Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Uwaga kierowcy i piesi! – utrudnienia w ruchu przez Ojca Mateusza

Październik 6, 2011 8:10 PM
W związku z realizacją zdjęć plenerowych do kolejnej serii serialu „Ojciec Mateusz” do soboty, 8 października br., nastąpią utrudnienia w komunikacji samochodowej oraz pieszej w obrębie Starego Miasta w Sandomierzu.

W piątek, 7 października br., w godzinach od 21.00 do 24.00, ekipa filmowa będzie kręcić sceny do serialu na dziedzińcu za kamienicami przy Rynku nr 2 oraz Placu Poniatowskiego nr 4. W związku z tym na ulicy Żydowskiej oraz na Placu Poniatowskiego mogą pojawić się utrudnienia w ruchu drogowym. Na czas kręcenia scen do serialu właściciele samochodów powinni przestawić pojazdy na dolny lub górny parking przed Urzędem Miejskim w Sandomierzu, albo na dalszą część ulicy Żydowskiej.

Z kolei w sobotę, 8 października br., od godziny 14.00 do godziny 22.00, ekipa filmowa realizować będzie zdjęcia na Małym Rynku w sąsiedztwie Restauracji „Flisak”, a następnie nocne zdjęcia wokół sandomierskiego Ratusza.

W związku z powyższym w tej części Starego Miasta nastąpią utrudnienia w komunikacji samochodowej oraz pieszej.

W imieniu ekipy filmowej serialu „Ojciec Mateusz” oraz własnym, Burmistrz Sandomierza przeprasza mieszkańców oraz odwiedzających nasze miasto turystów za uciążliwości związane z realizacją zdjęć plenerowych o tak późnej porze.

foto&źródło: UM Sandomierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>