać o Jezusie – podaje Ci numer do mego ojca duchowego Pastora Chrisa (from San Diego – California – 600794734) – obecnie zamieszkały w TBG. Wspaniały facet – rozwieje twoje wątpliwości – no chyba że już sam pojąłęś TO WSZYSTKO. Pozdrawiam

    • blady z mexyku Odpowiedz

      10 września 2011 at 13:35

      Czes wujek tu blady czytam ten komentarz i mowisz ze nie postrzegasz Jezusa jako lwa judy to szkoda bo to symbol wlasnie jego tego ktorego nosisz na koszulce a napisane jest w starym i nowym testamencie to – a gdzie juz podzje ( i to gdzie) Rdz.49, 8-10 no i wlasnie Apokalipsa 5, 5.
      I tu problem zachecam do czytania Biblii. Dla mnie to jednak Watykan to babilon z cala hierarchia a Jezus nigdy sie nie wywyzszal i nie dzielil oraz zyl w ubustwie. Pozdrawiam

    • Rastafari Odpowiedz

      10 września 2011 at 17:40

      I tu kolega ma racje on wie oco chodzi . Ja wiem ze apokalipsa jest trudna lecz w polowie juz sa znaki takie jak : bestia ma wladze nad krolami tej ziemi – bylo tak papiez u boku krola , ze jest odziana w purpur iszkarlat to kolory rzymu a teraz watykanu i lezy an siedmiu wzgorzach – nic innego jak rzym.

  10. paula Odpowiedz

    10 września 2011 at 13:38

    jak dla mnie fantastyczny zespoł, cudowni ludzie, super przesłanie. Jak by każdy człowiek rozumiał ludzi i ich potrzeby jak Wujek to na Ziemi mielibyśmy Rajjjjjjjjjj!!!!! Kochamy was panowie, powodzenia i buziaki od Brzózek!!!!!!

  11. brendon łolsz Odpowiedz

    13 września 2011 at 12:54

    Wujek, unikaj rymów konczących się na -uje, pracuj nad emisją głosu i będzie naprawde dobrze.